we speak english
Меню
Наші послуги

Мастопексія – корекція форми грудей

Особливості проведення мастопексії

Постпроцедурний догляд після підтяжки

Мамопластика в клініці пластичної хірургії Gold laser

Груди – найпривабливіша і в той же час найделікатніша частина жіночого тіла. Втрата еластичності шкіри з віком, зміна форми після вагітності, лактації, різкого схуднення – будь-який з цих факторів може стати причиною втрати обсягу і опущення молочних залоз.

В такому випадку кращим рішенням є підтяжка грудей (мастопексія). Сьогодні ця естетична процедура найпопулярніша з усіх операцій маммопластики, так як дозволяє безпечно і ефективно повернути гарний вигляд грудей.

Особливості проведення мастопексії

Спосіб корекції і тактика пластичної операції визначається лікарем, виходячи зі ступеня опущення грудей (птозу). Залежно від положення соска розрізняють такі стадії розвитку птозу:

 • перша (мінімальна) – сосок розміщується на лінії субмаммарної складки, відразу ж під молочною залозою;
 • друга (помірна) – сосок знаходиться нижче складки на 1-3 см;
 • третя (виражена) – сосок досягає нижнього полюса, тобто опущений більш ніж на 3 см нижче складки.

Підтяжка грудей по своїй суті нагадує редукційну маммопластику, але тут тканини молочних залоз розподіляються, а не видаляються. Хірурги січуть тільки розтягнуту частину шкіри і коригують форму грудей шляхом переміщення ареоли і соска в нове положення.

Техніка хірургічного втручання може бути наступною:

 • циркулярна – передбачає невеликий розріз в області ареоли;
 • вертикальна – виконується надріз навколо ареоли та поздовжний до субмаммарної складки;
 • Т-подібна (якірна) – крім вищевказаних, вимагає додаткового горизонтального розрізу уздовж області під грудьми.

Зазвичай при слабкому і помірному птозі застосовується циркулярна або вертикальна підтяжка. При вираженому – якірна.

Мастопексія протипоказана в разі:

 • онкології;
 • серцево-судинних патологій;
 • цукрового діабету;
 • хронічних захворювань та інфекцій в гострій стадії.

Постпроцедурний догляд після підтяжки

Період відновлення після процедури триває близько двох тижнів. Перші два дні слід перебувати в стаціонарі під наглядом, на 10-12 день знімаються шви. Косметичні рубці повністю загоюються і стають непомітними через 9-12 місяців.

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович акцентує увагу на наступному:

У перші тижні після операції необхідно носити стягуючу білизну, утриматися від фізичних навантажень і занять спортом. Може спостерігатися незначна біль, набряк, чутливість сосків.

Остаточний результат підтяжки буде помітний після закінчення 3-6 місяців, коли молочні залози набудуть красивої та пружної форми. Для продовження ефекту рекомендується правильно харчуватись, стежити за вагою, робити спеціальні вправи для підтримки об’єму грудей.

Якщо найближчим часом планується вагітність, від пластичної операції слід утриматися на період виношування і ;годування дитини.

Мамопластика в клініці пластичної хірургії Gold laser

Сьогодні мати красиві підтягнуті груди може кожна жінка. Варто лише звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на корекції молочних залоз.

Хірурги клініки Gold laser в Києві провели вже більше тисячі подібних операцій за авторськими методиками. Нам довіряють, і в цьому Ви можете переконатися самі, прочитавши відгуки задоволених клієнток. Довірте і Ви красу вашого тіла клініці Gold laser – записуйтеся на консультацію вже сьогодні.

Джерела:

 1. United Kingdom National Health Service.
 2. The National Center for Biotechnology Information.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×