we speak english
Меню
Наші послуги

Скільки разів потрібно робити епіляцію лазером?

Спадковість

Гормональні відхилення

Сезонність

Індивідуальні особливості

Для кожного пацієнта для повного позбавлення від волосся потрібна своя індивідуальна кількість процедур лазерної епіляції. Розберемося більш детально в питанні про те, що безпосередньо впливає на кількість необхідних сеансів для отримання бажаного результату.

В цілому, можна виділити кілька основних груп людей, які звертаються з проблемою небажаного волосся:

 • спадкова схильність;
 • гормональні відхилення;
 • сезонність;
 • індивідуальні особливості.

Спадковість

Перші – за етнічною ознакою зі спадковою схильністю до надмірного росту волосся. Як правило, це люди молоді, вся проблема яких пов’язана з наявністю небажаного пушкового волосся.

З таким волоссям олександритовий лазер непогано справляється за 4-6 сеансів.

Гормональні відхилення

До другої групи можна зарахувати жінок з класичними гормональними відхиленнями. Лазер вибирається залежно від фототипу шкіри (смаглява або світла), існуючі гормональні порушення у пацієнта сприяють появі нових фолікул з одночасним зміцненням діючих. Цим обумовлено число сеансів лікування, яке як правило, налічує 8-10 процедур.

Сезонність

До третьої групи можна зарахувати сезонних клієнтів, які відмовляються використовувати бритву або механічний епілятор під час пляжного сезону.

Процедура епіляції лазером для таких пацієнтів становить всього 3-4 відвідування. Користуючись сезонними знижками, таким пацієнтам виконують пакет епіляції зони бікіні, пахв і гомілок.

Індивідуальні особливості

Решта пацієнтів об’єднані в четверту групу. Для них характерні дві ознаки: не можна використовувати інші методи епіляції в основному через малу ефективність чи появу ускладнень на шкірі.

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна:

Необхідно відзначити, що такий метод видалення волосся допомагає швидкому і ефективному зменшенню гнійних процесів, які, наприклад, виникли через вросле волосся. Число процедур підбирається суто індивідуально, залежно від фототипу, місця проведення та інших чинників.

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.
 2. Journal of Dermatological Treatment. Biological and clinical aspects in laser hair removal.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×