we speak english
Меню
Наші послуги

Кілька легенд про лазерну епіляцію

Міф №1. Епіляція лазером може викликати рак

Міф №2. У всіх випадках волосся видаляється безповоротно

Міф №3. “Фотоепіляція лазером”

Міф №4. Епіляція лазером – процес болючий і даремний

Міф №5. Повністю позбавитися від волосся за 1 сеанс

Існує досить багато міфів щодо лазерної епіляції. Ми зібрали найпоширеніші з них і вирішили розібратися детально з кожним. В даній статті піде мова про те, що насправді з себе представляє процедура лазерної епіляції.

Міф №1. Епіляція лазером може викликати рак

Поширена думка, що епіляція лазером на верхній губі, в зоні бікіні і в інших областях сприяє захворюванню на рак. Це абсолютно не вірно. В спектр лазерного променя не входить ультрафіолетова складова, що викликає онкозахворювання. Лазер для епіляції в зоні бікіні, на верхній губі і в пахвовій западині абсолютно безпечний для людини.

Міф №2. У всіх випадках волосся епіляцією видаляється безповоротно

Звичайно ж, це не зовсім так. Людина може піддатися гормональному стресу, в результаті чого може знову початися зростання волосся. Епіляція лазером верхньої губи, зони бікіні й інших зон впливає на існуючі активні фолікули, але через збільшення гормонів можуть активуватись неактивні фолікули. Неможливо передбачити, скільки таких фолікул у людини в “сплячому” стані. Така епіляція різних ділянок тіла позбавляє від волосся на строк до 10 років. Після закінчення цього терміну волосся може з’явитися в невеликій кількості (в середньому 10% від первинної кількості). Вони можуть змінитися: колір, жорсткість, – але, є ймовірність що через деякий час частина волосся з’явиться знову. Для повного позбавлення від них потрібно пройти курс ще 2-3 рази.

Міф №3. “Фотоепіляція лазером”

Побачивши оголошення про новітній метод видалення волосся за допомогою лазерної фотоепіляції, не втрачайте даремно часу. Такого методу неіснує. Або лазерна епіляція, або фотоепіляція, об’єднати їх технічно неможна. Можна зробити спочатку один вид епіляції, а вже потім інший. Лазерна епіляція і фотоепіляція різні методи і тому говорити про лазерну фотоепіляцію велика помилка. Ці методи відрізняються і у кожного свої переваги та недоліки.

Міф №4. Епіляція лазером – процес болючий і даремний

Зона бікіні і верхня губа – найпопулярніші місця для проведення епіляції. Її провели вже мільйони жінок. Невже для них це просто викинуті гроші? Епіляція з використанням рубінового лазера багато років тому була болючою процедурою. Сучасні лазери під час сеансу не викликають таких хворобливих відчуттів. Може бути слабке поколювання, відчуття тепла, незначний дискомфорт, а після сеансу невелике почервоніння шкіри, але не сильний біль. Недосвідчений косметолог може використовувати неправильні параметри роботи або невідповідне обладнання, що може викликати незначні больові відчуття. Епіляція лазером відноситься до медичних і косметичних процедур і тому виконувати її мають тільки медичні центри лазерної косметології ліцензовані на виконання таких процедур.

Міф №5. Повністю позбавитися від волосся за 1 сеанс

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

Лазерна епіляція і фотоепіляція найпопулярніших місць – зона бікіні, верхня губа, пахвова западина – виконується не за один раз. За один сеанс знищити всі фолікули неможливо.

Частина з них “спить”, деякі знаходяться в неактивному стані. Деякі з них руйнуються не з першого разу. Позбавлення від небажаного волосся з першого разу швидше виняток, ніж правило і практично неможливе. Наприклад, для епіляції верхньої губи потрібно 6-8 процедур, а для зони бікіні – 5-6 (іноді і більше).

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.
 2. Journal of Dermatological Treatment. Biological and clinical aspects in laser hair removal.
 3. Laser hair removal, Mayo Clinic Staff.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×