we speak english
Меню
Наші послуги

Процедури омолодження для повік

Особливості догляду за повіками

Способи боротьби зі старінням шкіри повік

Біоревіталізація

Як правило, враження про людину формується протягом перших секунд спілкування. Ви помічали, що під час першого знайомства більшість людей дивиться в очі, які можуть багато чого сказати про людину, в тому числі і про її вік. Справа не тільки в погляді: сумному, веселому або втомленому, про вік людини може розповісти і стан шкіри навколо очей.

Особливості догляду за повіками

Омоложение кожи век Повіки – це найделікатніша частина обличчя, яка вимагає більш ретельного і дбайливого догляду. Справа в тому, що шкіра повік, дуже ніжна, тонка, позбавлена сальних і потових залоз, що вимагає постійного догляду і зволоження. У день людина робить від 10 до 24 тисяч різних мімічних рухів. Це відбувається, коли ми посміхаємося, плачемо, дивуємося, кричимо. З огляду на таку рухливість повіки схильні до постійного розтягування. В юному віці шкіра навколо очей дуже швидко відновлюється, але з віком відбуваються такі зміни:

 • втрачається еластичність;
 • з’являються зморшки;
 • починають нависати повіки.

Процедури омолодження для повік актуальні навіть у юному віці, щоб побороти проблему ще напочатку.

Способи боротьби зі старінням шкіри повік

Процес старіння неминучий, але завдяки сучасним технологіям і омолоджуючим методикам, існують способи, за допомогою яких можна взяти невелику відстрочку. В даний момент підтяжка повік вважається досить поширеною процедурою, яку може пройти будь-який бажаючий. Але Ви повинні розуміти, що довіряти потрібно тільки перевіреним і професійним лікарям. Після 30 років процес старіння стає більш помітним, тому для досягнення результату необхідні кардинальні методи. Лазерна терапія або безопераційний ліфтинг відмінно для цього підійдуть.

Біоревіталізація

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна зазначає:

Поява перших ознак старіння, зниження пружності шкіри, поява зморшок – це процеси, яких можна запобігти за допомогою методик біоревіталізації і PRP-терапії.

Суть відновлювальної методики біоревіталізації в тому, що завдяки введенню ін’єкцій гіалуронової кислоти, відбуваються відновні процеси і регенерація шкіри. Не забувайте, що перед тим, як почати процес омолодження, обов’язково проконсультуйтеся з дерматологом.

Джерела:

 1. The How To For Keeping Your Skin Looking Young And Beautiful.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×