we speak english
Меню
Наші послуги

Як доглядати за губами?

Чому губи сохнуть?

Як доглядати за губами?

Збільшення губ (ін’єкції гіалуронової кислотою (ГК))

Ліпофілінг губ

Біоревіталізація губ

Мезотерапія губ

 

Шкіра на губах найтонша на обличчі. Слизова оболонка губ не має сальних і потових залоз, що, в свою чергу, прискорює етап старіння цієї області. Щоб зберегти і пролонгувати молодість, важливо не нехтувати щоденним доглядом за шкірою периорбітальної зони і слизової. Як це робити грамотно і які сучасні методики спрямовані на тонізування і зволоження губ – поговоримо далі.

Чому губи сохнуть?

Прискорюють процес старіння і втрати обсягу і пружності губ кілька факторів. Кожен розберемо окремо.

  • Незбалансований раціон. Нестача вітамінів, мінералів, ненасичених жирів провокує витончення і виснаження губ. Жири перешкоджають пересиханню слизової. Такі продукти, як авокадо, лосось, сири, горіхи містять оптимальну кількість жирів, вітамінів, мінералів, які допомагають зберегти красу губ. Також важливо збалансувати питний режим і вживати не менше 1,5-2 літрів води на добу.
  • Брак вітамінів. Недоотримання вітамінів груп А і В призводить до ряду несприятливих наслідків на слизових оболонках і шкірі. Критично це виражається в холодний сезон у вигляді лущення, огрубіння, відшаровування, надмірної сухості, тріщин в куточках рота і на поверхні губ. Привести рівень вітамінів в норму допоможе прийом полівітамінів і регулярне вживання вівсяної каші, кураги, вершкового масла.
  • Некоректний догляд. Важливим пунктом є демакіяж засобами, спеціальна формула яких дозволяє м’яко видалити пігмент декоративної косметики, не порушивши захисний шар губ і позбавивши від почуття стягнутості і сухості.
  • Шкідливі звички. Покусування і облизування губ тягне за собою сухість слизової, формування мікротріщин, порушення кровообігу.
  • Часте використання матових помад. Такі декоративні засоби не мають в своїй формулі зволожуючих і живильних компонентів.
  • Тривале знаходження на свіжому повітрі. Інсоляція, занадто холодне або гаряче повітря, сильний вітер висушують шкіру і, звичайно, слизову губ.

Как ухаживать за губами

Як доглядати за губами?

Правильний догляд за губами – це комплексний догляд. Він повинен складатися з наступних пунктів.

  • Скрабування. Мікрочастинки скрабу дбайливо видаляють ороговілі клітини шкіри з поверхні губ, активізують кровообіг, покращують проникнення поживних компонентів доглядових засобів. Механічно впливаючи на шкіру, скраб прискорює кровообіг, “запускає” механізми регенерації клітин слизової. В якості скрабу можуть бути використані спеціальні косметичні продукти, а також натуральний не рідкий мед.
  • Маски для губ. Усунути сухість слизової губ можливо за допомогою масок. Можна використовувати теплу оливкову олію або масло какао, наносячи його на поверхню губ на 20 хвилин. Також відмінно зарекомендувала себе маска із ;сметани (жирністю більше 20%), яку слід наносити на 20-30 хвилин. Взимку такий догляд можна проводити 2 рази на тиждень. Профільні косметичні маски потрібно наносити відповідно до рекомендацій виробника.
  • Бальзами. Нанесення бальзамів – це невід’ємний етап догляду. Перед виходом на вулицю, після прийому їжі або рідини важливо використовувати зволожуючий або живильний бальзам. Варто звернути увагу на вміст у таких засобах соку алое, масла какао, каріте, меду. При наявності тріщин або інших пошкоджень від косметики з фарбувальними пігментами і ароматом слід відмовитися. Вони можуть викликати висип, алергічні реакції і навіть набряклість.
  • Особливості літнього догляду. З метою попередження фотостаріння і формування кісетних зморшок в якості догляду за губами фахівці рекомендують використовувати сонцезахисні продукти з SPF-фактором 15-20. Прибуваючи під прямими сонячними променями краще вибрати засоби з SPF понад 25. Влітку особливо важливо дотримувати оптимальний питний режим.
  • Особливості зимового догляду. Холод і вітер – це вороги здоров’я і краси губ. Ця зона пошкоджується в першу чергу. Щоб попередити появу тріщин і осушення слизової перед кожним виходом на вулицю слід наносити бальзам з алое вера, медом, маслом какао, гіалуроновою кислотою. Гігієнічні помади, які містять кераміди і гліцерин, “запечатують” вологу всередині слизової губ, тим самим утворюючи захисну жирову плівку.
  • Догляд за обвітренними губами. Якщо помічені перші ознаки сухості у вигляді лущення і тріщин на губах, потрібно наносити товстим шаром живильний лікувальний бальзам. Також зняти відчуття стягнутості і дискомфорту на губах допоможе аплікація меду, так як цей натуральний продукт містить безліч поживних компонентів, вітамінів і натуральні антисептики.

Крім догляду за губами з базових рекомендацій, існують безліч процедур для омолодження і регенерації шкіри губ зі сфери сучасної косметології.

Збільшення губ (ін’єкції гіалуронової кислоти (ГК))

Збільшення губ філлерами на основі ГК нетваринного походження дає можливість домогтися природного, виразного обсягу і омолодження. Особлива техніка ін’єктування дозволяє розподілити філлер так, що контур губ стає виразним, губи – більш об’ємними. ГК має місцеву зволожуючу і омолоджуючу дію, одночасно дозволяючи усунути зморшки на губах і зробити їх більш пружними.

Увеличение губ - фото

 

Ліпофілінг губ

Ліпофілінг є процедурою вольюмізації (збільшення) губ за допомогою введення власних жирових клітин (адипоцитів) пацієнта. Процедура проводиться в умовах операційної. Адипоцити вилучають з донорської зони з великим вмістом жиру, очищають їх за спеціальною технологією і вводять в зону губ. Жир містить стовбурові клітини, які активізують регенеративну функцію і сприяють омолодженню тканин.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

Цей донорський матеріал не викликає алергічних реакцій, не відторгається організмом, формує натуральний гарний обсяг і сприяє зволоженню.

<

Біоревіталізація губ

Ін’єкційна біоревіталізація передбачає введення ГК в зону губ з метою усунення сухості і корекції дрібних зморшок без збільшення обсягу. Вона заповнює брак вологи, підвищує тургор сухої та атонічної слизової і відновлює основні обмінні процеси, а також природний синтез гіалоруната.

Мезотерапія губ

Мезотерапія – це поверхневе введення мезококтейлю за допомогою уколів в шкіру губ. Такі коктейлі містять вітаміни, антиоксиданти, ензими, амінокислоти, ГК та інші елементи. Вони прискорюють регенерацію слизової, активують синтез еластину та колагену, розгладжують дрібні зморшки рота, усувають пігментацію. Кожна з перерахованих методик прибирає сухість, повертає губам природну припухлість і соковитість. Важливо пам’ятати, що ці маніпуляції, як і багато інвазивних процедур, мають протипоказання, а саме:

  • період вагітності і лактації;
  • герпетичні стани;
  • туберкульоз в активній формі;
  • схильність до формування келоїдних рубців;
  • онкологія;
  • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • гострі вірусні та інфекційні стани.

У клініці Gold Laser дерматологи володіють усіма методиками для омолодження губ. На очній консультації наші лікарі нададуть практичні рекомендації як зволожувати губи в домашніх умовах кожному конкретному пацієнту. З нами ви отримаєте м’які, ніжні і здорові губи!

Джерела:

  1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”.
  2. S. Weinkle “Injection Techniques for Revolumization of the Perioral Region with Hyaluronic Acid”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×