we speak english
Меню
Наші послуги

Шліфування обличчя за допомогою лазера

Всі етапи проходження процедури

Які показання для лазерної шліфовки?

Протипоказання

Ніжна і гладка шкіра, особливо на& обличчі, – мрія кожної жінки. Про неї складають вірші поети, вона захоплює чоловіків, притягує увагу. Нажаль, безліч чинників впливають на шкіру. Хвороби, в тому числі шкірні, операції і травми змінюють будову шкіри, її поверхню.

Розвиток науки дає можливість істотно вплинути на стан поверхні шкіри, продовжуючи її молодість. Шліфування шкіри лазером – це видалення омертвілого поверхневого шару шкіри променем лазера. Крім видалення верхнього шару шкіри, лазер також стимулює неоколагенез, в результаті чого оновлюється склад клітин. Після процедури відбувається поліпшення кровообігу, усуваються зморшки, поліпшується зовнішній вигляд і шкіра обличчя омолоджується загалом, усуваються рубці на обличчі та тілі.

Всі етапи проходження процедури

Шлифовка лица Перед виконанням процедури необхідно проконсультуватися з лікарем і провести огляд. На консультації Вам нададуть відповіді на всі поширені запитання. Перед процедурою фракційної лазерної шліфовки не потрібно ніякої особливої підготовки. Зняти макіяж лікар зможе Вам безпосередньо перед процедурою.

Ідея аблаційної фракційної лазерної шліфовки складається з точкового видалення шкіри (не більше 20%) з ділянками неушкодженої шкіри навколо. На шкірі це буде виглядати як сіточка з точок, де “точки” і будуть ділянками видаленої шкіри.

Завдяки такому впливу, загоєння проходить значно швидше і комфортніше в порівнянні з традиційним шліфуванням шкіри.

Завдяки ретельно розробленим протоколам роботи і практичного досвіду, лікар індивідуально підбирає параметри для кожного пацієнта.

Результатом процедури є посилення процеса вироблення нового колагену, що сприяє пружності та еластичності шкіри, зникненню зморшок та інших дефектів.

Після фракційного шліфування з’являється тимчасове почервоніння шкіри, яке проходить в середньому через 1-3 дні. Ускладнення в результаті інфекції виключаються, так як лазерний промінь має бактерицидні властивості.

Які показання для лазерної шліфовки?

Шліфовка – найкращий метод позбавлення від:

 • складок біля очей і рота;
 • зморшок поперек лоба;
 • веснянок;
 • потемніння навколо очей.

Цим же методом підтягується шкіра обличчя. Шліфування лазером іноді застосовується для видалення слідів від опіків, різних видів рубців і шрамів від вугрів.

Дерматолог клінікиGold Laser Корнійчук Аліна Анатоліївна зазначає:

Перші результати від проведення шліфування можна побачити через 5-7 днів після відновлення поверхневого шару шкіри, остаточні – через 2-3 місяці. Шліфовка лазером не завдає механічних травм шкірі, знижує ризик ускладнень в порівнянні із традиційною шліфовкою шкіри.

Протипоказання

Перед тим, як проходити процедуру, необхідно упевнитися, що у Вас немає протипоказань, таких як:

 • хронічні хвороби;
 • регулярні шкірні захворювання;
 • посилення герпесу;
 • цукровий діабет;
 • схильність до келоїдних рубців;
 • вагітність і лактація.

Шліфовка не рекомендована відразу після засмаги, а після процедури необхідний захист від сонця протягом місяця.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×