we speak english
Меню
Наші послуги

Фотолікування акне: особливості, плюси, мінуси

Особливості методики

Переваги фототерапії

Мінуси фотолікування акне

Фотолікування акне, пропоноване клінікою лазерної косметології “Голд лазер”, є одним з найбільш швидких способів позбавлення від набридлих прищів. Як правило, вже на другий, максимум третій тиждень від початку фототерапії відзначається істотна різниця: помітно зменшуються висипання, шкіра стає більш здоровою і рівною.

Особливості методики

Особенности фотолечения акне Як відомо, при вугровій хворобі запальні процеси обумовлені надмірним зростанням числа пропіонових бактерій акне. Порфірин є одним з продуктів процесу життєдіяльності бактерій пропіонов. Дія світлового опромінення робить порфірин хімічно активним і служить каталізатором хімічних реакцій, в процесі яких утворюються нові сполуки, атакуючі клітини пропіонових бактерій. Можна сказати, що в деякій мірі бактерії акне вбивають самі себе. В цьому і полягає суть фототерапії акне, оскільки під час процедури відбувається прямий вплив на порфірин.

Дерматолог клініки Gold Laser Стародубцев Андрій Олександрович про фототерапію:

Стандартний курс лікування становить 5-8 сеансів і здатний знищити до 90% вугрів. Фотолікуванню піддаються навіть найтяжчі стадії хвороби.

Переваги фототерапії

У методики фотолікування акне є ряд дуже вагомих переваг, які і зробили методику популярною. До них відносяться:

 • абсолютна безболісність процедури і час після неї;
 • видимий і відносно швидкий ефект від терапії (через 7 – максимум 10 днів стають помітні перші відчутні поліпшення);
 • терапія не травмує шкіру.

Додатково фототерапія позитивно впливає на дерму, зникає купероз, клітини епідермісу омолоджуються, зникають пігментні плями і веснянки.

Мінуси фотолікування акне

У даної методики, як і у багатьох інших, є ряд протипоказань, до яких відносяться:

 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • хвороби крові;
 • вагітність.

На тривалий і стійкий результат можна розраховувати тільки в разі комплексного лікування хвороби і проводити його потрібно разом з косметичним і медикаментозним лікуванням. Вартість процедури в салонах лазерної косметології буває різною, але гарний настрій, впевненість в собі і чиста шкіра вірті і витрат, і покладених зусиль.

Джерела:

 1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”. 
 2. “Acne Fact Sheet”, University of California.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×