we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися індичої шиї

Причини в’ялої шкіри шиї

Як прибрати в’ялість шиї самостійно

Підтягнути шию без операції: огляд косметологічних методик у клініці Gold Laser

Позбутися індичої шиї хірургічним шляхом: операції в Gold Laser

Обвисла, в’яла шия, яку називають “індича шия”, являє собою стан м’яких тканин, при якому шкіра під підборіддям утворює “гармошку”. Така особливість характерна не лише для жінок, а й для чоловіків.

Це найчастіше виникає з віком і проходить різні етапи розвитку. У випадках, коли процес прогресує, кут між підборіддям та шиєю, відомий як “кут молодості”, зникає, і шкіра підборіддя буквально “стікає” на шию. Що робити, якщо шкіра на шиї обвисла – з’ясуємо у цій статті.

Причини в’ялої шкіри шиї

Зона шиї практично не має підшкірно-жирової клітковини (ПЖК), має незначну кількість сальних залоз, її шкіра тонка, ніжна та схильна до сухості. Ці особливості були зумовлені самою природою, що робить цю область особливо вимогливою до догляду з молодого віку.

Існує ряд факторів, через які до 30-40 років можна помітити складки, зморшки та обвисання тканин шиї. До них відносяться:

 • Вікові зміни: зниження синтезу колагену та еластину, витончення ПЖК.
 • Відсутність фізичних навантажень на цю область.
 • Гормональні зміни.
 • Клімакс (у жінок), який уповільнює обмінні процеси та знижує виробництво колагену.
 • Збої у ендокринній системі.
 • Вплив сухого повітря.
 • Зневоднення або нестача питного режиму.
 • Вплив ультрафіолетових променів.
 • Різка зміна ваги, що призводить до розтягування шкіри при швидкому наборі ваги та утворення обвислих ділянок при стрімкому схудненні.
 • Відсутність належного догляду.
 • Генетичні причини, що визначають тип та темп старіння.
 • Стрес та шкідливі звички.
 • Особливості анатомії обличчя.

У віці старше 45 років до змін шкірного покриву приєднується послаблення платизми (м’язи шиї), м’язові волокна починають розходитися. Якщо є надлишковий жир у цій зоні, то він також за рахунок своєї ваги та пухкої структури погіршує стан шиї та додатково розтягує тканини.

Як прибрати в’ялість шиї самостійно

Сучасна косметологія пропонує різноманітні методи протистояти старінню шиї. Серед них як професійні косметологічні процедури, так і домашні методи. Поговоримо про останні.

Грамотний домашній догляд за шкірою шиї допоможе відстрочити вікові зміни на ділянці шиї або скоригувати її стан, якщо негативні симптоми вже є. Для цього візьміть у звичку такі нескладні правила:

 • Щодня робіть вправи від складок на шиї, обличчі, підборідді.
 • Контролюйте міміку.
 • Слідкуйте за поставою.
 • Не нехтуйте фізичними вправами.
 • Харчуйте збалансовано і пийте не менше 1.5-2 літрів води на день.
 • Двічі на день наносьте косметичні засоби, що відповідають віку та стану вашої шкіри.
 • Відмовтеся від алкоголю та нікотину.
 • Контролюйте свій емоційний стан і спіть щонайменше 8 годин на добу на правильній подушці.
 • Використовуйте гаджети без нахилу голови вперед.
 • Проводьте масаж шиї та підборіддя.

Якщо вам важко самостійно оцінити стан шкіри та обрати відповідні засоби догляду, косметолог клініки Gold Laser може дати вам необхідні рекомендації в рамках очної консультації. Також фахівець може запропонувати ефективні косметологічні процедури для омолодження шиї.

Підтягнути шию без операції: огляд косметологічних методик у клініці Gold Laser

У разі вираженої в’ялості, наявності безлічі зморшок та загального незадовільного виду шиї, рекомендуємо звернути вашу увагу на радикальніші методи омолодження шкіри шиї. Перше з чого потрібно почати – це записатися в клініку Gold Laser до лікаря косметолога-дерматолога. Фахівець оцінить стан тканин та м’язів та розповість, як підтягнути шию за допомогою косметології. Для омолодження шиї ми пропонуємо лазерні, апаратні та ін’єкційні методи.

Мезотерапія та біоревіталізація

Мезотерапія та біоревіталізація є ін’єкційними методиками, заснованими на введенні певних препаратів у тканині шиї з урахуванням особливостей дерми. Говорячи про мезотерапію, лікар індивідуально визначає склад коктейлю, який може включати вітаміни, ферменти, мікроелементи, гіалуронову кислоту та ліполітики. Залежно від проблеми та обраного складу препарату досягається необхідний ефект, такий як ліфтинг шкіри, покращення кольору та тонусу епідермісу, зволоження, ущільнення тканин, а також розщеплення жирових клітин.

Під час біоревіталізації ін’єктують препарат із гіалуроновою кислотою високого дозування для активного зволоження сухої (зокрема зневодненої) шкіри. Пружність та підвищений тонус шкіри – це наслідки біоревіталізації.

Мезонитки

Біоармування нитками, що саморозсмоктуються, створює каркас на шиї, який забезпечує підтримку тканин. Це дозволяє відновити рельєф та форму шиї та підборіддя.

SMAS-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг є безопераційною процедурою підтяжки шиї та підборіддя. Локальний вплив ультразвуком скорочує глибокі шари тканин і стимулює шкіру до активного вироблення колагену та еластину, тим самим підвищуючи її пружність, а також скорочуючи прояв зморшок та складок.

RF-ліфтинг

Мікрогольчастий RF-ліфтинг передбачає вплив радіохвиль на шкіру шиї за допомогою маніпули з 49 позолоченими мікроголками. Процес омолодження та ліфтингу тканин пов’язаний, по-перше, з термічним впливом радіохвиль на глибокі шари шкіри; по-друге, з механічною стимуляцією шкіри мікроголками.

Позбутися індичої шиї хірургічним шляхом: операції в Gold Laser

Оперативне втручання рекомендується лише у разі вираженого опущення тканин, коли інші методи вже безсилі.

Підтяжка шиї (платизмопластика) є ефективним методом радіального ліфтингу. Цей хірургічний процес включає в себе підтяжку та зшивання м’язових волокон платизми та видалення надлишку шкірної тканини. Як результат – “кут молодості” відновлюється, шия та підборідна зона набувають чітких лінії та контурів, зникає в’ялість.

Який із способів омолодити шию підійде саме вам – допоможе виявити лікар-дерматолог чи пластичний хірург клініки Gold Laser.

Джерела:

 1. «Young!: Look Half Your Age Or Less!», Alexander Jumbo.
 2. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.
 3. Gart MS, Gutowski KA. Overview of Botulinum Toxins for Aesthetic Uses. Clin Plast Surg. 2016.
 4. Morera Serna E, Serna Benbassat M, Terré Falcón R, Murillo Martín J. Anatomy and Aging of the Perioral Region. Facial Plast Surg. 2021.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×