we speak english
Меню
Наші послуги

Ефективні способи позбавлення від розтяжок на грудях

Від чого виникають розтяжки на грудях

Чи можна прибрати розтяжки на грудях у домашніх умовах?

Як видалити розтяжки на грудях у клініці Goldlaser

Часто жінки звертаються до пластичного хірурга через незадоволеність зовнішнім виглядом своїх грудей, причин для яких може бути кілька. Розтяжки (стрії) на грудях часто стають однією з основних скарг пацієнток. Ми пропонуємо вам дізнатися, через що з’являються розтяжки на грудях у жінок і чи можливо перемогти цю проблему раз і назавжди.

Від чого виникають розтяжки на грудях

Поява стрій, які по суті є “впадинами” на поверхні шкіри, вказує на серйозні пошкодження волокон колагену та еластину, які відіграють ключову роль у підтримці пружності шкіри. Більше того, клітини шкіри, які відповідають за синтез цих важливих волокон, зазнають руйнування і не здатні забезпечити їхнє належне відновлення. Цей процес може бути пов’язаний зі швидким збільшенням маси тіла, коли шкіра не в змозі виробляти достатньо клітин для пружності і, отже, вона розтягується. Прикладами найпоширеніших причин появи стрій на грудях є різкий набір ваги або стрімке схуднення, вагітність, неправильний підбір вправ для грудних м’язів.

Також варто врахувати вплив гормону кортизолу, який виробляється корою надниркових залоз. Цей гормон може призвести до атрофії колагену і зробити його крихким. У період вагітності відбуваються значні гормональні зміни, внаслідок чого рівень кортизолу у крові збільшується. Це, своєю чергою, збільшує ризик появи стрій.

Вони найчастіше зустрічаються у наступних категорій жінок:

 • Ті, хто страждає на цукровий діабет.
 • Приймають гормональні препарати.
 • Страждають на шкірні захворювання.
 • Мають порушення у роботі ендокринної системи.
 • Жінки старше 45 років, які переходять у період менопаузи та мають дисбаланс статевих гормонів.
 • Зі схильністю до появи стрій.

Чи можна прибрати розтяжки на грудях у домашніх умовах?

Чи можливо і якщо так, то як прибрати розтяжки на грудях самостійно? У домашніх умовах позбутися стрій на грудях вкрай складно, проте можливо успішно запобігти їх появі при комплексному підході:

 • Щодня приймайте контрастний душ, оскільки він сприяє підвищенню пружності шкіри та покращенню її тонусу.
 • Застосовуйте лід для масажу шкіри, оскільки він допомагає досягти ліфтинг-ефекту.
 • Проводьте пілінги із натуральних інгредієнтів (ретиноїдів, гліколевої кислоти, вітаміну C), які сприяють регенерації тканин шкіри.
 • Приділіть час обгортанню з використанням косметичної глини, морських водоростей або ароматичних олій.
 • Наносьте олії, які зволожують та позитивно впливають на стан шкіри.
 • Захищайтеся від ультрафіолетового проміння за допомогою сонцезахисного крему. УФ-випромінювання може збільшити стан розтяжок.

Слід зазначити, що комплексом вправ для м’язів грудей та правильним харчуванням також не слід нехтувати. Якщо розтяжки дуже помітні і вас вони сильно турбують, зверніться до дерматолога або косметолога. Вони запропонують ефективні процедури, які допоможуть зменшити стрій.

Як видалити розтяжки на грудях у клініці Goldlaser

Для жінок, які зіткнулися з проблемою розтяжок на грудях, розроблено косметологічні способи боротьби зі стріями. Як прибрати розтяжки з грудей за допомогою професійних способів – поговоримо далі.

 • Мезотерапія. Цей метод являє собою введення під шкіру коктейлю з вітамінів і гіалуронової кислоти. Ці ін’єкції допомагають відновити нормальне функціонування тканин, стимулюють кровообіг та зменшують видимість розтяжок.
 • Лазерне шліфування є найбільш ефективною процедурою в терапії розтяжок на грудях, стегнах, животі. У ході неї лазер видаляє (“випарює”) верхній шар шкіри з розтяжками та іншими дефектами. Таким чином, поверхня шкіри стає гладенькою. Крім того, лазерний вплив сприяє стимуляції процесу оновлення клітин шкіри та виробництва нового колагену. Для свіжих розтяжок, що виникли менш ніж рік тому, часто достатньо 1-2 сеансів лазерного шліфування. Для старіших розтяжок може знадобитися 3-5 і більше процедур з інтервалами в 1 місяць.
 • Радіохвильова мікрогольчаста терапія. Даний метод передбачає використання насадки з безліччю позолочених мікроголок, які перфорують шкіру, при цьому відбувається одночасний вплив радіочастотної енергії на пошкоджені клітини через кінчики мікроголок. Ефект від такої процедури полягає у стимуляції фібробластів, що сприяє синтезу нового колагену та еластину. В результаті цього процесу відбувається регенерація тканин, а також досягається ліфтинговий ефект, підвищується пружність та вирівнюється рельєф шкіри. Для досягнення найкращих результатів може знадобитися 3-5 сеансів радіохвильової терапії.
 • Хімічний пілінг. Цей метод включає застосування хімічних кислот на ушкоджену стріями шкіру. Дефектна тканина відшаровується разом із верхнім шаром шкіри. Це призводить до активації обмінних процесів в епідермісі та дермі, посилення синтезу колагену та гіалуронової кислоти. Ефект пілінгу не обмежується тільки корекцією стрій: до того ж пілінги сприяють ліфтингу та омолодженню шкіри. Для корекції стрій досить 2-4 серединних хімічних пілінгів.
 • Плазмотерапія, або PRP-терапія (Platelet-Rich Plasma) – це процедура, яка передбачає ін’єкційне підшкірне введення власної плазми пацієнта у проблемну зону. Тромбоцити в плазмі містять фактори росту, які сприяють загоєнню тканин та стимулюють виробництво колагену, що, у свою чергу, може покращити пружність шкіри та зменшити видимість розтяжок. Фахівці клініки Gold Laser рекомендують пройти курс із 5-10 сеансів плазмоліфтингу.

Клініка Goldlaser – це місце, де краса та здоров’я – у пріоритеті. Довіртеся досвіду наших спеціалістів і ви забудете про проблему розтяжок на грудях надовго!

Джерела:

 1. Oakley AM, Patel BC. Stretch Marks.
 2. Wollina U, Goldman A. Management of stretch marks (with a focus on striae rubrae).

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×