we speak english
Меню
Наші послуги

Лазерні системи в епіляції

Види лазерних систем

Особливості лазерної епіляції

Рекомендації шодо лазерної епіляції

В основі дії лазерної епіляції лежить принцип поглинання світла “мішенями” шкіри: меланіном, водою або оксигемаглобіном. В данному випадку нас цікавить меланін в складі волосся.

Випромінювання лазера поглинаеться меланіном і впливає на фолікул волосся, руйнуючи його. Прямих побічних ефектів дана процедура не має.

Види лазерних систем

На сьогоднішній день використовуються декілька основних систем для лазерної епіляції. Вибір того чи іншого обладнання в кожному окремому випадку залежить від таких факторів, як колір волосся, глибина розташування волосяного фолікула та тип шкіри. Правильний підхід до вибору того чи іншого типу лазера визначає ефективність процедури епіляції. Лазерні системи, які найчастіше використовуются, це:

 • діодний;
 • олександритовий;
 • неодимовий.

Дані типи лазерів мають ряд відмінностей технічного характеру:

 • довжина хвилі;
 • щільність енергії;
 • розмір робочої площі;
 • частота імпульсу тощо.

Особливості лазерної епіляції

Процедура эпиляции диодным лазером Завдання фахівця полягає не тільки в підборі оптимального типу лазерної системи для проведення процедури, але і в підборі параметрів. Від цього залежить ефективність лазерної епіляції.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна про лазерну епіляцію:

Лазерні системи дають можливість налаштувати параметри з урахуванням індивідуальних особливостей і фізіології пацієнта. Такий підхід значно збільшує ефективність процедури і комфорт під час її проведення.

Рекомендації щодо лазерної епіляції

Не варто забувати, що процедура лазерного видалення волосся починається з консультації фахівця, який визначить доцільність її проведення, необхідний курс процедур і надасть всі необхідні рекомендації. Пояснюється це тим, що бувають випадки малоефективного впливу лазера на зростання волосся в силу наявності порушень в роботі органів і систем організму, чим і викликаний ріст зайвого волосся. У таких ситуаціях починати потрібно із загального лікування. Саме тому Вам потрібна консультація з лікарем перед початком процедури, який визначить діагноз і, можливо, допоможе уникнути серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому.

Джерела:

 1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

 2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×