we speak english
Меню
Наші послуги

Процедура хімічної чистки обличчя

Фруктовий пілінг

Серединний і глибокий пілінг

Саліциловий пілінг

Підготовка до процедури

Хімічний пілінг відноситься до найпопулярніших і найефективніших методів омолодження обличчя нехірургічним шляхом. Хімічний пілінг обличчя відбувається в результаті впливу активних речовин на епідерміс. Наприклад, пілінг кислотою можна використовувати на невеликих і малих ділянках. Проти зморшок навколо губ і очей, на обличчі і на шиї. Крім того, пілінг можна використовувати на тих ділянках шкіри, які найчастіше, піддаються сонячному впливу. Це область грудей, декольте і рук. Пілінг може бути використаний практично в будь-якому віці.

Дерматолог клиники Gold Laser Стародубцев Андрій Олександрович про пілінги:

Для поверхневого пілінгу використовуються фруктові кислоти. Для серединного і глибинного пілінгу використовують трихлороцтову кислоту.

Химический пилинг лица У косметології існує певна кількість видів пілінгів:

 • фруктовий пілінг;
 • серединний пілінг;
 • саліциловий пілінг;
 • глибокий пілінг.

Фруктовий пілінг

Такий проводиться за допомогою фруктових кислот. Даний вид процедури відрізняється щадними властивостями і не вибиває з робочого ритму.

Його можна використовувати з молодих років і до самої старості. Фруктовий пілінг використовується для того, щоб вирішити проблеми з жирною шкірою, видалити сліди від вугрів.

Методику, концентрацію кислот і кількість необхідних процедур визначає лікар-дерматолог на попередній безкоштовній консультації. Результат цієї процедури буде прямо залежати від часу впливу кислоти.

Пілінг фруктовими кислотами відноситься до м’яких процедур. Тому цей вид пілінгу дуже часто використовують для обличчя, тому що найменша дія на шкіру обличчя буде проявлятися почервонінням.

Серединний і глибокий пілінг

Поговоримо про серединний і глибокий пілінг, в якому використовується трихлороцтова і саліцилова кислота. В результаті процедури помітно поліпшується відтінок шкіри, усуваються пігментні плями і розгладжуються зморшки.

Даний вид пілінгу використовується для отримання ефективного омолодження. Після процедури, шкіра зберігає червоний відтінок кілька днів, а потім, омертвілий шар клітин відлущується. Найбільш поширеним є нанесення пілінгу на шкіру максимум на 15 хвилин.

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг, в якому міститься саліцилова кислота, справляє протизапальний ефект і антисептичну дію. Показанням для проведення саліцилового пілінгу є вікові зміни шкіри, висипання на шкірі, акне, природне гормональне і фотостаріння шкіри.

Так само саліциловий пілінг використовується в разі, коли необхідно видалити гіперпігментацію або актинічний гіперкератоз. У разі індивідуальної непереносимості, порушеннях цілісності шкіри, появі активного запалення, герпесу або тривалих сонячних ванн, саліциловий пілінг проводити не рекомендується.

Підготовка до процедури

Перед деякими видами пілінгів потрібно провести підготовку шкіри, яка може зайняти близько двох тижнів. Цей підготовчий етап призначається після першої консультації у лікаря-дерматолога клініки Gold laser.

У нашій клініці можна провести будь-який з 12-ти видів пілінгу для будь-якої зони обличчя і тіла. Перед процедурами Ви отримаєте професійну консультацію лікаря, який надасть необхідні рекомендації по догляду за шкірою в відновлювальний період.

Джерела:

 1. Я.Н. Юрчик, М.Є. Барінова “Пілінги в дерматокосметології”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×