we speak english
Меню
Наші послуги

Що потрібно знати про лазерне омолодження?

Фракційне омолодження

Результати лазерного омолодження

Переваги лазерного омолодження

В даний момент лазерне омолодження вважається однією з найбільш ефективних процедур в косметології. Існує кілька корисних фактів, які необхідні для того, щоб отримати максимальний ефект і домогтися потрібного результату.

Процедуру лазерного омолодження можна назвати свого роду “лазерним пілінгом”. Сама процедура найчастіше відбувається за допомогою різноманітного обладнання, що аблативно (або неаблативно) впливає на шкіру та стимулює неоколагенез. Сучасне обладнання для лазерного омолодження дозволяє використовувати необхідні індивідуальні параметри, тому сама процедура є надзвичайно ефективною.

Фракційне омолодження

Процедура омоложения лазером Найефективнішим і в той же час щадним видом лазерного омолодження прийнято вважати лазерну фракційну шліфовку. Під час проходження процедури на шкіру подається аблативне лазерне випромінювання у вигляді сотень мікро-промінчиків. В результаті поверхневі пігментовані клітини шкіри відмирають (випаровуються), волокна колагену стимулюються, розширені дрібні судини зникають.

Свідченням позитивного ефекту є:

 • гладка шкіра;
 • поліпшення кольору обличчя;
 • ліфтинг.

Результати лазерного омолодження

Поліпшення будуть помітні вже після проходження першої процедури (повноцінний курс становить від 2 до 5 сеансів). В результаті проходження курсу процес омолодження буде наростати з кожним місяцем. Це обумовлено тим, що завдяки позитивному впливу лазерного омолодження, шкіра почне сама виробляти колаген та еластин. Процедура не повинна повторюватися частіше, ніж один раз на місяць, що дуже зручно, практично і не забирає багато часу.

Переваги лазерного омолодження

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

Лазерне омолодження це фактично єдина альтернатива хірургічному втручанню. Процедура не залишає рубців і шрамів.

Точність впливу дозволяє проводити омолодження в важкодоступних місцях:

 • навколо очей;
 • область декольте;
 • кисті рук.

До того ж, це єдиний вид омолодження, який дійсно звужує пори і робить шкіру рівною і гладенькою. Результат лазерного омолодження також залежить від компетенції фахівця і використовуваного обладнання. Тому зробіть правильний вибір – знайдіть клініку з гарними фахівцями й якісними апаратами.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.
 3. Henry D. Sandel IV, Stephen W. Perkins CO2 Laser Resurfacing:Still A Good Treatment.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×