we speak english
Меню
Наші послуги

Основні етапи омолодження шкіри

Сучасна медицина передбачає появу величезної кількості косметичних процедур, які спрямовані на те, щоб омолоджувати шкіру. Медицина сьогодні не може розібратися, що призводить до старіння шкіри, і що ж насправді являє собою сам процес старіння.

Точно можна сказати лише те, що зів’янення організму відбувається в результаті накопичувальної властивості дефектів клітин і міжклітинного матриксу. Кожна людина хоче боротися за збереження молодості і сьогодні існують такі методи.

Імунобіологічна терапія

Зберегти свою молодість можна завдяки повноцінному курсу іммунобіореабілітації. Його дія спрямована на те, щоб відновлювати ослаблені механізми саморегуляції організму. Даний комплекс ділиться на кілька основних етапів:

 • аутогемопунктура;
 • біоревіталізація;
 • плазмаферез.

Аутогемопунктура 

Найважливішим є початковий етап всього комплексу. Це аутогемопунктура. Дана процедура являє собою введення під шкіру крові самого пацієнта в біологічно активні точки. Використання даного методу дозволяє усунути порушення в імунній системі більш адекватним методом і щадним для організму.

Без названия

Біоревіталізація

Другий етап омолодження – це курс лікування антигомотоксичними засобами, такими як ін’єкції. Ці засоби вводяться в організм в самостійному вигляді або в комплексі з кров’ю. Саме біоревіталізація являє собою одну з найкращих косметичних процедур, яка виправдовує очікування щодо поліпшення стану шкіри.

Плазмаферез

Заключний етап це плазмаферез. Не варто його плутати з плазмоліфтінгом. Проведення процедур і їх кількість визначає тільки лікар. Очищення крові – це, звичайно, дуже важливий етап, тому що допомагає позбавлятися від шкідливих токсинів і шлаків без зайвого навантаження. Курс імунобіологічної терапії починається з консультації з лікарем. У разі необхідності слід пройти обстеження, яке призначить фахівець.

Особливості старіння організму

Процес старіння шкіри, а також всього організму, представляє досить складний процес, який до сих пір до кінця не вивчений. На сьогоднішній день розкриті тільки основні механізми старіння шкіри. Існують косметичні засоби, які уповільнюють і, навіть, блокують деякі механізми старіння шкіри. Також існує чимало процедур, які борються з віковими змінами, наприклад такі, як підтяжка обличчя. Вчені стверджують, що процес старіння у людини починається після того, як вона досягає статевої зрілості. А швидкість змін в клітинах і тканинах залежать від:

 • спадковості;
 • умов життя;
 • харчування;
 • впливу навколишнього середовища;
 • стресів;
 • фізичних та інтелектуальних навантажень на організм.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×