we speak english
Меню
Наші послуги

DeAge (RF)

Дія заснована на впливі радіохвилі, яка проходить через мікроголки в глибокі шари дерми (2-4 мм) в короткий проміжок часу, руйнуючи при цьому старі волокна колагену і запускаючи процес омолодження та підтяжки шкіри для вираженого ефекту ліфтингу. Внаслідок механічно-фракційного пошкодження шкіри за допомогою мікроголок оновлюються й верхні шари епідермісу.

За рахунок глибокого прогріву тканин відразу після процедури видно перший ефект підтяжки шкіри, адже запуск неоколлагенезу та стимулювання тканин шкіри обличчя та тіла проводиться безпосередньо під час процедури. В результаті чого через деякий час (2-4 тижні) ми бачимо виражене зростання цитокінів і нові колагенові волокна.

Даний апарат для фракційного РФ-ліфтингу є ін’єкційним і за рахунок цього практично не залишає слідів на верхніх шарах епідермісу, впливаючи в основному на глибокі шари. Завдяки цьому реабілітація після процедури відсутня. Єдине, що ми спостерігаємо перші дві години після процедури, – це почервоніння в зоні введення мікроголок.

Такі проблеми, як в’ялість шкіри, набряклість, птоз, глибокі та середні зморшки, тепер можна вирішити за допомогою інноваційної технології – радіочастотних фракційних мікроголок (ін’єкційний РФ-ліфтинг), не вдаючись до поверхневої лазерної шліфовки шкіри.

Кількість процедур

Залежно від проблем шкіри, її стану, способу життя для найкращого результату може знадобитися провести в середньому 2-4 процедури. Інтервал між процедурами 4 тижні. Результат після проходження курсу процедур тримається близько 2-х років, після чого необхідно пройти ще одну підтримуючу процедуру, або знову повторити повний курс процедур (за рекомендацією лікаря).

  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×