we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися від розтяжок

Дія лазера при усуненні розтяжок

Новітні методики і технології

Переваги даного методу

Деталі проходження процедури

Розтяжки (стрії) – питання, яке хвилює багатьох, як жінок, так і чоловіків. Здебільшого стрії утворюються при різкій змінах ваги, при вагітності та у підлітків під час інтенсивного росту.

У цих випадках сильний натяг шкіри супроводжується розривом колагенових і еластинових волокон дерми, що призводить до стоншення шкіри в цих місцях.

Поява розтяжок може бути викликана важкими гормональними порушеннями, пов’язаними з підвищеним виробленням гормона кортізола або тривалим прийомом стероїдних препаратів.

Як позбутися від цієї проблеми? Найефективніший метод – фракційне лазерне шліфування шкіри. Це достатньо комфортна процедура, результати якої помітні вже після першого сеансу в клініці лазерної косметології. Курс, як правило, складається з 4-5 процедур, що проводяться один раз на місяць.

Дія лазера при усуненні розтяжок

Дерматолог клініки Gold Laser Сиворакша Юлія Миколаївна відзначає:

Фракційне шліфування лазером, мабуть, єдина процедура, яка істотно зменшує глибину і зовнішній вигляд розтяжок, і навіть видаляє їх зовсім.

У процесі шліфування разом з верхнім шаром шкіри видаляється рубцова тканина, зморшки і розтяжки. У цих місцях посилюються загоюючі процеси, відновлюється структура дерми.

Новітні методики і технології

Новим методом в технології лазерної шліфовки стало застосування фракційного фототермоліза.

Від традиційної шліфовки цей метод відрізняється виборчою дією лазера. Один лазерний промінь за допомогою спеціального сканера розділяється на багато променів, кожен з яких “випаровує” ділянку шкіри, утворюючи на ній незаймані й оброблені зони.

Це сприяє дуже швидкому загоєнню шкіри в місцях впливу лазера. Аблаційний СО2-лазер дає найбільший ефект при цій процедурі.

Переваги даного методу

Основні переваги методу:

 • дбайлива дія на шкіру, що дає можливість проводити процедури навіть без анестезії;
 • реабілітаційний період всього 2-3 дні;
 • відсутня межа між ділянками шкіри з обробкою і без неї;
 • дозволяє проводити процедури на тонкій сухій шкірі.

Деталі проходження процедури

Процедура виконується без анестезії або знеболюючих кремів. Добу тримається невелике почервоніння і набряк, потім утворюються скоринки, які відпадають протягом тижня. Засмагати в цей період не рекомендовано.

Скільки потрібно сеансів? Все залежить від початкового стану. Зазвичай вистачає 4-5 процедур з інтервалом в 3-4 тижні.

Залежно від стану стрій, можна застосовувати підтягуючі і зміцнюючі креми. Для усунення в’ялості шкіри після пологів можна порадити метод термоліфтінга тіла.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.
 3. Henry D. Sandel IV, Stephen W. Perkins CO2 Laser Resurfacing:Still A Good Treatment.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×