we speak english
Меню
Наші послуги

Боротьба з пігментацією

Причини виникнення пігментних плям

Способи усунення пігментації

Хімічний пілінг і кріотерапія

Лазерна шліфовка

Процедура видалення пігментації

FT-технології і фракційне лазерне шліфування – дієві способи боротьби з пігментацією. Сьогодні краса і здоров’я оцінюються по доглянутому зовнішньому вигляду і рівному кольору шкіри: відсутності плям і дефектів на шкірі.

Причини виникнення пігментних плям

Пігментні плями – результат надмірного накопичення меланіну, який забарвлює шкіру в жовто-коричневі відтінки. Пігментні плями коричневого або світло-коричневого кольору, трохи підняті над поверхнею шкіри. Їх супроводжує потовщення рогового шару. З різних причин, але появи пігментних плям уникнути важко.

Причини виникнення:

 • зміни, пов’язані з віком;
 • збій в роботі гормональної системи;
 • занадто тривале перебування на сонці або в солярії;
 • вживання різних ліків.

Способи усунення пігментації

Для збереження краси та усунення пігментації є багато методів – застосування засобів в косметології з відбілюючим ефектом, лікування медикаментами, пілінг, кріо- і фототерапія, а також лазерні методики.

Засобами з медикаментозною дією можна назвати креми і розчини, в складі яких присутні речовини з депігментуючою дією, наприклад, гідрохінон, що перешкоджає утворенню меланіну, і ретин А, що сприяє білковим змінам, якими супроводжується скороченням меланіну.

Хімічний пілінг і кріотерапія

Косметологическое лечение пигментных нарушений кожи Найпоширенішим способом видалення пігментних плям вважається хімічний пілінг. При виконанні пілінгу застосовують альфа-гідрокислоти (АНА), трихлоруксусну кислоту різних концентрацій, фенол, ферменти та інші речовини з відбілюючим і відлущуючим ефектом для зменшення інтенсивності пігментації.

Інший спосіб боротьби з пігментацією – кріотерапія або застосування рідкого азоту. Суть методу в руйнуванні азотом поверхневих клітин епідермісу з наступним їх відлущуванням. Правда цей метод не завжди дає хороший результат і має свої недоліки.

Лазерна шліфовка

Найкращим способом боротьби з небажаною пігментацією стало видалення пігментних плям за допомогою лазера.

Лазерне видалення пігментації і фракційне лазерне шліфування – відносно нові методи. На сьогодні це найбільш дієві технології безслідного виведення пігментних плям будь-якого походження, складності і розмірів.

Дерматолог клініки Gold Laser Корнійчук Аліна Анатоліївна про лазерну шліфовку:

Ця технологія стала найшвидшою, найбезпечнішою, найкомфортнішою та найефективнішою в лікуванні гіперпігментації.

Процедура видалення пігментації

Сама процедура видалення пігментації полягає у впливі променя лазера на частки меланіну і руйнуванні пігменту шар за шаром. Пігмент, що знаходиться в шкірі, нагрівається енергією променя і руйнується під його впливом. Після сеансу на шкірі утворюються скориночки, які відпадають природним шляхом. Оброблена ділянка шкіри в результаті стає більш світлою.

Для кращого ефекту потрібно виконати 1-3 процедури з проміжком в 3-4 тижні. Звичайно, все залежить від глибини знаходження і самого пігменту. Процедура виконується в клініках лазерної косметології без знеболювання, і зазвичай не має побічних ефектів. Данні технології з видалення пігментних плям дадуть можливість звільнитися від небажаної пігментації назавжди і безслідно.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×