we speak english
Меню
Наші послуги

Курс лазерної епіляції для різних ділянок тіла

Види лазерів: чи є різниця у використанні типу лазера в залежності від зони епіляції?

Чи можна побачити ефект лазерної епіляції після 1 процедури?

Які фази росту волосся існують і чому це потрібно враховувати?

Скільки сеансів потрібно для повноцінного видалення волосся

В яку пору року краще починати курс лазерної епіляції?

Як підготуватися до курсу лазерної епіляції

Догляд за шкірою в домашніх умовах в інтервалах між лазерною епіляцією

Як вибрати клініку для лазерної епіляції

Багато століть поспіль люди намагаються позбутися від непотрібного волосся на обличчі та тілі за допомогою різноманітних, іноді навіть витончених способів. Перш за все це роблять через гігієну, зручність та естетику. Іншими словами, процедура видалення волосся еволюціонувала кілька сотень років і зараз знаходиться на піку своєї інноваційності та результативності. На сьогоднішній день існує безліч методик і способів видалення волосся з різних частин тіла, але найефективнішою, комфортною і такою, що надає пролонгований результат, є лазерна епіляція.

Лазерна епіляція – це метод радикального видалення волосся з руйнуванням фолікула за допомогою лазерного випромінювання. Під термічним впливом лазера відбувається деструкція (руйнування) волосяного фолікула, що знаходиться в фазі активного зростання (анагена), без подальшого відновлення. Після сеансу волосся повністю випадає через 10-14 днів.эпиляция в киеве

Сучасні лазерні технології настільки спростили видалення волосся, що його можна проводити по всьому обличчю та тілу, де є небажаний волосяний покрив. Його роблять жінки і чоловіки на:

 • обличчі: над верхньою губою, на підборідді, щоках, бровах і в зоні міжбрів’я, на скронях, вухах і шиї, в носі;
 • руках: зона передпліччя, пальці та кисті;
 • пахвовій зоні;
 • спині, животі, білій лінії живота, грудях, декольте, боках, плечах і сідницях;
 • в зоні бікіні: на лобку, в паху, на статевих губах, мошонці, меж’ягодічній складці;
 • ногах: пальці, гомілки, коліна, стегна.

Види лазерів: чи є різниця у використанні типу лазера в залежності від зони епіляції?

Існують різні типи лазерів і кожен з них призначений для різних типів волосся і фототипів шкіри по Фітцпатріку. Типи лазерів мають різну довжину хвилі. Чим показник довжини більше, тим глибше вона проникає під шкіру до фолікулу і тим вище ефективність видалення. Найбільш популярними лазерами, що застосовуються в косметології сьогодні, є олександритовий, діодний і неодимовий.

Олександритовий лазер призначений для безконтактної епіляції жорсткого і пушкового пігментованого волосся на світлій шкірі (I-III фототипи). Довжина хвилі 755 нм. У його конструкції присутній мінерал олександрит та він оснащений ефективною системою контактного охолодження шкіри. Процедура проводиться на відрослому до 2-3 мм волоссі, таким чином обробляється паросткова зона і сам волосок. Протокол епіляції на олександритовий лазерів вимагає одноразово обробити плановану зону, в той час як інші лазери – 2-3 рази.

Ефект помітний відразу після сеансу – більшість небажаного обробленого волосся «згоряє» під час обробки, ті що залишилися випадають в перші 2 тижні. Крім ефективної боротьби з небажаною рослинністю лазер характеризується мінімальною травматизацією шкіри, малою кількістю сеансів (5-6), тривалим результатом і максимальним комфортом під час процедури.

Діодний лазер ефективний при видаленні пігментованого жорсткого волосся зі шкіри I-V фототипів. Він може бути використаний навіть на засмаглій шкірі. Має довжину хвилі 800-810 нм. Працює контактно по холодному гелю-провіднику по гладковибрітий шкірі. Протягом усього сеансу видалення шкіра захищена від перегріву вбудованим в маніпулу охолодженням.

Зону обробляють 2-3 рази. Кількість сеансів коливається в діапазоні 6-10.

Неодимовий лазер підходить для світлого і сивого волосся і будь-якого фототипу шкіри. Довжина хвилі дорівнює 1064 нм. Обробка вимагає довжини волосків в 2-3 мм, проводиться аналогічно епіляції на олександритовому лазерному обладнанні – безконтактно, безболісно, нетравматично.

как действует лазер на волосы

 

Тип лазера для епіляції може бути підібраний виключно фахівцем при очній оцінці типу волосся і фототипу шкіри. На різних ділянках обличчя і тіла можуть застосовуватися різні типи обладнання. Якщо, наприклад, у жінки на обличчі волосяний покрив русявий або темний і при цьому тонкий, краще звернутися до епіляції на олександритовом лазері. Так відпаде необхідність в голінні. Якщо ж, навпаки, володарка жорсткого темного волосся на обличчі регулярно збриває їх, то немає потреби їх відрощувати і краще пройти курс епіляції на діодному лазері.

Дерматологи клініки Gold Laser часто практикують наступну схему: при щільному пігментованому волоссі призначають кілька сеансів на діодному лазері. Після того, як волосся стоншується і втрачає насиченість пігменту, – пацієнта переводять на олександрит.

Чи можна побачити ефект лазерної епіляції після 1-ої процедури?

Звичайно, після першого сеансу спостерігається випадання 15-20% волосся. Ті, що виростають, вже помітно стоншуються і ростуть повільніше. Курс продовжують через 4-5 тижнів.

Які фази росту волосся існують і чому це потрібно враховувати?

Існує відпрацьована схема видалення волосся. Вона заснована на дотриманні інтервалів між сеансами. Щоб отримати найкращий результат після першої процедури необхідно зробити паузу в 4 тижні, після другої – 6 тижнів, після третьої – 8 і так по наростанню +2 тижні. Інтервали важливо дотримувати через особливості фаз росту волосся:

 • анаген – фаза активного росту. Вона є найсприятливішою для проведення епіляції;
 • катаген – перехідна фаза, при якій припиняється процес ділення клітин фолікул;
 • телоген – фаза спокою, при якій старе волосся залишає фолікул і на його місці розвивається нове.

Оскільки після кожного сеансу кількість волосся помітно скорочується, періодичність між наступними відвідуваннями клініки, навпаки, слід збільшувати. На завершальному етапі курсу епіляції частота між сеансами може досягати 12-14 тижнів. Надалі пацієнтові потрібно буде проводити одну підтримуючу процедуру в рік.

Скільки сеансів потрібно для повноцінного видалення волосся

Тривалість курсу визначається типом лазера, обраним для видалення відповідного типу волосся.

 

Олександритовий

Діодний

Неодимовий

Кількість сеансів

5-6

6-8

5-6

Тривалість курса

Приблизно 1 рук

Приблизно 1,5 роки

Приблизно 1 рік

Підтримуючий сеанс

1 раз в 1-1,5 роки

1 раз в 1-1,5 роки

1 раз в 1-1,5 роки

 
Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Стародубцев Андрій Олександрович зазначає:

Практично всі зони на обличчі й тілі піддаються видаленню волосся однаково добре. Швидше за все зникає темне і жорстке волосся, в якому більше пігменту меланіну. Людям з підвищеним гормональним фоном може знадобитися більше процедур. При своєчасному виконанні підтримуючої процедури рослинність на оброблених зонах не повертається!

В яку пору року краще починати курс лазерної епіляції?

Важливою вимогою до епіляції лазером є уникання потрапляння ультрафіолетових променів на оброблювану зону протягом 2-х тижнів до і 2-х тижнів після процедури. Під впливом лазерної енергії шкіра стає чутливою, тому в післяпроцедурний період природний і штучний загар (солярій) підвищують ризик гіпер-і гіпопігментації. Саме з цієї причини рекомендовано починати курс восени, щоб до літа його завершити.

<

Як підготуватися до курсу лазерної епіляції

Перше, що потрібно розуміти, – курс займе близько року. Перед першим сеансом важливо проконсультуватися з лікарем-дерматологом, який буде проводити маніпуляцію. Важливо виключити всі можливі протипоказання, а саме:

 • цукровий діабет;
 • вагітність і годування;
 • онкологію;
 • гострі і хронічні гнійні процеси;
 • порушення цілісності шкірного покриву в зоні планованої епіляції;
 • гострі вірусні захворювання.

Безпосередньо перед сеансом на олександритовому і неодимовому лазерах слід відростити волоски на 2-3 мм, на діодному – гладко виголити зону за 4-5 годин. Шкіру не можна обробляти спиртовмісними засобами за 3 дні до сеансу.

Догляд за шкірою в домашніх умовах в інтервалах між лазерною епіляцією.

Після сеансу слід уникати відвідування пляжу, солярію, басейну, сауни на термін до 14 днів. Важливо перші 3 дні не використовувати засоби, що містять спирт, але можна наносити Пантенол і Бепантен, а також зволожуючі засоби. Також не потрібно висмикувати відросле волосся, але користуватися кремами для депіляції можна.

Як вибрати клініку для лазерної епіляції

Ми рекомендуємо обирати клініку, в якій представлені всі три лазера. Оскільки після очної консультації можна точно визначити, який з них підходить саме Вам. Крім того, як згадувалося вище, часто виникають ситуації, коли пацієнта переводять з одного лазера на інший, коли тип волосся змінюється. У нашій клініці є всі три системи: олександритовий, діодний і неодимовий. Всі вони зроблені не раніше 2019 року.

Джерела:

 1. Laser hair removal, Mayo Clinic Staff.
 2. “Введення в лазерні технології”, В.П.Вейко, О.О.Пєтров.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×