we speak english
Меню
Наші послуги

Основні принципи епіляції

Типи лазерних систем

Рекомендації та протипоказання

Основним принципом дії епіляції є поглинання світла меланіном у складі волосся. Лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції тим, що використовує одну довжину хвилі, що допомагає збільшити його ефективність. При лазерній епіляції зменшується вплив на навколишню шкіру за рахунок виборчого впливу на хромофори шкіри людини.

Процедура лазерного удаления волос

 Оксигемоглобін і меланін, що містяться в судинах і живлять волосся, допомагають лазерному випромінюванню ще більше впливати на волосяний фолікул і дрібні судини біля нього. Існує декілька типів лазерів для епіляції і у кожного і них своя довжина хвилі, що дозволяє лазерам більш еффективно впливати на ибулину волоса з мінімальними пошкодженнями навколишньої шкіри.

Типи лазерних систем

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

На сьогоднішній день існує декілька видів лазерних систем. Для кожного типу шкіри, типу волосся і їх глибини залягання підбирається найбільш відповідний лазер. Від цього часто залежить кінцевий результат процедури.

Залежно від довжини хвилі, лазери діляться на:

 • олександритові;
 • неодимові;
 • діодні.

Їх відмінність полягає в довжині хвилі, щільності енергії, розмірі плями, частоті імпульсу. Тип лазера залежить від індивідуальних особливостей організму, від типу шкіри і волосся. Під кожного пацієнта, при можливості, підбирають відповідний лазер, що підвищує ефективність лазерної епіляції.

Рекомендації та протипоказання

Не дивлячись на безпеку лазерної епіляції, перш за все варто звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. Це необхідно для того, щоб визначити особливості місця, де буде проводитися епіляція, та який тип лазера потрібно використовувати. Також взагалі потрібно визначитися чи потрібна епіляція, тому що іноді підвищений ріст волосся сигналізує про захворювання.

Як і у будь-якої медичної процедури, у лазерної епіляції є свої протипоказання. Більш детальну інформацію з цього приводу Вам повинен надати кваліфікований фахівець.

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.
 2. Journal of Dermatological Treatment. Biological and clinical aspects in laser hair removal.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×