we speak english
Меню
Наші послуги

Втомлений тип старіння – правила підбору процедур

Втомлений тип старіння: ознаки на обличчі

Як боротися зі втомленим типом старіння обличчя самостійно?

Косметологічні та хірургічні процедури для типу старіння – втомлене обличчя від клініки Gold Laser

Тема старіння шкіри – одна з найактуальніших у косметології. Існує п’ять типів старіння: деформаційний, м’язовий, втомлений, дрібнозморшкуватий та комбінований. Усі вони виявляють себе по-різному.

Сьогодні ми обговоримо один із найпоширеніших – втомлений тип старіння. За статистикою, цей морфотип зустрічається приблизно у третині населення світу, включаючи як чоловіків, так і жінок. Для нього, як і для будь-якого іншого морфотипу, існують певні правила догляду за шкірою обличчя, рекомендовані процедури, а також перелік того, чого краще уникати. Про все це поговоримо детально у цій статті.

Втомлений тип старіння: ознаки на обличчі

Втомлений морфотип вважається найбільш природним. У його власників дуже часто вранці шкіра здається свіжою і перебуває в тонусі, але надвечір виявляє всі симптоми “втомлюваності”. Цей тип старіння характерний для струнких людей з овальною формою обличчя та нормальною або комбінованою шкірою.

Втомлений вид обличчя має такі ознаки:

 • Обличчя візуально втрачає свій обсяг;
 • Шкіра стає сухою, млявою;
 • М’язовий тонус знижується;
 • Куточки рота та повіки опускаються;
 • З’являються видимі носогубні складки та нососльозні борозни;
 • Візуалізуються передчасні зморшки;
 • Змінюється колір шкіри.
 • З’являється капілярна сітка.

Чинники, які можу спровокувати раннє старіння за втомленим морфотипом:

 • Перенапруження фізичне та/або психологічне. Втомлений тип реагує на стреси, шкідливі звички, неправильне харчування. Погіршити ситуацію може порушена постава.
 • Поганий стан здоров’я, а саме хронічні захворювання та інфекції. Хвороби хронічного характеру прискорюють старіння незалежно від морфотипу. Регулярні медичні огляди та піклування про здоров’я можуть уповільнити цей процес.
 • Нестача зволоження. Люди з втомленим типом обличчя часто мають суху шкіру. Регулярне застосування зволожуючих засобів, достатній питний режим та проведення професійних процедур для глибокої гідратації шкіри необхідні для збереження молодості та тонусу тканин.
 • Знижений м’язовий тонус. У втомленого типу старіння спостерігається низький тонус м’язового обличчя. Регулярні масажі або курси мануального масажу можуть допомогти підвищити тонус м’язів і відстрочити негативні зміни.

Незважаючи на те, що генетика визначає морфотип старіння, догляд та спосіб життя мають найбільший вплив на цей процес.

Як боротися зі втомленим типом старіння обличчя самостійно?

Щоб уповільнити старіння обличчя, дотримуйтесь цих рекомендацій:

 • Спіть щонайменше 8 годин.
 • Щодня тонізуйте та зволожуйте шкіру.
 • Проводьте самомасаж.
 • Займайтеся фейсфітнесом.
 • Слідкуйте за мімікою та поставою.
 • Не нехтуйте фізичною активністю.
 • Харчуйте збалансовано і пийте достатньо води.
 • Завжди використовуйте сонцезахист при виході надвір, якщо UV-індекс перевищує 2.
 • У косметичці обов’язково майте засоби з гіалуроновою кислотою, колагеном, вітаміном С та AHA-кислотами.
 • Не забувайте також про салонні процедури.

Косметологічні та хірургічні процедури для типу старіння – втомлене обличчя від клініки Gold Laser

Чоловічий та жіночий втомлений тип старіння піддається корекції за допомогою косметологічних методик. Поговоримо про процедури, що проводяться у клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Gold laser.

Контурна пластика

При втомленому типі старіння ін’єкції біодеградованих філерів на основі гіалуронової кислоти допомагають заповнити недостатній об’єм у тканинах і одночасно зволожити шкіру. Природна об’ємна корекція не рекомендується при схильності обличчя до набряклості.

Мезотерапія

Мезотерапія сприяє насиченню шкіри корисними речовинами (ферментами, вітамінами, колагеном, амінокислотами та іншими), усуває сухість та надає шкірі здорового сяйва за допомогою підшкірного введення спеціальних мезотерапевтичних коктейлів. Також процедура ефективна при боротьбі з дрібними зморшками, пігментацією, акне, постакне, рубцями.

Біоревіталізація

Біоревіталізація – це внутрішньодермальна ін’єкція висококонцентрованої гіалуронової кислоти у складі біоревіталізанта, яка глибоко зволожує, живить, ущільнює шкіру, за рахунок чого знижується прояв дрібнозморшкуватої сітки, а шкіра виглядає здоровішою та молодшою.

Ліпофілінг

Ліпофілінг – це інноваційна хірургічна процедура, яка забезпечує природну та довготривалу ревіталізацію шкіри. В рамках цього малотравматичного методу використовується власний жир пацієнта, який вилучається зі стегон, живота чи інших областей тіла із достатньою кількістю жирових клітин. Потім цей жир очищається і ін’єктується в різні області обличчя, щоб відновити втрачений з віком обсяг тканин, покращити контури та розгладити зморшки.

Ліпофілінг створює природний ефект омолодження. Процедура не тільки візуально коригує наявні дефекти, але також стимулює колагенові волокна, покращуючи загальну текстуру та тон шкіри.

Джерела:

 1. «Young!: Look Half Your Age Or Less!», Alexander Jumbo.
 2. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.
 3. Gart MS, Gutowski KA. Overview of Botulinum Toxins for Aesthetic Uses. Clin Plast Surg. 2016.
 4. Morera Serna E, Serna Benbassat M, Terré Falcón R, Murillo Martín J. Anatomy and Aging of the Perioral Region. Facial Plast Surg. 2021.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×