we speak english
Меню
Наші послуги

Глютеопластіка шляхом імплантації

Методи пластики сідниць

Переваги ендопротезування сідниць

Протипоказання до пластики сідниць

Суть ендопротезування і вибір імплантів

Відновлення після процедури

Глютеопластика в клініці пластичної хірургії Gold laser

Пружні і об’ємні сідниці – одна з важливих складових сучасного еталону привабливості. Однак, в силу генетичних, расових, вікових змін, гормонального дисбалансу або посттравматичних деформацій не завжди вдається зберегти правильні пропорції цієї частини тіла. В такому випадку на допомогу прийде пластична хірургія.

Методи пластики сідниць

Пластика ягодиц Глютеопластика – це процедура, покликана поліпшити форми і збільшити обсяг сідниць шляхом установки імплантів. У сучасній хірургії існує кілька ефективних методів пластики:

 • ліпофілінг – корекція форм за допомогою перенесення власних жирових тканин;
 • мезотерапія – підтяжка і зміцнення шляхом введення в тканини біонітей;
 • протезування – збільшення обсягів і моделювання форм з використанням силіконових імплантів.

Кожен з методів має свої плюси і призначається хірургом персонально залежно від складності проблеми. Іноді потрібна лише незначна підтяжка, при асиметрії більш безпечним і ефективним представляється ліпофілінг. Але найпоширенішим вважається метод ендопротезування.

Переваги ендопротезування сідниць

Головна перевага пластики шляхом впровадження протезів полягає в тому, що за одну процедуру можна не тільки надати сідницям необхідні контури і обсяги, а й підняти їх верхню частину.

Також така процедура доцільна у випадках дуже “плоских” форм, коли інші методи глютеопластики, зокрема ліпофілінг, безперспективні.

Ендопротезування безпечне і проводиться під загальним наркозом протягом 2 годин. Шрами – малопомітні, так як вони ховаються в складці.

Протипоказання до пластики сідниць

Незважаючи на простоту, хірургічне втручання протипоказане у випадках:

 • онкології;
 • захворювань печінки, серця;
 • імунодефіциту;
 • порушень в ендокринній системі;
 • цукрового діабету.

Суть ендопротезування і вибір імплантатів

Розмір, форма і місце розташування імплантатів підбирається лікарем виходячи з анатомії сідниць пацієнта. На відміну від грудних, сідничні ендопротези міцніші і стійкіші до великих навантажень, що виключає будь-які пошкодження.

Пластичний хірург клініки Gold Laser Гіндіч Ольга Андріївна відзначає наступне:

В якості наповнювача застосовується висококогізівний гель, здатний надати частинам тіла природний вигляд. Як правило, для протезування округлих сідниць використовуються імплантати овальної форми, для грушовидних – анатомічні

Важливим моментом є підбір розміру ендопротеза. Мініатюрний не дасть необхідного естетичного ефекту, а занадто великий спотворить форму сідниць і буде випирати при рухах. Тому потрібно дотримуватися рекомендацій лікаря і довіритися його досвіду.

Імпланти розміщуються під великим сідничним м’язом через маленькі (5-6 см) розрізи в області крижів. Потім тканини зшиваються хірургічними швами.

Відновлення після процедури

Після операції з пластики сідниць пацієнт перебуває в клініці 1-3 дні. В цей час забороняється спати на спині, приймати душ. У перший тиждень можливі больові відчуття при ходьбі і сидінні. Рекомендується носити стягуючу білизну протягом 6-12 тижнів і утриматися від фізичних навантажень.

До звичного життя вдається повернутися вже через 2 місяці. Ускладнення виникають дуже рідко. Пацієнт жодним чином не відчуває ендопротези, вони не заважають ходити, займатися спортом або відвідувати сауну.

Глютеопластика в клініці пластичної хірургії Gold laser

Отримати сідниці “як у Джей Ло” безпечно і максимально ефективно ви можете в клініці Gold laser (м. Київ). Досвід проведення глютеопластики, висока кваліфікація хірургів, застосування імплантатів європейського виробництва – наші головні переваги.

Зробіть перший крок на шляху до краси та здоров’я, записуйтеся на консультацію по телефону, який вказаний в контактній інформації.

Джерела:

 1. Douglas M. Senderof “Aesthetic Surgery of the Buttocks Using Implants: Practice-Based Recommendations”, Oxford University Press.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×