we speak english
Меню
Наші послуги

Технологія лазерної епіляції

Технологія лазерної епіляції

Ризик і вплив на організм

Протипоказання до лазерної епіляції

Переваги епіляції лазером

В даний час депіляція – це вчорашній день. Їй на зміну прийшла лазерна епіляція, до якої вдаються як жінки, так і чоловіки. Головна перевага цього методу позбавлення від небажаного волосся – його тривалий ефект. Лазерна епіляція є безпечною, надійною, дієвою та довговічною процедурою, що приваблює як чоловіків, так і жінок.

Технологія лазерної епіляції

Принцип дії лазерної епіляції: вплив на фолікули волосся світлом певного спектру, що поглинається меланіном, нагріває і руйнує його. Дана процедура майже безболісна, тому вона застосовується для проведення епіляції ділянок тіла з чутливою шкірою – зона бікіні, обличчя, пахви.

Як правило, повний курс епіляції лазером включає декілька сеансів (4-6 процедур), які проводяться не частіше, ніж раз в 1,5-2 місяці. Повторна процедура проводиться, коли на тілі з’являється нове волосся (приблизно місяць після першого сеансу). Їх зростання обумовлене активізацією цибулин, які перебували в стані спокою і не були активними.

Максимальний ефект від процедури можна отримати в період активного росту волосся, коли цибулини найбільш уразливі до впливу лазера. Кількість сеансів, необхідних для повного позбавлення від волосся і інтервал між ними визначає фахівець в індивідуальному порядку.

Ризик і вплив на організм

Эпиляция диодным лазером Бажаючим пройти процедуру лазерної епіляції боятися за своє здоров’я не варто. Лазерний промінь має невелику глибину проникнення (до 4 мм в середньому), тому впливати на внутрішні органи він не може.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна зазначає:

Внаслідок процедури епіляції на шкірі не залишається ран, рубців та інших пошкоджень, а незначне почервоніння, яке через деякий час спадає, що може виникнути в деяких випадках, свідчить про якісно проведену епіляцію.

Протипоказання до лазерної епіляції

Як і у багатьох інших процедур, лазерна епіляція має ряд протипоказань, наприклад:

 • вагітність;
 • цукровий діабет;
 • соматичні хвороби шкіри;
 • онкологічні захворювання.

Переваги епіляції лазером

Деякі вважають лазерну епіляцію дорогою в порівнянні з іншими методамии видалення волосся. Однак, з огляду на численні переваги, стає зрозуміло, що ціна процедури не така вже і велика:

 • довготривалість ефекту;
 • видалення волосся майже будь-якого фототипу;
 • безболісність;
 • абсолютна безпека для організму;
 • відсутність рубців та інших пошкоджень шкіри;
 • відсутність вростання волосся.

Джерела:

 1. Laser hair removal, Mayo Clinic Staff.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×