we speak english
Меню
Наші послуги

Як правильно підготуватися до процедури лазерної шліфовки обличчя

Підготовка до лазерної вапоризації

Рекомендації за півроку до процедури

Сьогодні лазерне шліфування обличчя є найпопулярнішим методом боротьби зі зморшками й акне. Дану процедуру називають ще лазерною дермабразією або лазерною вапоризацією. Для шкіри це досить травматична процедура,тому для того, щоб отримати найкращий результат, необхідно провести певну підготовку.

Підготовка до лазерного шліфування

Процедура лазерной шлифовки лица DOT Therapy Перед тим, як приступити до лазерної шліфовки обличчя, необхідно пройти обов’язкове медичне обстеження. Необхідно уточнити, що у пацієнта немає герпесу або вірусної інфекції шкіри, а також цукрового діабету.

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна зазначає:


Для проведення процедури необхідно підібрати оптимальний час року. Наприклад, холодне повітря та вітер дуже негативно впливають на відновлення шкіри. Найкращий час – це осінній або весінній періоди. Але не можна проводити процедуру влітку або якщо Ви зібралися на відпочинок в жаркі країни.

Після того, як процедура буде проведена, виходячи на вулицю, необхідно використовувати сонцезахисні засоби. Вони допоможуть запобігти появі пігментних плям. Необхідно припинити прийом таких препаратів, як:

 • аспірин;
 • гормональні препарати;
 • антибіотики.

Ці ліки сприяють утриманню рідини в організмі, що призводить до того, що на шкірі з’являються пігментні плями. Також за півроку до процедури бажано скасувати прийом усіх препаратів, які використовуються для лікування вугрової висипки. Перед тим, як йти на процедуру, необхідно проконсультуватися з лікарем-дерматологом, особливо, якщо на шкірі існують запальні процеси. В цьому випадку лазерну шліфовку необхідно відкласти. Якщо цього не зробити, інфекція може поширитися і на здорові ділянки шкіри.

Рекомендації за півроку до процедури

За шість місяців до того, як проводити шліфовку обличчя, необхідно почати проведення певних процедур, за допомогою яких відбувається відлущування шкіри. Для таких процедур використовуються спеціальні косметичні засоби, до складу яких входить третиноін, гліколева кислота, а також інші відбілюючі засоби. У деяких випадках потрібно проведення ряду додаткових косметологічних процедур для того, щоб прискорити процес відновлення шкіри після того, як буде проведена процедура шліфовки. Косметичний ефект після процедури в такому випадку значно покращиться.

Джерела:

 1. Journal of drugs in dermatology. Fractional Laser Skin Resurfacing.
 2. Arif Aslam, Tina S. Alster. Evolution of Laser Skin Resurfacing: From Scanning toFractional Technology.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×