we speak english
Меню
Наші послуги

Типи та лікування гіпергідрозу

Розлад потовиділення

Причини виникнення гіпергідрозу

 

Потовиділення є звичайним процесом реакції нашого організму на зміну навколишнього середовища. Між собою визначають декілька видів потовиділення. Перший тип називається “терморегуляторний” і виникає він в результаті підвищення температури навколишнього середовища або в процесі фізичного навантаження. Другий тип потовиділення називається “психогенний”, який виникає в результаті емоційного стресу.

Як правило, людський організм, тобто його нервова система, реагує на емоції прискореним серцебиттям, підвищеним тиском, м’язи приводяться в тонус. У пікові моменти нервова система реагує на стрес, віддаючи команду потовим залозам почати виділяти піт.

Розлад потовиділення

Клінічна практика ділить розлади потовиділення на два основних типи. Це кількісні та якісні види.

Кількісні види:

 • ангидроз являю собою відсутність потовиділення, навіть при відповідних факторах. Даний стан відбувається, якщо організм хворий або в результаті вродженого дефекту;
 • гіпогідроз являю собою дуже низьке виділення поту, яке буде зовсім неадекватно впливу навколишнього середовища або активності організму;
 • гіпергідроз – це надлишкове виділення поту, яке спостерігається при захворюваннях або в результаті прийому лікарських препаратів. Іншими словами, надлишково потіє велика частина тіла: долоні, стопи, груди, спина, пахви.

До якісних розладів відносяться:

 • урідроз – це виділення надлишкової сечової рідини з потом. Дане явище відбувається в разі захворювання нирок;
 • стеатгідроз являю собою виділення секрету сальних залоз разом з потом;
 • хромогідроз являю собою зміну кольору поту, тому що в ньому є наявність солей металів.

Причини виникнення гіпергідрозу

Процедура лечения гипергидрозы Гіпергідроз з’являється в результаті потужного емоційного стресу. Крім того, підвищена температура і фізичні навантаження також здатні посилювати виділення поту. Уві сні гіпергідроз зупиняється.

Для того, щоб усунути гіпергідроз, можна скористатися внутрішньошкірним введенням ботулічного токсину. Ін’єкції також допомагають, якщо гіпергідроз повторюється.

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна:

Процедура абсолютно безболісна, тому що використовуються дуже тонкі голки. Слідів від процедури не залишається.

Хоча й існують методики радикального усунення підвищеної пітливості, багато лікарів досі використовують спеціальні препарати для лікування пітливості. Гіпергідроз є досить поширеною проблемою, лікування якої на сьогоднішній день успішно здійснюється.

Джерела:

 1. Симптоми та ознаки гіпергідрозу – посиленої пітливості.
 2. Антипенко Е. О., Густов О. В. Можливості та перспективи застосування ботулотоксина в неврологічній практиці. // Журнал «Сучасні технології в медицині».

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×