we speak english
Меню
Наші послуги

Плазмоліфтінг відкриває секрет вічної молодості

Принцип метода плазмоліфтинга

Як проводиться процедура

Кому підійде процедура плазмолітінга

Ефективність плазмоліфтінга

Плазмоліфтінг є методом ін’єкцій плазми в дермальні шари шкіри. Плазма багата тромбоцитами, її отримують з крові самого пацієнта. Найбільш широкого застосування даний напрямок отримав в косметології.

З його допомогою:

 • покращують стан шкіри;
 • видаляють наслідки надмірної інсоляції;
 • розгладжують зморшки;
 • призупиняють процес старіння шкіри;
 • відновлюють згасаючу активність фібробластів;
 • проводять лікування алопеції.

Принцип методу плазмоліфтінга

Плазма, яка багата тромбоцитами, має можливість зупиняти відмирання волосяного фолікула. Таким чином, стимулюється ріст нового волосся. Що стосується витонченого волоса, то він стає міцнішим. Як лікувально-омолоджуюча процедура, плазма вводиться під шкіру людини. Такий ліфтинг став відмінним методом, який коригує вікові зміни шкіри. Головна перевага даного методу полягає в тому, що він здійснюється власними силами Вашого організму.

Як проводиться процедура

Метод полягає в наступному:

 1. Пацієнт надає максимум 40 мл венозної крові.
 2. У спеціальному обладнанні протягом декількох хвилин кров поділяють на фракції.
 3. Медик, використовуючи багаторазові і швидкі ін’єкції, вводить плазму в проблемні місця.
 4. Вже після першого сеансу буде помітно результат.
 5. Для того, щоб закріпити і підтримувати результати, необхідно провести 4 процедури, враховуючи проміжок часу в два тижні.

Кому підійде процедура плазмоліфтінга

Метод плазмоліфтінга використовується в тому випадку, якщо на шкірі з’явилися зморшки, якщо шкіра втратила пружність і еластичність, якщо вона придбала поганий рельєф і колір, сухість і млявість. Крім того, плазмоліфтінгу піддається пігментація шкіри, слабка властивість регенерації, слабкі і тонкі волоски, акне і алопеція. Процедуру неможна категорично проводити, при вагітності, якщо існує інфекційне захворювання імунної системи або відбувається загострення будь-якого хронічного захворювання.

Ефективність плазмоліфтінга

Плазмоліфтінг – один з небагатьох методів, який показав свою ефективність набагато більше, ніж інші методи втручання. Омолоджуючий процес відбувається за допомогою впливу на імунну систему, впливаючи на регенеративну та обмінну системи. До переваг можна віднести той факт, що в процесі в організм людини не потрапляють сторонні речовини або елементи даного методу. Ефективність плазмоліфтінга полягає в тому, що головним джерелом молодості для кожної людини стають його ж власні клітини крові. Вони не вимагають ніяких додаткових засобів. Як коригування вікових змін для будь-якого виду шкіри, плазмоліфтінг є не тільки ефективним методом, але ще і максимально безпечним.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна про плазмотерапію:

Використовуючи дану процедуру можна підтягнути і омолодити шкіру, крім цього, значно поліпшити її якість. Найчастіше, плазмоліфтінг проводиться в області обличчя і шиї, кистей рук і декольте, а також, в області волосистої частини голови.

Для сучасної медицини плазмоліфтінг – це справжній прорив в косметології. Після хірургічного втручання плазмоліфтінг здатний максимально скоротити реабілітаційний період, завдяки тому, що він володіє потужною регенеруючою властивістю.

Джерела:

 1. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×