we speak english
Меню
Наші послуги

Апаратний масаж

Різниця між апаратним і ручним масажем

Переваги апаратного масажу

Однією з основних проблем сучасної жінки можна назвати целюліт. На сьогоднішній день рекламується величезна кількість різних косметичних засобів для боротьби з ним. Але найефективнішим способом є масаж проти целюліту. Виконується він за допомогою масажиста, або за допомогою спеціального обладнання. Основне завдання цих методів – прибрати жирові відкладення з субдермальних шару шкіри, які утворюють ту саму “апельсинову кірку”.

Різниця між апаратним і ручним масажем

В середньому на апаратний і ручний антицелюлітний масаж йде по 10 процедур тривалістю по 30 хвилин. По завершенню даного курсу повинен бути позитивний результат. Знижується кількість жирових клітин, шкіра стає більш еластичною. Також завдяки масажу м’язи сідниць і стегон стають більш пружними, що робить пікантну частину тіла більш привабливою.

Хоч ці два способи і працюють на одну мету, але виконуються вони по-різному, а саме:

 1. Апаратний масаж виконується косметологом-естетистом за допомогою обладнання, він спрямований на зменшення целюлітних відкладень. В апаратному масажі використовуються вакуумні масажери. Принцип їх дії полягає у взаємодії з зайвою рідиною з ділянок застою шляхом присмоктування маніполи до невеликих ділянок шкіри.
 2. При ручному масажі все повністю залежить від навичок і рук масажиста. При виконанні ручного масажу йде механічна дія на шкіру, а також забезпечується лімфодренаж. Виконуються прості рухи, які ліквідують жирові осередки.

Переваги апаратного масажу

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна зазначає:

З упевненістю сказати, який тип масажу кращий, не можна, тому що обидва напрямки ще розвиваються. Винаходяться нові масажні апарати, які ще більше збільшують свої можливості.

Це дозволяє проводити процедури по зменшенню підшкірного жиру з великим успіхом. Ручний масаж теж не стоїть на місці і постійно вдосконалюється.

Освоюються і застосовуються на практиці нові прийоми і види масажування з використанням різних антицелюлітних засобів і спеціальних лосьйонів. Також рекомендується:

 • дотримуватися дієти;
 • вживати напої та спеціальні харчові добавки.

Комплексне використання ручного і апаратного масажу може взаємодоповнювати один одного для більш ефективної боротьби з целюлітом.

Джерела:

 1.  Єпіфанов В.О. “Атлас професійного массажу”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×