we speak english
Меню
Наші послуги

Історія лазерів. З чого все починалося?

Альберт Ейнштейн був першим вченим, який заговорив про появу в фізиці абсолютного нового поняття – лазера. Але втілити теорію на практиці в його час не вдалося, і лише через 44 роки, в 1960, була створена перша лазерна установка. Над її розробкою працювали 2 російських вчених (Микола Басов і Олександр Прохоров) і американець. У 1964 році вони отримали Нобелівську премію за своє відкриття.

лазеры в косметологии 

У 1960 році доктор на ім’я Леон Гольдман по чистій випадковості випробував лазер в дії на людині, підставивши руку під лазер. Волосся в зоні дії лазера було “спалено”, ураження шкіри відсутнє. На початку лікар не надав цьому значення, але в подальшому він зауважив, що на тому місці перестало рости волосся. Після цього випадку почалися численні експерименти даного методу в косметичній практиці. Видалення волосся за допомогою лазера назвали лазерною епіляцією.

Принцип дії лазера

Пучок світла, який видає лазер, проходить через спеціальне кристалічне око. Світло перетворюється в промінь певної хвилі. Луч проектується на дуже маленьку площу, що дозволяє вести прицільну корекцію потрібної ділянки. Вивченням лазера займаються вчені всього світу, тому що з’ясувалося, що різна довжина хвиль лазера може застосовуватися на різні структури.

Види лазерів

На сьогоднішній день в косметології використовується кілька типів лазерів:

 • неодимовий лазер має довжину хвилі 1064 нм. Його використовують для запаювання стінок судин, для впливу на гемоглобін, а також з його допомогою лікуються судинні дефекти;
 • олександритовий лазер вважається ідеальним для епіляції. Довжина його хвилі становить 755 нм, що дозволяє впливати на головний компонент фолікула – меланін;
 • СО2 лазер в основному використовується для видалення пігментних плям на шкірі та шліфовки шкіри.

Застосування лазера в косметології

У косметології лазер використовують для омолоджуючих процедур. Це обумовлено тим, що при нагріванні лазером шкіри стимулюються обмінні процеси. Внаслідок чого відбувається омолодження структур шкіри. За допомогою лазера можна усувати дефекти на шкірі, наприклад, видалити пігментні плями.

До основних переваг лазерів можна віднести те, що вони мають виражений результат. Відбувається чіткий вплив на проблемну ділянку, а також проявляється антибактеріальна властивість. Розробка лазерних систем не стоїть на місці, вони постійно допрацьовуються і удосконалюються.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×