we speak english
Меню
Наші послуги

Як підтягнути шкіру після швидкого схуднення

Чому обвисає шкіра після схуднення

Помилки при схудненні: як і чому обвислий живіт з’являється після схуднення?

Позбутися в’ялої шкіри після схуднення в клініці Goldlaser

Багато жінок після успішного схуднення стикаються з проблемою втрати пружності та обвисання шкіри. Отже, якщо ви тільки починаєте свій шлях до бажаної фігури, ми радимо вам приділити більше уваги цій темі і підійти до схуднення більш усвідомлено. Сьогодні поговоримо про те, як худнути, щоб не обвисла шкіра на тілі і якими способами можна усунути дефекти, що вже існують.

Чому обвисає шкіра після схуднення

Шкіра людини має високу еластичність і завжди здатна адаптуватися до наших змін. Тим не менш, якщо людина багато років мала надмірну вагу і прийняла рішення скинути її, шкіра не здатна моментально набути нової форми. Близько 90% тканин, швидше за все, залишаться в’ялими та провисаючими.

Першопричиною обвисання шкіри є різке зниження ваги. Шкірі потрібна значна кількість часу, щоб звикнути до нових параметрів. Ця проблема також актуальна для вагітних жінок, які швидко втрачають вагу після пологів.

Другий фактор, що впливає на стан нашої шкіри, – вік. З віком знижується рівень синтезу колагену та еластину – волокон, що підтримують пружність тканин. Тому, чим старша людина, тим більша ймовірність зіткнутися із “зайвою шкірою” після схуднення.

Третій, але не менш вагомий чинник – спосіб життя. Неправильний спосіб життя (куріння, алкоголь, пасивне ставлення до спорту тощо) сильно впливає на зниження виробництва колагену та еластину, а також призводить до зашлакованості організму.

Відсутність або нестача необхідних макро- та мікроелементів в організмі в процесі зниження ваги також може призвести до того, що шкірні покриви не здатні відновити колишню структуру.

Неграмотний підхід до зниження маси тіла також має вплив, наприклад, коли людина фокусується виключно на силових тренуваннях, забуваючи про не менш важливу розтяжку. Виявляється, саме регулярний стретчінг сприяють поліпшенню пружності нашої шкіри.

Важливо пам’ятати, що чим більша вихідна вага, тим ретельніше, виваженіше і більш комплексно необхідно підходити до процесу його зниження, щоб уникнути ситуацій, коли обвисла шкіра на животі, стегнах, руках, сідницях та інших зонах.

Помилки при схудненні: як і чому обвислий живіт з’являється після схуднення?

Прагнучи до схуднення, необхідно дотримуватися золотої середини в харчуванні та спорті, щоб досягти бажаних результатів, не наражаючи при цьому на ризик виникнення проблем зі шкірою.

  • Харчування. Однією з ключових помилок є нерозумне обмеження у раціоні. Обмеження та заборони ведуть до стресу для організму. Тому, перед тим як обрати метод схуднення, слід оцінити свою статуру та загальний стан здоров’я. Вилучення жирів з раціону або вибір надто суворої дієти є недоцільними рішеннями. Якщо ви вирішите відмовитись від тваринного білка, слід замінити його рослинними аналогами. Пропуск їжі також небажаний, оскільки сильне почуття голоду може призвести до переїдання, що, в кінцевому підсумку, може викликати не тільки мимовільний набір ваги, але і збільшити ризик різних захворювань. Харчування має бути збалансованим та супроводжуватися фізичною активністю.
  • Спорт. Однією з найпоширеніших помилок є надлишок кардіонавантажень та відсутність силових тренувань. У такому разі, ви можете активно скидати вагу, але ваше тіло стає безформним, а шкіра втрачає пружність. Такий метод може спричинити обвисання шкіри.
  • Водний баланс. Необхідно підтримувати нормальний рівень споживання води під час дієти та тренувань. Рекомендується вживати від 1,5 до 2 літрів чистої води на день, залежно від вашої ваги. Нестача рідини може порушити водний баланс, що негативно позначиться на стані шкіри, роблячи її сухою, менш пружною та більш схильною до обвисання та розтягування.

Ставте перед собою адекватну мету, а саме дайте собі більше часу на схуднення. Так ваш організм не буде схильний до небажаного стресу і “м’яко” увійде в нову форму.

Позбутися в’ялої шкіри після схуднення в клініці Goldlaser

Клініка Goldlaser пропонує кілька ефективних методик, спрямованих на усунення в’ялості та провисання шкіри.

Лазерне шліфування за допомогою сфокусованого лазерного променя видаляє дефектні клітини шкіри, сприяє оновленню її структури, стимулює новий колаген та еластин. Шкіра стає більш пружною, значно скорочується її провисання.

Мезотерапія – це процедура, під час якої через мікроголки в шкіру проблемної зони вводяться поживні речовини, що стимулюють виробництво колагену та еластину, що підвищує опірність шкіри розтягуванню. Також при мезотерапії можуть бути введені ліполітики – засоби, що використовуються для локального руйнування жирових клітин та зменшення целюліту.

Кріоліполіз – це нехірургічна альтернатива ліпосакції, при якій жирові клітини піддаються охолодженню з використанням спеціального апарату, що в кінцевому підсумку призводить до їх знищення. Таким чином, вже після однієї процедури можна позбутися 20-35% жирових відкладень у певних областях тіла.

LPG-масаж – це апаратна методика моделювання тіла, яка поєднує в собі вібромасаж та вакуум. Масаж стимулює кровообіг, покращує лімфодренаж та сприяє виробництву колагену та еластину у шкірі. В результаті шкіра стає більш пружною, гладенькою, целюліт та провисання зменшуються.

Голковий RF-ліфтинг передбачає введення мікроскопічних позолочених голок у шкіру, завдяки чому генерується радіочастотний сигнал у глибокі шари дерми. Мікротравми, створювані цим пристроєм, також приносять користь з погляду посиленої регенерації епідермісу. Радіохвильове випромінювання активує зростання нових колагенових та еластинових волокон, за рахунок чого шкіра стає більш підтягнутою та пружною.

Кардинально підтягнути шкіру живота та усунути широкий спектр проблем з черевною порожниною здатна пластична операція – абдомінопластика. Абдомінопластика не тільки значно покращує зовнішній вигляд живота, позбавляючи від розтяжок, жирових відкладень та зайвої шкіри, але також дозволяє зменшити об’єм черевної стінки, усунути діастаз м’язів та багато іншого. До такої процедури вдаються у разі серйозних порушень і коли косметологія безсила.

Щоб прибрати в’ялість шкіри та розтяжки, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших ліцензованих дерматологів. Вони запропонують вам найкращий варіант лікування, щоб ви залишилися задоволеними результатами.

Джерела:

  1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. «Dermatology».

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5.00 из 5)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×