we speak english
Меню
Наші послуги

Ефективність лазерної епіляції

Видалення волосся під пахвами

Переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція проти вростання волосся

Опис процедури

Для того, щоб видалити небажане волосся під пахвами, можна використати просте і сучасне рішення. На відміну від гоління або воску, скористайтесь лазерною епіляцією. Гоління може і не настільки важка процедура, але лазерна епіляція має свої істотні переваги.

Серед основних методів боротьби з рослинністю під пахвами відзначимо найпопулярніші:

 • гоління;
 • воскова депіляція;
 • спеціальні креми;
 • депілятори;
 • лазерна епіляція.

Видалення волосся під пахвами

Якщо постійно користуватися спеціальними кремами для видалення небажаного волосся або використовувати депілятори, то процедура в результаті виявиться для Вас зовсім не дешевою. Як правило, відмова від цих процедур допомагає заощадити величезну кількість грошей і часу.

Медичні дослідження показують, що волосся під пахвами росте набагато швидше, ніж в інших місцях, тому і потрібне постійне використання бритви. Велика частина жінок використовують бритву регулярно для того, щоб видалити волосся під пахвами або на ногах.

Переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція може істотно полегшити цей неприємний момент і скоротити витрату часу. Лазерна епіляція пахв дозволить шкірі бути гладкою протягом довгого часу. Це буде особливо актуально, коли настане пляжний сезон. Лазерна епіляція передбачає видалення волосся на довгий час, але для цього необхідно пройти курс з 5-7 сеансів.

Після закінчення курсу процедур лазерної епіляції не буде підстав турбуватися з приводу носіння одягу без рукава. Після лазерної епіляції шкіра в пахвових областях буде гладкою і чистою.

Лазерна епіляція проти вростання волосся

Основний недолік використання бритви полягає в тому, що в результаті може виникнути вросле волосся і подразнення. А лазерна епіляція, навпаки, вирішує дані проблеми.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна про лазерну епіляцію:

Після лазерної епіляції кількість волосся помітно зменшується, і врослі волоски лікуються. Вона запобігає вростанню волосся, чого не скажеш про гоління, воскову депіляцію і депіляційні креми. Кількість проведених процедур буде залежати від типу шкіри і кольору волосся. Хворобливих відчуття при лазерній епіляції набагато менше, ніж при використанні воску або депілятора.

Опис процедури

Основу лазерної епіляції становить передача теплового впливу світла на мішень (меланін), який міститься в волосі, при якому волосяний фолікул руйнується. Завдяки сучасним технологіям, неприємні відчуття під час процедури зменшені до мінімуму за рахунок вбудованого охолодження. Тому під час процедури не потрібно додатково використовувати знеболюючі засоби, анестезуючі креми або лід.

Джерела:

 1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

 2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×