we speak english
Меню
Наші послуги

Як відновити живіт після пологів?

Відновлення живота – повернення природної краси

Підготовка до відновлення живота

Результат процедури

Гарний плоский животик з рівною пружною шкірою, тонка талія, що підкреслює жіночність і сексуальність – до всього цього, безсумнівно, прагне більшість жінок практично будь-якого віку. Однак після дев’яти місяців вагітності і народження довгоочікуваного спадкоємця або чарівної принцеси багато жінок дивляться в дзеркало з сумом: виношування дитини неминуче залишає свій слід на стані жіночого живота.

Зрозуміло, вигляд животика що змінився не здатний затьмарити радість материнства, але може доставляти моральний дискомфорт мамі, особливо якщо пологи були вже не першими. Втрата пружності шкіри, її обвисання, поява розтяжок і “зайвих” складок, проблеми з абдомінальними м’язами, зайвий жир – все це є благодатним грунтом для появи психологічних комплексів, неприйняття власного тіла, а іноді навіть припинення нормального статевого життя.

Восстановление фигуры после родовОднак в першу чергу подібні проблеми викликані всього лише естетичним сприйняттям, а значить – мають досить просте рішення. При бажанні привести живіт в той же тонус, що був до вагітності, цілком можливо, адже відновлення живота після пологів – дуже поширена практика в сучасній пластичній медицині.

Відновлення живота – повернення природної краси

Практично будь-які проблеми, що виникли в області живота після пологів, успішно вирішуються за допомогою медичних пластичних технологій нового покоління. Найбільш відповідна методика вибирається залежно від наявності проблем.

Крім того, існують і локальні маніпуляції, спрямовані на рішення окремо взятих проблем:

 • пластика діастаза (усунення розбіжності прямих м’язів) – ендоскопічний або класичний способи;
 • видалення стрій (розтяжок) лазером під місцевою анестезією;
 • ліпосакція (видалення жиру).

Як бачимо, арсенал сучасної пластичної медицини досить широкий, щоб позбавити будь-яку жінку від дискомфортних для неї наслідків вагітності, локалізованих в області живота.

Пластика живота после родов

Підготовка до відновлення живота

Підтяжці живота, як і будь-якого іншого хірургічного втручання, передує підготовчий етап. В ході нього фахівець збирає анамнез, виявляє можливі протипоказання до проведення процедури, підбирає найбільш ефективну методику, консультує пацієнтку з усіх виникаючих питань. При необхідності лікар може призначити додаткові обстеження:

 • УЗД органів черевної порожнини;
 • контроль основних показників організму (аналізи крові, сечі);
 • кардіограма;
 • алергічні проби;
 • тест на вагітність.

Пластичний хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

Протягом двох тижнів до призначеної дати підтяжки живота рекомендується максимально наситити організм вітамінами, дотримуючись легкої і поживної дієти, вживати побільше рідини, а також відмовитися від важких фізичних навантажень, алкоголю, куріння. За десять днів до процедури необхідно припинити прийом гормоновмісних препаратів, а також ліків, що розріджують кров. У день виконання процедури відновлення живота заборонено вживання їжі і рідини.

Результат процедури

Ефект від проведеної операції по відновленню після пологів буде помітно вже після закінчення процедури – підтягнутий животик без складок, в’ялості і зморшок. Зазвичай пацієнтка залишається в клініці ще на добу, після чого отримує лікарські рекомендації і повертається додому. Залишкові гематоми повністю розсмоктуються протягом 1-2 місяців, а свій остаточний вид живіт набуває приблизно через півроку.

Фахівці клініки Gold Laser давно і успішно проводять різні види пластики для корекції живота після пологів, повертаючи сотням жінок точену фігуру і впевненість у своїй красі. Для наших лікарів не існує неможливих завдань, а всі процедури проводяться на вищому рівні, без ризику небезпечних ускладнень.

Джерела:

 1. Liposuction: Principles and Practice, Shiffman, Melvin A., Di Giuseppe, Alberto.
 2. Atlas of Liposuction, Aiache A.E., Shiffman M.A.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×