we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися кролячих зморшок на носі

Що таке кролячі зморшки

Причини виникнення зморшок на переніссі та на носі

Як прибрати кролячі зморшки

Догляд за шкірою обличчя та тіла в пріоритеті у сучасних жінок та чоловіків. Здорова, чиста шкіра без зморшок та складок справляє позитивне враження на оточуючих. Сьогодні ми поговоримо про зморшки в області носа та способи їх усунення.

Що таке кролячі зморшки

Кролячі зморшки, також відомі як бані лайн, виникають на спинці носа і розходяться у бік щік та внутрішніх куточків очей. Вони зазвичай проявляються при вираженні агресії, гніву, роздратування та гидливості. Кролячі зморшки можуть також супроводжуватися заломами в зоні між брів, що візуально надає обличчю втомленого і непривітного вигляду, а також додає віку. Причина їхньої одночасної появи полягає в тому, що в процесі вираження емоцій задіяні одні й ті самі мімічні м’язи.

Причини виникнення зморшок на переніссі та на носі

Приблизно з 25 років в організмі людини відбувається уповільнення метаболізму, що супроводжується зниженням вироблення колагену, який підтримує пружність шкіри, зменшується еластичність шкірного покриву. Висока активність мімічних м’язів дає навантаження на шкіру, вона не встигає відновлюватися після багаторазових скорочень. Процес утворення зморшок посилюється через вікове стоншення підшкірно-жирової клітковини (ПЖК).

Крім вікових змін та активної міміки, існують інші фактори, що сприяють утворенню кролячих зморшок: незбалансоване харчування, куріння, регулярний і затяжний стрес, дисбаланс сну, гормональні порушення, надмірний вплив сонячного випромінювання та помилки у догляді за шкірою обличчя.

Цікавим є той факт, що у чоловіків заломи біля носа – не поширене явище. Ймовірно, причина в тому, що вони рідше виражають емоції за рахунок міміки.

Як прибрати кролячі зморшки

Незалежно від причини появи зморшок на носі, кролячі складки можна зменшити або навіть повністю усунути. Фахівці клініки Gold Laser рекомендують кілька методів для корекції зморшок на носі та переніссі. Розглянемо кожен детальніше.

 • Ін’єкції ботулотоксину спрямовані на розслаблення мімічної мускулатури, гіпертонус якої провокує складки. Ботокс у ніс від зморшок особливо ефективний до 40-45 років, доки динамічні зморшки не перейшли у стан статичних. Часто зону коригують одночасно з корекцією “гусячих лапок” та міжбрів’я, оскільки м’язи навколо очей та носа взаємопов’язані. Результат процедури зберігається загалом на 6-9 місяців.

Зазвичай після 40-45 років процедуру часто комбінують із контурною пластикою.

 • Контурна пластика – це підшкірне введення гелеподібних філерів з гіалуроновою кислотою з метою заповнити порожнину зморшки та вирівняти рельєф шкіри. Крім корекції зморшок, філери забезпечують якісне зволоження шкіри в зоні корекції, оскільки гіалуронова кислота утримує та зв’язує молекули води у міжклітинному просторі. Горизонтальні та вертикальні зморшки біля носа зникають одразу після процедури, а ефективність спостерігається 1-2 роки.

 • Фракційне лазерне шліфування використовується для корекції статичних глибоких зморшок на носі. Лазерний промінь “випаровує” застарілі, дефектні клітини, які згодом замінюються новими, молодими. На рівні дерми лазерна енергія стимулює синтез колагену та еластину, які відповідають за пружність та еластичність шкіри. Процедура курсова і потребує 4-5 повторень. У випадку, коли вертикальна або горизонтальна смужка на носі глибока, шліфування проводиться в поєднанні з вищезазначеними процедурами. Спочатку – курс фракційного омолодження, після – ін’єкції ботулінотерапії та, за необхідності, філерів.

Вибір найкращого методу видалення кролячих зморшок робиться лікарем-косметологом клініки Gold Laser з урахуванням індивідуальних особливостей стану шкіри та віку пацієнта.

Джерела:

 1. Gart MS, Gutowski KA. Overview of Botulinum Toxins for Aesthetic Uses. Clin Plast Surg. 2016.
 2. Morera Serna E, Serna Benbassat M, Terré Falcón R, Murillo Martín J. Anatomy and Aging of the Perioral Region. Facial Plast Surg. 2021.
 3. «Young!: Look Half Your Age Or Less!», Alexander Jumbo.
 4. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×