we speak english
Меню
Наші послуги

Збільшення грудей за допомогою ендопротезування

Ефективна корекція розміру грудей

Підготовка до збільшення грудей

Красиві груди – “путівка в нове життя”

Поняття “красиві груди” може дуже широко варіюватися в залежності від смаку кожної окремої жінки і часу, в якому вона живе – адже “мода” на розмір грудей і загальну статуру змінюється мало не кожне десятиліття. Однак негарна форма грудей, занадто маленькаі або асиметричні груди, втрата пружності молочних залоз з віком або їх обвисання після грудного вигодовування – проблеми, надзвичайно широко поширені серед представниць прекрасної статі в будь-яку епоху.

На грунті психологічних комплексів, пов’язаних з розміром або формою грудей, у багатьох жінок розвивається патологічна невпевненість в собі, що заважає не тільки в особистому, але і в соціальному житті. На щастя, ми живемо за часів прогресивних медичних технологій, за допомогою яких можна легко вирішити будь-які естетичні проблеми із зовнішністю, включаючи і “неідеальний” бюст.

 

Ефективна корекція розміру грудей

Найпоширенішим на сьогоднішній день методом збільшення грудей є маммопластика – корекція розміру і / або форми молочних залоз шляхом хірургічного втручання. Для збільшення грудей і додання жіночому бюсту пружності проводиться так звана аугментаційна маммопластика (augmentatio (лат.) – збільшення) – ендопротезування молочних залоз спеціальними імплантами з м’якого силікону.

Силіконові грудні біоімплантати нового покоління мають довічну гарантію і створюються відповідно до найвищих вимог щодо якості та безпеки. Желеподібний вміст (силікон) в таких імплантатах укладений в міцну потрійну оболонку, що гарантує найвищу міцність ендопротеза без ризику витікання силікону в живі тканини грудей.

Ендопротезування жіночої грудної залози – досить нескладна процедура, що виконується під загальним наркозом. До основних фактів, які необхідно знати кожній пацієнтці, відносяться наступні:

 • установка грудних імплантів жодним чином не завадить процесу лактації і не зіпсує якість грудного молока, якщо в подальшому жінка планує народження дитини (вагітність можна планувати вже через півроку після процедури);
 • аугментаційна маммопластика дозволяє збільшити бюст на кілька розмірів, а також зробити його форму максимально красивою з точки зору кожної конкретної жінки (форма імпланта може бути круглою або каплевидною, підбирається вона індивідуально);
 • операція по грудному ендопротезуванню займає 1-2 години – витрачений час залежить від багатьох чинників: обраної операційної тактики, виду і розміру імплантів, анатомічних особливостей “своїх” грудей і ін.;
 • пацієнтка залишає стаціонар через добу після хірургічного втручання;

після збільшення грудей рекомендується тимчасове обмеження фізичних навантажень і перегрівів (до шести тижнів), а також необхідно носити спеціальний бандаж (до одного місяця).

Вибір дислокації імпланта і місце хірургічного доступу (розрізу) – це завдання лікаря. Силіконовий ендопротез може бути встановлений:

 • під молочну залозу;
 • під фасцію (“футляр” грудних м’язів);
 • безпосередньо під самі м’язи.

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

Оптимальне місце розрізу і установки імпланта залежить від побажань пацієнтки, розмірів грудей (початкового і планованого), обсягу залізистої тканини, індивідуальних анатомічних особливостей, рівня тургору (еластичності) шкіри та інших факторів.

Підготовка до збільшення грудей

Підготовчий етап перед грудним ендопротезуванням мало чим відрізняється від підготовки до інших хірургічних маніпуляцій. Щоб уникнути будь-яких можливих ризиків і виявити можливі протипоказання, лікар ретельно вивчає медичну карту пацієнтки, після чого дає направлення на:

 • обстеження у мамолога;
 • аналізи крові (загальний, біохімія, гепатити, цукор, група, резус-фактор, коагулограма і ін.);
 • діагностичні та лабораторні дослідження (УЗД грудей, кардіограма, флюорографія, аналіз сечі).

Крім того, від доктора будуть отримані наступні рекомендації:

 • протягом двох тижнів до корекції грудей припинити прийом препаратів, що розріджують кров, а також будь-яких алкогольних напоїв;
 • за 6-8 годин до ендопротезування утриматися від пиття і приймання їжі (цей захід дозволяє уникнути сильних післяопераційних набряків і нудоти після наркозу).

Також за місяць до проведення процедури жінці необхідно берегти себе від простуд, переохолоджень і перегрівів, сильної засмаги, нервових стресів. У ряді випадків перед збільшенням грудей може бути проведена психологічна підготовка в кабінеті у фахівця.

Красиві груди – “путівка в нове життя”

Протягом 6-12 місяців після ендопротезування оновлені жіночі груди досягають свого остаточного, максимально естетичного вигляду і об’єму. Бюст стає підтягнутим і пружним, фігура набуває чудової жіночності, а всі психологічні проблеми і комплекси, які колись мучили жінку, назавжди залишаються в минулому. Кваліфікована медична допомога – найкращий спосіб для будь-якої жінки повернути зовнішню привабливість і впевненість у собі.

Фахівці клініки Gold Laser успішно проводять операції будь-якої складності по збільшенню грудей. Завдяки високій кваліфікації та великому практичному досвіду лікарів нашої клініки, хірургічні маніпуляції приносять найкращі з очікуваних результатів і не тягнуть за собою небезпечних ускладнень.

Джерела:

 1. United Kingdom National Health Service.
 2. The National Center for Biotechnology Information.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×