we speak english
Меню
Наші послуги

Новоутворення шкіри видаляються

Види шкірних новоутворень

Доброякісні утворення

Невуси і папіломи

Атероми і ксантелазми

Електрокоагуляція – дієвий спосіб видалення утворень на шкірі обличчя та тіла. Спеціальна насадка приладу – електрокоагулятора, розігріта електричним струмом до високої температури, торкаючись шкіри в потрібному місці, швидко вражає новоутворення.

Після цього утворюється засохла скоринка, яка відпадає сама через 7-10 днів. Якщо новоутворення маленьке (1-2 мм), то слідів не залишається. Цей метод ідеальний для позбавлення від утворень на ніжці типу папіломи.

Лазерная дерматология - удаление новообразований лазером.

Дерматолог клініки Gold Laser Лазер Дзюба Карина Володимирівна про метод лазерної деструкції:

Лазер, шар за шаром, випаровує шкірне утворення, що робить його методом м’якого видалення. Цей метод добре виводить площинні утворення в тому числі кератоми, бородавки й атероми.

Не рекомендується видаляти новоутворення:

 • злоякісні;
 • при герпесі в період загострення;
 • при епілепсії.

Види шкірних новоутворень

Існує кілька видів шкірних новоутворень:

 • кератоми;
 • невуси;
 • кісти;
 • папіломи;
 • бородавки;
 • ангіоми (“судинні зірочки”);
 • атероми;
 • ксантелазми.

Доброякісні утворення

Кератоми – доброякісні утворення епітелію шкіри. Виглядають у вигляді темних плям, збільшуються в розмірі. Починають лущитися і покриватися рогівкою, переходячи в брудно-сірі бляшки. Такі новоутворення виникають у людей середнього віку через тривалу засмагу. Часто бувають кератоми і у літніх людей. Після виведення новоутворення загоряти цим місцем заборонено протягом місяця.

Бородавки – доброякісні утворення. Викликаються різноманітними вірусами. З’являються у дітей і молодих людей. Розташовуються на обличчі і тілі, найчастіше на долонях і підошвах ніг. Іноді зустрічаються на слизовій оболонці, також і в гортані. Виглядають, як щільні напівкулясті утворення 0,2-0,5 см в діаметрі, сірувато-рожевого і сіро-жовтого кольорів. Найбільша з них вважається материнською.

Кісти – доброякісні утворення, які мають вигляд ущільнень розміром до 4 см, покритого шкірою нормального кольору. Розташовуватися можуть по всьому тілу.

Невуси і папіломи

Невуси (родимки) – мають вроджений характер і можуть утворюватися все життя. Більшість з них відносяться до доброякісних утворень, але деякі родимки повинен оглянути онколог і провести мікроскопічні дослідження під час видалення. Родимки, а пігментовані особливо, небезпечно опромінювати сонячним світлом і травмувати, щоб вони не переродилися в злоякісні.

Папілома – вірусне новоутворення. Виглядає, як відросток шкіри на ніжці. Можуть розташовуватися на повіках, шиї, під пахвами і в паховій області. Медична їх особливість полягає в поступовому поширенні по всьому тілу. Їх наявність свідчить про зниження імунітету організму, що викликає схильність до онкології. Папіломи потрібно виводити. Місця, де були папіломи, можна піддавати загару цілий місяць, щоб не було пігментації. При численних папіломах призначають спеціальне лікування проти вірусів.

Атероми і ксантелазми

Атерома – утворення у вигляді пухлини, що з’являються з сально-волосяного апарату. Утворюються після травм, коли пошкоджується і потім заростає проток залози. Має вигляд вузла круглої або витягнутої форми в діаметрі 0,5-5 см. Жовтуватого або тілесного кольорів.

Ксантелазми – внутрішньошкірні або підшкірні бляшки жовтуватого кольору, що утворюються здебільшого в районі повік. З’являються через перевищення холестерину в крові, тому разом з видаленням ксантелазми, призначають обстеження і курс лікування.

Джерела:

 1. “Дерматоонкологія (Злоякісні новоутворення шкіри, первинні лімфоми шкіри)”.
 2. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”. 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×