we speak english
Меню
Наші послуги

Як зробити фігуру ідеальною?

Правильне харчування

Фізичні навантаження

Дотримання режиму

Альтернатива

Що таке “ліпофілінг тіла”?

удаление жира

Кожна людина має уявлення про власну досконалість. Щоб володіти нею, необхідна наполеглива праця і систематичність. Для отримання ідеальних красивих контурів тіла потрібен комплексний підхід, який повинен включати в себе фізичні навантаження і здорове харчування. Такий тандем вимагає прагнення, часу, зусиль і систематичності.

Правильне харчування

Збалансоване харчування дає відмінну базу для зниження ваги і підтримки форми тіла. Мова не йде про дієти, а виключно про щоденний раціон, який є різноманітним, повноцінним, включає весь спектр продуктів, як тваринного, так і рослинного походження.

Виділимо основні принципи правильного харчування:

 • Три основних прийому їжі і 2 перекуси. Рекомендовано саме п’ятиразове харчування, щоб шлунок не залишався більше 4 годин без їжі. Тривала відсутність їжі в організмі провокує його вживати порції більшого розміру і “відкладати” запаси в підшкірно-жировому шарі. Як перекуси можуть виступати кисломолочні продукти, свіжі овочі або фрукти, сухофрукти або горіхи в помірних порціях.
 • Виключно свіжі і якісні продукти. Важливою рекомендацією при досягненні ідеальних форм є вибір “правильних” продуктів. Йдеться про відмову від продуктів швидкого приготування, фаст-фудів, ковбас і т.п..
 • Режим пиття. Горезвісні 2 літри води на добу – це запорука здоров’я організму! Оптимальна кількість води в день допомагає знизити навантаження на печінку і нирки, а також швидше вивести токсини з організму. Відповідно, їжа перетравлюється швидше, метаболізм прискорюється. Вода незамінна при помилковому відчутті голоду!
 • Білки, жири, вуглеводи. Формула щоденного споживання білків, жирів і вуглеводів повинна складатися з урахуванням віку, стану здоров’я людини, його активності та підсумкових побажань по масі тіла і параметрами фігури.

Головна вимога – в раціоні обов’язково повинні бути присутніми всі три компоненти!

 • Відмова від алкоголю. До сих пір в наукових рядах точаться суперечки щодо того, як співвідносяться стрункість і алкоголь. Алкогольні напої є досить каллорійними, тому їх споживання слід ретельно контролювати, дотримуючись принципів здорового харчування. Червоне напівсухе або сухе вино в кількості не більше 100 мл і не частіше 2 разів на тиждень допустиме.

Фізичні навантаження

Оскільки правильне харчування є хорошим “фундаментом” стрункості, “здорові” продукти дають всі необхідні організму поживні речовини і вітаміни, наступним компонентом в комплексному підході до стрункості є спорт. Активні фізичні навантаження дозволяють створити дефіцит калорій і, як наслідок, – знижувати вагу. Фахівці рекомендують чергувати або поєднувати кардіо і силові тренування, які задіюють максимальну кількість м’язів і органів і простимулюють процеси розпаду жирової тканини і формування м’язової.

Дотримання режиму

У збалансованих прийомах їжі та фізичній активності важлива систематичність. Відступ від режиму харчування або відмова від спортивних навантажень можуть стати “каталізаторами” збільшення ваги. За цим режимом слід стежити постійно і самостійно.

Альтернатива

Протягом останніх десятиліть режим життя більшості людей дуже насичений, він не дозволяє харчуватися по годинах або приділяти достатню кількість часу відвідування спорт-залів. В першу чергу, для таких людей створена альтернатива – коригуюче оперативне втручання під назвою “Ліпофілінг”.

Що таке “ліпофілінг тіла”?

Ліпофілінг – це трансплантація власної жирової тканини людини в зону з її недостатністю. Ця процедура унікальна, оскільки дозволяє скорегувати відразу два моменти: видалити жировий прошарок проблемної зони і заповнити недолік обсягу іншої зони. Таке моделювання контурів обличчя і тіла дозволяє всього за 1 сеанс досягти вражаючих результатів, які досягаються дієтами і портом довгі місяці.

Переваги ліпофілінга

 1. Відсутність алергічних реакцій. Так як ліпофілінг передбачає введення власної тканини пацієнта, ризик алергічних реакцій або відторгнення цього компонента зведений до мінімуму.
 2. Якість жиру. Оскільки забір жиру, його очищення і введення проводиться в ході однієї маніпуляції, відсутні ризики, пов’язані зі зберіганням і транспортуванням введеного препарату.
 3. Подвійних ефект. Моделювання тіла робиться шляхом ліпосакції однієї з проблемних зон і коригуванням обсягу іншої зони, що вимагає втручання.
 4. Омолоджуючий ефект. Жирова тканина людини містить стовбурові клітини, завдяки яким підвищується імунітет шкіри і досягається ефект омолодження.
 5. Швидкий результат. Результат від втручання поміен відразу після процедури! Остаточно його можна оцінювати через 1 місяць.
 6. Швидка реабілітація. Процедура ліпофілінга проводиться під місцевою анестезією або внутрішньовенною седацією, на шкірі залишаються мікропроколи від конюлі лазера для ліпосакції і голок від введення жирових клітин (адипоцитів).

Хірург клініки Gold Laser Гіндич Ольга Андріївна про реабілітацію після ліпофілінга:

Мікропроколи регенеруються за кілька днів. Легка набряклість зон і незначні гематоми зберігаються не більше 10 днів. Результат можна оцінювати через 3-4 тижні.

Які зони підлягають корекції?

Безпечна корекція зовнішності шляхом ліпофілінга дозволяє усунути асиметрію, виділити і додати об’єм зонам обличчя і частин тіла, а також паралельно видалити жир з проблемної ділянки. Ліпофілінг проводять на:

 • обличчі (вилиці, губи, носогубні складки, носослізні борозни тощо);
 • кистях рук;
 • грудях;
 • сідницях;
 • животі, спині, боках як ліпомоделююча терапія (створення кубиків преса, формування талії, спортивної спини).

У клініці Gold Laser кваліфіковані лікарі-хірурги проводять ліпофілінг з використанням новітнього обладнання для ліпосакції і згідно запатентованих технік об’ємного моделювання обличчя і тіла. Звертайтеся в Gold Laser, щоб зробити своє тіло ідеальним!

Джерела:

 1. Beautiful After Breasts Cancer, Lipofilling in General.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×