we speak english
Меню
Наші послуги

Найпоширеніші домисли про епіляцію лазером

Найпоширеніші міфи про лазерну епіляцію

Зробивши лазерну епіляцію, волосся зникають назавжди

Залишаючи кабінет, Ви підете додому без волосся

Процедура безболісна

Лазерну епіляцію роблять тільки жінки

Кожна жінка хоча б раз у житті чула жалібні нарікання чоловіків з наступними словами: “Добре вам, жінкам, не потрібно рано вставати і голити обличчя кожен день”. Чоловіки навіть не розуміють, що жінкам не легше, а якраз навпаки, набагато складніше. Сучасній жінці доводиться користуватися бритвою в кілька разів більше, ніж будь-якому чоловіку. Гоління ніг, пахв і інтимних зон займає чимало часу, і альтернативою й економією дорогоцінного часу в цій ситуації може стати лазерна епіляція.

Найпоширеніші міфи про лазерну епіляцію

Удаление волос на ногах Як відомо, існує декілька міфів про чудодійні або негативні властивості лазерної епіляції. Як показує практика, ці міфи не зовсім відповідають дійсності. Нижче Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими міфами про видалення волосся лазером.

Зробивши лазерну епіляцію, волосся зникає назавжди

Насправді такий ефект значно перебільшений. Про це Вам може сказати будь-який лікар-дерматолог. Лазерна епіляція може лише сповільнити ріст волосся і зменшити їх кількість. Лазерна епіляція ефективна процедура, але повністю і назавжди позбавити Вас від волосся не зможе.

Залишаючи кабінет, Ви підете додому без волосся

Дерматолог клініки Gold Laser Дзюба Карина Володимирівна про особливості епіляції:

Багато пацієнтів, пройшовши процедуру лазерної епіляції, з подивом розуміють, що більша частина волосся залишилася на місці. Справа в тому, що за один раз волосся не може зникнути, процес випадіння волосся триває протягом трьох тижнів після проходження процедури. В разі олександритової епіляції, після процедури шкіра буде без волосся, але воно відросте знову, хоча і в меншій кількості.

В більшості випадків після епіляції у Вас протягом декількох годин можуть бути неприємні відчуття в тих місцях, де було видалено волосся, іноді неприємні відчуття можуть бути один, а у деяких і два дні.

Процедура безболісна

Тут потрібно розуміти, що все залежить від декількох факторів. А саме:

в якому місці робиться епіляція;

 • від чутливості шкіри;
 • типу лазера;
 • кольору волосся.

Для людей з чутливою шкірою процедура лазерного видалення волосся може стати не зовсім приємним випробуванням. Неприємні відчуття все ж присутні у багатьох людей, тому, вирішивши зробити епіляцію, налаштовуйте себе на легкий дискомфорт.

Лазерну епіляцію роблять тільки жінки

За останній час цей міф фактично розвіявся, багато чоловіків все частіше хочуть бути атлетами з грецьких легенд без зайвого волосся. Тому лазерна епіляція популярна як серед жінок, так і серед багатьох чоловіків.

Джерела:

 1. Aesthetic surgery journal / the American Society for Aesthetic Plastic surgery. Hair removal with the long-pulse alexandrite laser.
 2. Journal of Dermatological Treatment. Biological and clinical aspects in laser hair removal.
 3. Laser hair removal, Mayo Clinic Staff.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×