we speak english
Меню
Наші послуги

Кому потрібні “уколи краси”

Коли починати робити уколи краси?

Які існують процедури для омолодження за допомогою ін’єкцій?

Сучасна естетична косметологія має у своєму розпорядженні величезний арсенал апаратних, класичних і ін’єкційних методик. Сьогодні поговоримо саме про уколи краси і про те, кому і в якому віці вони показані.

В умовах косметологічного кабінету усунути зморшки і заломи, зволожити і наситити шкіру, скорегувати овал обличчя, усунути асиметрію, додати бажаний обсяг ділянкам з його недоліком тощо можливо за допомогою ін’єкційних методик.

Уколы красоты Голд Лазер Сучасні препарати для ін’єкцій максимально безпечні, вони не здатні завдати шкоди організму людини, якщо процедуру проводить досвідчений лікар-дерматолог.

Коли починати робити уколи краси?

Не існує чітких вікових меж для ін’єкцій краси, оскільки необхідність проведення даних процедур, скоріше, визначається якістю шкіри або естетичними побажаннями пацієнта.

На показник якості шкіри впливає безліч факторів, як зовнішніх (навколишнє середовище, частота схильності шкіри УФ-променів, догляд тощо), так і внутрішніх (генетична схильність, якість харчування, кількість споживаної рідини, схильність до стресів тощо). Ін’єкції для поліпшення стану шкіри і корекції зморшок рекомендовано проводити на початкових етапах виявлення дефекту. При цьому у кожного вони проявляються в різному віці.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Стародубцев Андрій Олександрович зазначає наступне:

Моделюючі ін’єкції, до яких можна віднести контурну об’ємну пластику, дозволено проводити з 18 років, якщо до цього є показання.

Які існують процедури для омолодження за допомогою ін’єкцій?

Серед ін’єкційних методик препаратами нового покоління, які спрямовані на омолодження шкіри, виділимо наступні:

 • Мезотерапія. Процедура ін’єкційного введення мезококтейля в дермальний шар шкіри. Коктейлі мезопрепаратів містять активні інгредієнти (ферменти, вітаміни, амінокислоти, гіалуронову кислоту, екстракти рослин тощо), здатні нормалізувати обмінні процеси в клітинах і впливати безпосередньо на вогнище проблеми. Коктейль може бути складений лікарем індивідуально, виходячи з потреб шкіри пацієнта.

Мезотерапія показана для лікування пігментації, сухості шкіри й авітамінозу, куперозу, зниженого тонусу, акне, мішків під очима, неглибоких зморшок, розширених пор тощо.

Процедура курсова, в середньому необхідно 4-8 сеансів в залежності від проблематики шкіри. Ефект триває мінімум 6 місяців.

 • Біоревіталізація. Біоревіталізант – гелеобразний препарат з високим вмістом гіалуронової кислоти, який вводять підшкірно в глибокі шари маленькими дозуванням. Введена гіалуронова кислота активізує вироблення власної гіалуронової кислоти і стимулює фібробласти до синтезу колагену й еластину.

Біоревіталізація здатна усунути дрібні мімічні зморшки, підвищити тургор і еластичність шкіри, нормалізувати водний баланс шкіри, нормалізувати функцію сальних залоз, скорегувати гіперпігментацію.

Процедура відноситься до ряду курсових. Чисельність сеансів визначається станом шкіри. В середньому це 2-4 сеанси. Для дуже зневодненої шкіри рекомендовано повторити курс процедур через 6 місяців, для нормальної – через 12 місяців.

 • Контурна пластика. Даний метод дає можливість коригувати вікові зміни, моделювати обличчя, усувати анатомічні та посттравматичні дефекти обличчя, приховувати рубцеві зміни тканин. Для введення застосовують гелеві філери (наповнювачі), що містять гіалуронову кислоту. Оптимальна формула препаратів і щільність гелю дозволяють використовувати їх для поповнення нестачі обсягу м’яких тканин, створення чіткого овалу обличчя, корекції форми носа, вилиць, підборіддя, губ. Філлерами проводять заповнення зморшок, носогубних складок, носо-сльозних борозен, кісетних зморшок. Також контурна пластика застосовується для волюмізації скроневої і виличної зон з метою ліфтингу тканин верхньої і нижньої третини обличчя.

Процедура одноразова, повторювати її слід при бажанні, коли препарат виводиться із зони корекції лімфатичною системою організму.

 • Уколи ботулотоксину. Дана маніпуляція спрямована на розслаблення мімічних м’язів, затискачі яких формують зморшки, аж до глибоких заломів. Ботулотоксин блокує передачу нервових імпульсів в м’язах, що забезпечує вирівнювання шкіри. Ботулотоксин ін’єкційно вводиться в зони чола, перенісся, область гусячих лапок, зморшки носа, підборіддя, шиї.

Цей тип ін’єкцій відноситься до одноразових. Повторювати введення ботулотоксину можна через 6-10 місяців після першої ін’єкції, коли його вплив на м’язи слабшає.

 • Плазмоліфтінг. Його ще називають фізіологічним ревіталізантом. В основі процедури лежить введення підшкірно власної плазми пацієнта, насиченої тромбоцитами. Тромбоцити відповідальні за відновлення пошкоджених клітин, продукцію стовбурових клітин і обмінні процеси в шкірі. Це універсальна речовина забезпечує нормалізацію тургору шкіри, зменшує прояв зморшок, покращує колір шкіри. Основною функцією плазми є те, що вона бере участь в утворенні молодих клітин шкіри. Унікальний склад плазми людини допомагає збагатити клітини шкіри великою кількістю вітамінів, мінералів, ферментів і гормонів. Плазмотерапія призначається при постакне, вугровій висипці, запаленнях шкіри, куперозі, зниженому імунітеті шкіри. Курс плазмоліфтінгу становить 4-6 сеансів. Повторно проводити курс плазмотерапії можна через 6-12 місяців.

Однак варто пам’ятати, що ін’єкції не можуть стати абсолютною панацеєю для проблемної шкіри, що в’яне. Вони ефективно коригують багато дефектїв шкіри, при цьому в комплексі один з одним або з апаратними методиками дають більш виражений ефект.

Оскільки суть старіння шкіри прихована в змінах на молекулярному і клітинному рівнях, омолодити її здатні процедури, які впливають на позаклітинний матрикс. Тому ін’єкції біоревіталізантів і насиченої тромбоцитами плазми є важливою основою омолоджучої терапії.

На клітинному рівні провокувати ряд біохімічних реакцій і змін, спрямованих на омолодження та відновлення шкіри, здатний мікроігольчатий радіохвильовий RF-ліфтинг, ультразвуковий SMAS-ліфтинг і фракційне СО2 шліфування.

Джерела:

 1. The How To For Keeping Your Skin Looking Young And Beautiful.

 

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×