we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися волосся на грудях у чоловіків?

Особливості депіляції грудей

Навіщо чоловікам видаляти волосся на грудях

Способи видалення волосся на грудях у чоловіків і їх особливості

 

Зараз не існує стандартів краси, які передбачають наявність або відсутність волосяного покриву на грудях у чоловіків, однак все більше представників сильної статі вдаються до видалення волосся в цій зоні. Залежно від індивідуальних особливостей людини, волосся може покривати як всю площу грудей, так і рости окремими ділянками або навіть одиничними волосками. Груди є одним з найбільш чутливих ділянок тіла, тому вибір методу усунення волосся вкрай важливий.

волосы на груди у мужчин киев

 Особливості депіляції грудей

Видалення волосяного покриву з тіла чоловіків і жінок має ряд відмінностей, зумовлених особливостями структури жіночого і чоловічого волосся. Для чоловіків характерні більш густі, жорсткі і міцні волоски, зростання їх відбувається швидше, ніж у жінок. Відповідно, сам процес видалення супроводжений великим дискомфортом і посиленими больовими відчуттями.

Навіщо чоловікам видаляти волосся на грудях

По ряду причин чоловіки звертаються до спеціалізованих майстрів, щоб прибрати волосся з грудей. Це можуть бути:

 • професійна акторська, модельна або спортивна діяльність;
 • посилений ріст волосся, довге і жорстке волосся;
 • утруднення гігієни;
 • психологічний дискомфорт.

Способи видалення волосся на грудях у чоловіків і їх особливості

Боротьба з небажаним волоссям в області грудей може бути проведена найкращим методом. Щоб зрозуміти, який спосіб є найбільш ефективним і довготривалим, поговоримо про кожен окремо.

Воскова депіляція

воск груди

Депіляція воском передбачає видалення небажаного волосся восковим складом, при якому цілісність цибулин і фолікулів зберігається, але їх активність зменшується. Спеціаліст наносить в’язкий віск на зону майбутнього видалення, витримує його і потім видаляє проти росту волосся за допомогою спеціальних паперових смуг. Депіляція проводиться при довжині волосків не менше 5 мм. Сам процес досить болісний.

Неприємними наслідками депіляції грудей за допомогою воску, крім больових відчуттів, є ймовірність вростання волосся, поява сухості, лущення, почервоніння, подразнення, опіків, оніміння. Чутлива шкіра грудей активніше реагує на високий температурний режим воску і механічне відділення смужки від верхнього шару епідермісу. Ефект від процедури зберігається на 2-3 тижні.

Протипоказання:

 • поверхневі судини;
 • цукровий діабет;
 • індивідуальна непереносимість компонентів складу воску;
 • запальні процеси в організмі;
 • порушення цілісності шкірних покривів.

Шугарінг

Шугарінг – це депіляція волосся за допомогою розігрітої гіпоалергенної цукрової пасти. У складі паст часто містяться глюкоза, фруктоза, вода і лимонний сік. Розігріту до 36-38 градусів суміш наносять на зону з небажаним волосяним покровом, витримують згідно протоколу до необхідного ступеня затвердіння і видаляють по росту волосся разом з цибулинами. Даний вид депіляції менш болісний, ніж восковий метод, також виключено вростання волосків через напрямки видалення складу.

Необхідна довжина волосків повинна становити 3-5 мм. Результат від маніпуляції зберігається на 3 тижні.

Протипоказання:

 • цукровий діабет;
 • алергія на цукор, мед та інші компоненти пасти для шугарінга;
 • шкірні захворювання на грудях;
 • напади епілепсії;
 • новоутворення на шкірі грудей.

Хімічна депіляція

В основі хімічної депіляції лежить вплив на цибулини волосся ензимними (ферментовмісними) кремами з хімотрипсином, трипсином або папаїном. Ензими проникають всередину волосяних мішечків і руйнують пептидні зв’язки білка кератину. Кератин знаходиться в клітинах шкіри людини і являє собою основний структурний елемент волосся. За підсумком ензими надають блокуючий вплив на дорослі волосяні цибулини і деструктує зародкові.

Відмерлі волоски видаляють з поверхні шкіри спеціальною пластмасовою лопаткою або шпателем. Результат зберігається приблизно до 7 днів. Недолік методу полягає в неможливості використовувати хімічний склад на шкірі з ушкодженнями. Сама процедура безболісна.

Протипоказання:

 • непереносимість хімічних компонентів складу;
 • пошкодження або захворювання шкіри;
 • злоякісні пухлини;
 • надмірно щільна структура волосся.

Фотоепіляція

Метод заснований на впливі світлової енергії на меланін – високомолекулярний пігмент, який відповідає за колір волосся і шкіри. Під час процедури відбувається взаємодія потужного світлового імпульсу з меланіном, в результаті чого теплова енергія імпульсу руйнує волосяну цибулину. При проникненні імпульсу під шкіру відбувається згортання в капілярах живильної цибулину крові. Поступово волосся, до якого не маєте доступу кисню і поживних речовин, відмирає і випадає.

Параметри світлового спалаху підбираються фахівцем індивідуально, виходячи з типу і жорсткості волосся, фототипу шкіри і зони впливу. Фотоепіляція вимагає довжини волосків в 3-4 мм. Курс займає від 5 до 8 сеансів.

Протипоказання:

Наявність в зоні епіляції ран, саден, вогнищ запалення;

 • схильність до алергічних реакцій на сонячне світло, порфірія, системний червоний вовчак;
 • татуювання в зоні обробки;
 • наявність свіжої засмаги.

Лазерна епіляція

Метод лазерної епіляції передбачає вплив лазерної енергії на волосяні фолікули з подальшим їх прогріванням і деструкцією. Зруйнований фолікул згодом не росте. Для досягнення тривалого ефекту гладкості шкіри без волосся, як правило, необхідно 6-8 процедур.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Сиворакша Юлія Миколаївна зазначає наступне:

Крім деструктивного впливу на небажаний волосяний покрив, лазер активізує регенеративний ресурс шкірного покриву, запускає механізми вироблення еластину і колагену, покращує якість і колір волосся.

Протипоказання:

 • онкологічні захворювання;
 • декомпенсована стадія цукрового діабету;
 • аутоімунні захворювання;
 • вірусні або інфекційні захворювання;
 • пошкодження і новоутворення на шкірі в зоні епіляції.

У клініці Gold Laser завдяки висококласному лазерному і фото обладнанню для епіляції та багаторічному досвіду дерматологів Ви зможете позбутися небажаного волосяного покриву на грудях та інших зонах тіла і обличчя швидко і практично безболісно!

Джерела:

 1. Потикаєв Н.Н., Круглова Л.С. “Лазер в дерматології та косметології”.

 2. Москвін С.В. “Основи лазерної терапії”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×