we speak english
Меню
Наші послуги

Що таке кільця Венери і як їх позбутися?

Причини появи “кілець Венери” на шиї

Як позбутися кілець Венери на шиї в клініці Goldlaser

Як запобігти появі кілець Венери

 

Шия – це зона, яка часто видає вік жінки. Вона схильна до більш активних вікових змін порівняно з обличчям. Причина полягає в тому, що шкіра на шиї містить невелику кількість сальних залоз і майже не має жирової тканини, при цьому вона тонка та ніжна. В результаті шкіра на шиї не отримує достатнього зволоження, швидко втрачає свою щільність, що призводить до появи зморшок та складок.

Ще однією причиною передчасного старіння шиї є нестача щоденного догляду за цією областю. Багато хто просто забуває доглядати за шиєю, що призводить до появи поперечних зморшок і складок, які називаються “кільця Венери”.

Причини появи “кілець Венери” на шиї

З початком середнього віку, приблизно після 25-30 років, організм людини стикається з природним зниженням синтезу колагену – ключового фактора, що відповідає за пружність шкіри, тонус м’язів та підшкірно-жировий шар. Як результат, на шиї починають формуватися зморшки, особливо у тих, хто схильний до дрібнозморшкуватого типу старіння.

Існують й інші фактори, що сприяють появі складок на шиї. Розглянемо деякі з них:

 • Генетична схильність. Генетична програма організму батьків визначає стан організму дитини. Якщо батьки мали “кільця на шиї”, то ймовірність їх появи у потомства значна.
 • Спосіб життя. Неправильне харчування, вживання алкоголю та куріння негативно позначаються на обмінних процесах у шкірі.
 • Проблеми з поставою та зловживання гаджетами. Систематичний спосіб голови вперед послаблює м’язи шиї, а це призводить до появи складок на шкірі шиї. У сучасних дітей ця проблема досить поширена.
 • Відсутність фізичної активності. Без регулярних фізичних вправ м’язи та тканини втрачають свою еластичність та тонус, що призводить до деформації шиї.
 • Інтенсивні тренування у тренажерному залі. Надмірне навантаження на м’язи шиї може призвести до спазмів, розтягувань, проблем із кровообігом та інших несприятливих процесів.
 • Захворювання хребта в ділянці шиї. Вони можуть призвести до горизонтальних зморшок.
 • Недостатній догляд. Багато жінок не звертають уваги на догляд за шиєю, що призводить до передчасного старіння шкіри.
 • Дефіцит водного балансу. Недостатнє споживання води негативно впливає на шкіру в цілому, в тому числі і на область шиї. Суха шкіра шиї більш схильна до утворення “кілець Венери”.
 • Вплив сонячного проміння. Ультрафіолетові промені сонця негативно впливають на стан шкіри, особливо на тонку шкіру шиї, прискорюючи процеси старіння на клітинному рівні.
 • Гормональні зміни. Гормональний дисбаланс може сприяти втраті пружності шкіри на шиї та появі зморшок.
 • Зайва вага. Жирові відкладення на шиї можуть розтягувати та обтяжувати шкіру, а також збільшувати навантаження на хребет, викликаючи неправильне положення тіла та шиї.

Як позбутися кілець Венери на шиї в клініці Goldlaser

Прибрати кільця Венери на шиї найкраще у спеціалізованій косметологічній клініці, якою є клініка Goldlaser (Київ). Наші лікарі підберуть процедури оцінюючи індивідуальні особливості стану шкіри пацієнта. Існує безліч процедур, які ефективні як на ранніх, так і на пізніших стадіях поперечних зморшок на шиї.

Плазмоліфтинг

Цей метод передбачає ін’єкцію власної плазми пацієнта, отриманої з його власної крові, в ділянку шиї. Завдяки цьому відбувається стимуляція росту клітин, відновлюється пружність, еластичність та тонус шкіри, а також скорочується видимість дрібних зморшок. Курс плазмоліфтингу складається з 5-10 процедур, які проводяться кожні 7-14 днів.

Біоревіталізація

Внутрішньошкірне застосування препаратів на основі гіалуронової кислоти дозволяє покращити стан шкіри шиї та місцевий імунітет. Гіалуронова кислота забезпечує активне зволоження, стимулює синтез нового колагену та еластину, що допомагає скоротити зморшки та зробити шкіру більш здоровою та пружною. Зазвичай потрібно 4-6 сеансів з інтервалами 7-21 день для досягнення оптимального ефекту.

Мезотерапія

Шляхом ін’єкцій коктейлів, що містять гіалуронову кислоту, вітаміни, амінокислоти та мікроелементи, шкіра шиї відновлює свою пружність, стає зволоженою, а також спостерігається ефект ліфтингу. Курс мезотерапії зазвичай складається з 5-10 процедур із проміжками 7-14 днів.

Плазмотерапія, біоревіталізація (біорепарація) і мезотерапія не здатні усунути глибокі заломи на шиї, але вони добре проявляють себе як профілактичні процедури і на початковому етапі появи складочок.

Бланшинг або контурна пластика

Цей метод дозволяє усунути існуючі зморшки та складки на шиї, навіть досить глибокі. Під час процедури використовується гіалуроновмісний філер певної щільності, який ін’єкується лінійно вздовж складок на шиї. Препарат “заповнює” зморшки та заломи, “піднімаючи” шкіру до рівня здорових тканин. Щоб прибрати філером “кільця Венери” достатньо одного сеансу, результат помітний протягом 1-2 років.

Ботулінотерапія

Ін’єкції ботулінічного токсину типу А у платизмі допомагають розслабити м’язи, які через перенапруження викликають складки та заломи на шиї. Ефект від процедури триває приблизно 6-9 місяців.

SMAS-ліфтинг

За допомогою сфокусованого ультразвуку апарат впливає на всі шари шкіри, включаючи SMAS-шар, що сприяє підтяжці м’язів та дерми. Як результат, кільця Венери вирівнюються, починаючи з глибоких шарів і рівня епідермісу. Процедуру рекомендується проводити кожні 1,5-2 роки.

Мікроігольчастий RF-ліфтінг

Радіочастотна енергія, яка проникає під шкіру через мікроголки апарату, стимулює колагенові та еластинові волокна, що сприяє відновленню шкіри зсередини, покращує тургор та розгладжує зморшки та складки на шиї. Курс РФ-ліфтингу зазвичай складається з 3-5 процедур, проводити які слід не частіше 1 разу на місяць.

Лазерне шліфування

Лазерне фракційне шліфування дозволяє боротися з в’ялістю шкіри, зморшками та недостатнім тонусом шкіри. За рахунок точкового “випарювання” старих, дефектних клітин, процедура стимулює природні ресурси шкіри, синтез колагену, покращує кровопостачання та сприяє ліфтингу тканин. Рекомендується проведення 3-5 сеансів з інтервалами 4-6 тижнів.

Говорячи про мезонитки для усунення “кілець Венери”, вони здатні стимулювати регенерацію тканин і підвищити пружність шкіри, але прибрати зморшки та заломи не в змозі.

Коли проблема “кілець Венери” досить давня, а всі обумовлені раніше методи виявляються марними, пацієнт може почати розглядати радикальніші способи втручання, такі як хірургічна підтяжка шиї.

Платизмопластика, або підтяжка шиї

Операція спрямована на корекцію всіх можливих дефектів шиї, може торкатися м’язових шарів для того, щоб підвищити пружність м’язів, а також позбутися складок і заломів на шкірі. Тривалість операції становить кілька годин, проте результати зберігаються протягом 10-15 років, що робить цю процедуру одноразовою протягом життя пацієнта.

Як запобігти появі кілець Венери

Абсолютно запобігти проблемі “кілець Венери” неможливо, оскільки їх викликає безліч вищезгаданих факторів. Однак є прості рекомендації, які допоможуть їх відстрочити. Рекомендується починати їх застосовувати з віку 25 років:

 • Дотримання збалансованого харчування;
 • Підтримка здорового способу життя;
 • Регулярний догляд за шкірою у домашніх умовах;
 • Проходження косметологічних процедур.

Джерела:

 1. Hydroxylapatite і Hyaluronic Acid Fillers. Facial Plast Surg. 2019.
 2. Baspeyras M, Dallara JM, Cartier H, Charavel MH, Dumas L. Відновлення jawline contour with calcium hydroxylapatite: A prospective, observational study. J Cosmet Dermatol. 2017

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×