we speak english
Меню
Наші послуги

Відновлення жіночої впевненості: інтимна пластика після пологів

Як змінюється піхва після пологів?

Показання до інтимної пластики після пологів

Види пластики жіночих органів у клініці Gold Laser

Післяпологовий період є одним із найскладніших етапів у житті жінки. Він супроводжується безліччю змін у жіночому тілі. У багатьох випадках ці зміни не завжди є бажаними. Пологи є сильним стресом для всього організму, особливо для фігури та інтимної зони. Сьогодні ми приділимо увагу питанню статевих органів і дізнаємося, як змінюються жіночі геніталії після пологів.

Як змінюється піхва після пологів?

При природних пологах (тобто без кесаревого розтину) тканини піхви відчувають величезне навантаження, вони розтягуються і, отже, можуть деформуватися. Якщо плід великий, можуть бути розриви м’язів і тканин, після яких залишаються рубці і з’являються деякі функціональні проблеми, такі як нетримання сечі, пролапс (опущення) матки та інші. Ці наслідки ускладнюють повсякденне та сексуальне життя.

На самостійне відновлення м’язів потрібно приблизно півроку. Однак не завжди тонус піхви повністю відновлюється. У такому разі може знадобитися професійна допомога спеціалістів.

Показання до інтимної пластики після пологів

Пластика промежини після пологів може бути обумовлена естетичними та медичними мотивами.

Естетичні показання не пов’язані із загальним станом жіночого здоров’я і включають наступні аспекти:

 • Незадоволеність зовнішнім виглядом статевих органів.
 • Асиметричні малі та великі статеві губи після пологів.
 • Зменшення обсягу м’яких тканин.
 • Втрата впевненості у собі.

Медичні показання, навпаки, тісно пов’язані зі здоров’ям жінки і включають:

 • Зниження чутливості, відсутність оргазму чи біль під час статевого акту.
 • Знижений тонус та пружність стінок піхви (синдром вагінальної релаксації).
 • Розтяг або розрив піхви.
 • Порушення захисної функції слизових оболонок піхви, що може призвести до небажаних виділень та бактеріальних інфекцій у статевій сфері.
 • Пролапс внутрішніх статевих органів, що супроводжується порушенням їх функцій та можливими болями.
 • Порушення функцій сечівників і, як наслідок, – стресове нетримання сечі, особливо при фізичних навантаженнях, сміху, чханні, кашлі.
 • Наявність рубців на тканинах піхви, промежини, шийки матки.

Щоб оцінити жіночу промежину після пологів та виявити наявність або відсутність післяпологових деформацій, ми рекомендуємо звернутися за кваліфікованою допомогою гінеколога клініки Gold Laser.

Види пластики жіночих органів у клініці Gold Laser

У клініці Gold Laser нашим пацієнткам після пологів ми пропонуємо такі напрямки:

 1. Лабіопластика – хірургічна корекція малих та/або великих губ. Пластика великих губ може бути проведена для їх зменшення шляхом ліпосакції або ліполізу, збільшення за рахунок ліпофілінгу або усунення асиметрії шляхом ліпосакції, ліполізу, ліпофілінгу. Малі статеві губи коригуються (зменшуються) методом класичної чи лазерної резекції надлишкової тканини.
 2. Вагінопластика. Проводиться медичними нитками, які формують фіброзний каркас, звужуючи вхід у піхву та утримуючи його тканини у тонусі. Нитки з полідіоксанону стимулюють волокна колагену до активного синтезу, сприяючи природному відновленню тканин в інтимній зоні.
 3. Лазерне лікування вагінальної атрофії, синдрому «великої піхви», пролапсу геніталій (опущення стінок піхви), нетримання сечі за допомогою СО2 лазера. Лазер фракційно впливає на всю слизову оболонку в діапазоні 360 градусів та відновлює тонус м’язів та еластичність тканин без пошкодження глибоких шарів та прилеглих органів.

У клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Gold Laser жіночим здоров’ям після пологів займаються висококваліфіковані оперуючі гінекологи. Ми амбулаторно виконуємо такі операції, як корекція статевих губ після пологів, пластика піхви та лазерне лікування патологічних станів вульви. Відновлення після них займає не більше 2-3 тижнів та проходить комфортно для жінки.

Для запису на консультацію до фахівця – телефонуйте за номерами, вказаними у розділі “Контакти”.

Джерела:

 1. О.І. Коркан, М.В. Лактіонова, І.М. Смагіна, С.О. Лисенков, Л.С. Діамбекова «Хірургічне лікування генітального пролапсу з урахуванням функціональних порушень органів малого тазу. Комбінований підхід. Ефективність».
 2. Ayush Giri, Renée M Ward, Katherine Eubanks Hartmann, Jennifer M Wu «Genetic Determinants of Pelvic Organ Prolapse among African American and Hispanic Women in the Women’s Health Initiative».

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×