we speak english
Меню
Наші послуги

Все, що ви хотіли знати про грудні імпланти: міфи та реальність

Що таке силіконові імпланти?

Як вибрати розмір імпланта?

Куди встановлюються грудні імпланти?

Де роблять розрізи?

Які ще бувають імпланти?

Міфи про грудні імпланти

Збільшення грудей – вкрай популярна операція. Через свою популярність процедура обросла безліччю міфів і некоректною інформацією, що заважає багатьом пацієнткам розібратися в особливостях проведення маммопластики, а часом навіть відштовхує від неї. У цій статті ми розповімо всю правду про збільшення грудей і розвіємо найпопулярніші міфи.

Що таке силіконові імпланти?

Грудной имплант силиконовыйЗа історію медицини було використано безліч видів імплантів. Перша операція була зроблена за допомогою рідкого парафіну. Потім багато років лікарі використовували рідкий силікон. Але ця речовина виявилося непередбачуваною – вона могла мігрувати в інші ділянки тіла, викликала запальний процес.

Сучасні грудні імпланти – це багатошарова, герметична, щільна оболонка, заповнена в’язким, гелеподібним силіконом.

Також відбулася зміна в формі імплантів. Тепер доступні не тільки круглі, а й анатомічні (каплеподібні) протези. Це не тільки робить груди природними, естетичними, але і дозволяє коректно встановлювати протез. Вони розрізняються безліччю геометричних параметрів, що дозволяє підібрати протез індивідуально для кожної пацієнтки.

Як вибрати розмір імпланта?

Вибирати розмір імплантів необхідно спираючись на кілька важливих параметрів:

 • бажання жінки;
 • розміри грудної клітини;
 • фігуру пацієнтки.

Деяким пацієнткам здається, що хірург пропонує надто маленькі протези. Однак це не так. Ключову роль у виборі повинна грати фігура і особливості анатомічної будови жінки, щоб нові груди виглядали пропорційно, гармонійно і природно.

Щоб Ви переконалися, що бюст буде ідеальним, багато клінік пропонують комп’ютерне моделювання результату і створення силіконових накладок з вибраними імплантами. Так Ви зможете побачити результат заздалегідь і при необхідності скоригувати його.

Куди встановлюються грудні імпланти?

В даний час протези можуть встановлюватися:

 • під великий грудний м’яз;
 • комбінованим методом (нижня частина імпланта укладається під м’яз, а верхня – під залозу).

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

Такий підхід дозволяє щільно фіксувати імплант в м’язову тканину, уникнути його зміщення і обвисання грудей, а також не допускає зіткнення з молочною залозою. Таким чином, маммопластика не буде шкідлива для грудного годування.

Де роблять розрізи?

Існує кілька основних розрізів при даній операції:

 • по ходу ареоли;
 • під грудьми;
 • в пахвовій області.

Перший метод є найестетичнішим, оскільки косметичні шви будуть непомітні в області переходу ареоли в шкірні покриви грудей. Решта види розрізів застосовуються все рідше і зазвичай використовуються при корекції грудей після її ампутації.

Хірурги застосовують спеціальні косметичні шви і атравматичні нитки, тому після операції не залишаються шрами і рубці.

Які ще бувають імпланти?

Крім силіконових імплантів, існують протези, заповнені фізіологічним розчином. Але при ходьбі і заняттях спортом відчувається переливання рідини в грудях, що призвело до практично повної відмови від даних імплантів.

Також протези розрізняються по текстурі:

 • Гладкі. Відрізняються доступною вартістю, але нещільно фіксуються в тканинах, що може призвести до зміщення імпланта.
 • Текстуровані. Саме такі протези користуються найбільшим попитом, оскільки вони не опускаються і не дають ускладнень.

При виборі імплантів варто віддати перевагу більш дорогим, але надійним, оскільки мова йде не тільки про Вашу красу, але і здоров’я.

Міфи про грудні імпланти

Отже, розвіємо найпопулярніші міфи про грудні імпланти:

 • Імплант може лопнути або вибухнути. Це неможливо, оскільки сучасні імпланти виготовлені з міцних матеріалів і можуть піддаватися навіть самим екстремальним навантаженням. При пошкодженні протеза гострим предметом силікон не витече і не завдасть шкоди здоров’ю жінки.
 • Не можна годувати грудьми. За такої операції молочна залоза ніяк не зачіпається, а імплант з нею не стикається. Тому годування груддю після маммопластики не є небезпечним для дитини.
 • Груди втрачають чутливість. При проведенні операції не перетинаються нервові волокна, тому втрата чутливості повністю виключається. Тимчасове зниження чутливості може бути пов’язано з післяопераційним набряком і через кілька тижнів повністю проходить.
 • Імпланти потрібно міняти. Заміна може знадобитися тільки в разі пошкодження імпланта або за бажанням жінки ще більше збільшити розмір грудей. Сучасні компанії-виробники силіконових імплантів дають довічну гарантію на свою продукцію.
 • Груди з імплантами обвисають швидше. Обвисання грудей – питання індивідуальне і залежить від стану шкірних покривів, м’язового апарату і генетичної схильності. Будь-які груди з часом починають втрачати колишню форму, пружність і наявність імпланту ніяк не може вплинути на цей природний процес.

Перестаньте відчувати страх і зверніться до справжніх професіоналів в клініку Gold Laser!

Джерела:

 1. United Kingdom National Health Service.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×