we speak english
Меню
Наші послуги

Фотоепіляція або видалення волосся назавжди

Дія фотоепіляції

Що таке фотоепілятор

Безпека фотоепіляції

Підготовка до фотоепіляції

Фотоепіляція є сучасною і поширеною послугою з видалення волосся на будь-яких частинах тіла. Вона використовується вже багато років. Цей метод абсолютно безпечний. З фотоепіляцією можна позбутися від небажаного волосся назавжди без небезпеки для здоров’я людини, видалити волосся на гомілках, стегнах або в паховій області, в зоні плечей і передпліччі, під пахвами, а також на обличчі. Як правило, фотоепіляція має антистресовий вплив на організм, крім того, омолоджує і регенерує шкіру.

Дія фотоепіляції

Процедура фотоэпиляции В процесі фотоепіляції потік світла певного спектру впливає на волосяний фолікул, в складі якого є меланін. В результаті меланін поглинає світло, нагрівається і руйнується. Відмирання відбувається не менше, ніж через 5 днів. Необхідно відзначити, що вплив тепла шкіра не відчує, бо дія відбувається в лічені мілісекунди. Крім того, довжина імпульсу підбирається спеціально під кожен тип шкіри. Саме це і надає ефективний і безболісний результат.

Що таке фотоепілятор

Фотоепілятор – це обладнання, яке використовується не тільки для видалення волосся, але і для омолодження, видалення пігментації. В основі діяльності лежить принцип поглинання світла “мішенями” шкіри – меланіном, водою або оксигемаглобіном.

Дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Євгенівна:

Апарат для фототерапії здатний вирішувати такі проблеми, як судинні сітки або пігментні плями, підбираючи параметри індивідуально для кожного пацієнта.

Безпека фотоепіляції

Дуже багато хто вважає, що фотоепіляція болюча і небезпечна процедура, але це не так. Крім того, вплив на волосся відбувається майже без контакта зі шкірою. Це виключає можливість зараження. Хоча протипоказання до фотоепіляції все ж таки існують, це наприклад:

 • шкірні захворювання;
 • гіперчутливість до світла;
 • варикозне розширення вен;
 • цукровий діабет.

Підготовка до фотоепіляції

За два тижні до сеансу не можна засмагати. Висококваліфіковані співробітники попередять Вас про це. При дотриманні всіх рекомендацій, побічні ефекти та інші негативні наслідки повністю виключені.

Джерела:

 1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

 2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×