we speak english
Меню
Наші послуги

Причини виникнення та способи видалення небажаних судин шкіри

Причини виникнення

Способи видалення судин

Лазерне видалення судин

Видалення судин в клініці Gold laser

Небажані судини шкіри являють собою дрібні, але помітні телеангіоектазії, просто кажучи, капіляри, істотно збільшені в розмірах, венули і артеріоли, які з будь яких причин проросли близько до поверхні дерми. Небажані судини шкіри можуть утворитися де завгодно, але, як правило, виникають на ногах або обличчі.

Причини виникнення

У здорових підлітків і дітей зайві судини, розташовані у верхніх шкірних шарах, не утворюються. Рідкісним винятком є судинна “зірочка”, яка з’явилася після мікротравми.

Лазерное удаление нежелательных сосудов

Зрідка поодинокі червоні точки, що з’явилися на крилах носа, викликають занепокоєння у молодих дівчат. Молодих мам найчастіше турбують темно-червоні аркади дрібних шкірних судин гомілок і стегон.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Ілієва Анна Олегівна зазначає:
Люди зрілого віку помічають зайві шкірні судини що з’явилися на щоках, підборідді і носі через схильність, найчастіше спадкову, до підвищеного артеріального тиску, через паління, алкоголізм, на тлі гормонотерапії тощо.

Найчастіше подібні неприємності в області губ і носа пов’язані з алергічною реакцією. Обличчя червоніє через перенесене колись обмороження чи завітрювання.

Способи видалення судин

Класичні способи позбавлення від небажаних судин пов’язані з безліччю недоліків. Наприклад:

 • метод електрокоагуляції має в основі пошкодження шкірного покриву, що загрожує появою рубців;
 • склеротерапія протипоказана для використання в області обличчя;
 • можливі алергічні реакції на препарати;
 • хірургічне втручання рекомендується лише в лікувальних цілях.

Лазерне видалення судин

Сьогодні загальновизнаним і найефективнішим методом є лазерне видалення судин за допомогою неодимового лазера (Nd:YAG). Його випромінювання впливає на оксигемоглобін, не зачіпаючи навколишній шкірний покрив, при цьому активно поглинається і, перетворюючись в тепло, небажані судини просто “згортаються”. Серед побічних ефектів можливі тільки помірна гіперемія і нетривале почервоніння шкіри.

Видалення судин в клініці Gold laser

Технології лазерного видалення, які успішно застосовуються в нашій клініці, допоможуть ефективно і швидко вдосконалити зовнішність, уникнувши хворобливих і тривалих сеансів склеротерапії та електрокоагуляції. Більш детальну інформацію можна отримати на консультації лікаря в Клініці лазерної косметології “Голд Лазер”.

Джерела:

 1. О. В. Жукова, О. В. Мімов, Л. С. Круглова, О. Н. Померанцев, С. О. Шустов “Лазерні технології в корекції судинних змін”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×