we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Видалення судинних зірочок на ногах

Судинні захворювання є найпоширенішими в усьому світі. В одних випадках вони проявляються задишкою, змінами артеріального тиску, слабкістю й іншими симптомами, а в інших – є виключно естетичної проблемою. До таких захворювань, наприклад, відносять телеангіектазії – стійке розширення дрібних судин під шкірою, які мають вигляд судинних зірочок. Подібні стани вимагають якнайшвидшого лікування, бо, крім естетичного дискомфорту, вони несуть ризик віддалених ускладнень.

Симптоми, види та причини судинних патологій

До основних судинних захворювань, з якими люди часто звертаються до косметологів, відносять:

  1. Розширення підшкірних вен. Інша назва – варикоз. Проявляється в значному збільшенні вен і їх запальних змінах (зміна кольору, набряклість навколишніх тканин, біль). Через застій крові в варикозних судинах виникає ризик появи тромбів.
  2. Купероз (телеангіектазії). Проявляється у збільшенні дрібних судин. При цьому вони набувають червоно-синього кольору і виглядають як прожилки на тлі шкіри. Нерідко уражені судини відходять від однієї точки (через таке розташування їх часто називають судинними зірочками).
  3. Розацеа. Має вигляд рожевих вугрів на& почервонілій шкірі. Причина захворювання до сьогодні не ясна. Відомо, що у людей, схильних до розацеа, спостерігається збільшений приплив крові до певної ділянки шкіри.
  4. Гемангіома. Доброякісна судинна пухлина. Найчастіше спостерігається у немовлят, але може зустрічатися також у дорослому віці. Тривало існуючі гемангіоми можуть стати джерелом тромбоутворення.

Причини появи даних станів можуть бути різними. Варикоз виникає при підвищенні венозного тиску в судинах. Він часто спостерігається у людей, які більшу частину часу проводять на ногах: лікарі, працівники заводів, продавці, спортсмени та інші.

Причини появи телеангіоектазій і розацеа схожі – часте травмування і надмірне опромінення шкіри ультрафіолетом, гормональні порушення, хвороби печінки тощо. Гемангіома, як правило, є вродженою, тому досить рідко виникає у дорослих.

У терапії судинних захворювань ніг використовуються кілька основних методів: лазерний (коагуляція судин), ін’єкційний (склеротерапія) і хірургічний (хірургічне видалення уражених судин).

Показання для процедури

Показанням для процедури є наявність на ногах наступних елементів:

  • варикозного розширення вен;
  • телеангіектазій;
  • судинної сітки;
  • гемангіом;
  • винних плям;
  • розацеа;
  • точкових судинних елементів.

Своєчасне видалення патологічно змінених судин перешкоджає тромбоутворенню, запобігає виникненню запалень, болю і набряклості по ходу вен.

Протипоказання

Перед процедурою видалення судин на ногах слід пройти консультацію у фахівця. Лікар виявить протипоказання і стани, які можуть перешкодити проведенню втручання. Вам може бути відмовлено при наявності таких захворювань:

  • гострі інфекційні хвороби;
  • загострення хронічної патології;
  • аутоімунні хвороби і хвороби сполучної тканини;
  • патологія системи згортання крові;
  • онкологічний процес;
  • схильність до утворення патологічних рубців і келоїдів.
  • Лазерні й ін’єкційні методи не застосовуються при значній вираженості запальних явищ в судинах, наявності тромбів, виразок та інших патологічних змін.

Підготовка до видалення судин на ногах

На етапі підготовки лікар повинен визначити величину ураженої ділянки судини, виявити наявність запальних змін і процесів тромбоутворення в просвіті. Для цих цілей використовуються наступні методики:

  1. УЗД судин. Дозволяє визначити діаметр просвіту та стінки судини, наявність тромбів і величину ураженої ділянки.
  2. Доплерографія. Визначає швидкість кровотоку, наявність зворотного потоку крові. Дозволяє оцінити тиск всередині судини і наявність застійних явищ в просвіті.
  3. Флебографія. Рентгенологічний метод, при якому використовується контраст. Забарвлення вен дозволяє виявити розширені ділянки, зони з застоєм крові та тромби всередині просвіту. Метод цілком візуалізує стан всього венозного кровотоку в певній галузі.
  4. Біохімічне дослідження крові. За допомогою різних маркерів виявляють схильність організму до утворення тромбів, наявність запалення, визначають глюкозу крові і рівень електролітів.

Перед видаленням судин на ногах може знадобитися консультація суміжних спеціалістів для визначення протипоказань.

Опис процедури

Перед процедурою проводиться розмітка шкіри і її антисептична обробка. Робиться ряд знімків для оцінки результату. Після цього фахівець приступає до маніпуляції. Існує три основних методи, за допомогою яких здійснюється видалення патологічно змінених судин на ногах:

  1. Лазерний. Під впливом лазера відбувається закупорювання судини. Хвилі певної частоти призводять до коагуляції крові, внаслідок чого колір вени змінюється і її не видно під шкірою. Все, що пацієнт відчуває під час процедури, – тепло та легке поколювання від впливу лазера.
  2. Ін’єкційний. При введенні всередину вени спеціальних речовин (склерозантів) відбувається її склеювання і зміна кольору. Кровотік в такій судині припиняється. Склерозована вена, не помітна під шкірою і відчувається тільки протягом перших двох тижнів.
  3. Судинна хірургія. За допомогою хірургічних інструментів проводиться видалення підшкірних вен. Операція відноситься до косметичних – розрізи після неї практично не помітні. Існує також ендоскопічний метод, який відрізняється меншою травматичністю і більш коротким реабілітаційним періодом.

Перші два методи передбачають використання місцевої анестезії, а третій може проводиться як під місцевою, так і під загальною анестезією.

Тривалість процедури

Тривалість процедури приблизно 60 хвилин. Для видалення одиничних елементів часто вистачає 10-15 хвилин.

Реабілітаційний період: обмеження та догляд

В процесі відновлення після втручання рекомендується:

  • прикладати холодні компреси протягом 2-3 годин після маніпуляції;
  • уникати контакту з водою (1-2 дні);
  • наносити антибактеріальні мазі та мазі для загоєння;
  • зменшити контакт з УФ-випромінюванням (не відвідувати солярій та пляж);
  • носити компресійну білизну (3-4 тижні);
  • відмовитися від відвідування лазні та сауни (3-4 тижні);
  • уникати фізичних навантажень (2 тижні).

При виникненні будь-яких ускладнень (біль, набряклість, зміна кольору шкіри) необхідно терміново звернутися до фахівця.

Удаление сосудистых звездочек на ногах 2Результати

Попередній результат видно відразу ж після процедури. Остаточний ефект можна оцінити через 2-3 тижні. Лазерна та ін’єкційна методики передбачають кілька сеансів – за один раз неможливо видалити всі судини, особливо, якщо вони розташовані глибоко під шкірою.

Ціни на видалення судин на ногах

Вартість видалення залежить від обраного методу корекції, виду патології та кількості уражених судин. Клініка Gold Laser пропонує найвигідніші ціни в Києві на дану процедуру. Приходьте до наших фахівців і ми зробимо все можливе, щоб назавжди позбавити Вас від проблем з судинами на ногах.

Видалення судинних зірочок на ногах 1 од.
500 грн
Видалення сдудин на ногах (10*10 см) 1 зона
2500 грн
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×