we speak english
Меню
Наші послуги

Пластика мочки вуха після тунелів

Тунелі у вухах – це отвори, розтягнуті під діаметр обраної сережки. Діаметр може бути від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Даний вид модифікації повинен проводитися виключно в спеціалізованих кабінетах.

Оскільки в вушній раковині сконцентрована велика кількість вузлів і нервових закінчень, які відповідають за якість слуху і знаходяться в тісному зв’язку з нервами по всьому організму, кваліфікація фахівця вкрай важлива. Якщо при проколі зачіпається трійчастий, лицьовий або блукаючий нерв, то високий ризик втрати чутливості щок, спазмування лицьових м’язів і появу інших проблем.

Не дивлячись на популярність цього виду пірсингу і донині, все більше з’являється бажаючих позбутися від тунелів і повернути мочкам колишній цілісний вигляд. Це відбувається через:

 • зміни смакових уподобань людини;
 • бажання мати менш екстравагантний вигляд;
 • надмірне розтягування отворів тунелями;
 • травмування мочки;
 • невдало проведеного пірсинга;
 • місцевого гнійного запалення;
 • інфекційних станів мочки і по ряду інших причин.

Єдиним способом позбутися від тунелів у вухах є хірургічне втручання – отопластика. Операція передбачає видалення зайвого фрагмента шкіри і зашивання отвору на мочці в умовах амбулаторії. Процедура проводиться під місцевою анестезією і триває від 30 до 60 хвилин. Хірург формує анатомічно правильну формою мочку, яка буде виглядати гармонійно. По завершенню операції накладаються шви, які необхідно знімати через 8-10 днів.

Відновлення мочки вуха (отопластику) проводять при діаметрі отвору від тунелю понад 5 мм і до декількох сантиметрів. Отвори від тунелів до 5 мм заростають самостійно і, як правило, хірургічного втручання не потребують.

На підготовчому етапі до пластики мочок після носіння тунелів пацієнту слід:

 • припинити прийом гормональних, аспірин-містячих засобів і антибіотиків за 2 тижні;
 • виключити з раціону гостру, жирну і надмірно солону їжу, алкоголь і тютюнові вироби за тиждень до операції.

Терміни відновлення зовнішнього вигляду вух

Повне відновлення зовнішнього вигляду мочок після хірургічного втручання займає 2 місяці. Як згадується раніше, шви знімають на 8-10 день. Перші 3-4 дні пацієнт може відчувати больові відчуття, спостерігати набряклість, почервоніння мочки, гематоми, свербіж. У цей період лікарі рекомендують пити болезаспокійливі засоби і спеціальні антибіотики для блокування появи інфекції. Слід берегти вуха від механічних пошкоджень. Через 2 місяці після корекції пацієнт може носити сережки.

Чи залишаться шрами після зашивання тунелів?

Так, залишаються. Уникнути рубцювання не вийде, але в більшості випадків рубці малопомітні. Хірурги працюють найтоншими інструментами і накладають тонкі шви.

Пластичний хірург клінік Gold Laser Огородник Ярослав Петрович про ризики рубцювання:

Мочка після корекції виглядає природно, дірка або повністю зшивається або залишається мікроскопічною для подальшого носіння класичних сережок. М’які тканини заживають і повністю регенеруються протягом 2-х місяців.

Будь-які естетичні недоліки вуха клініка Gold Laser пропонує прибрати у пластичних хірургів з більш ніж десятирічним досвідом. Зменшити діаметр отвору або зашити мочку після тунелів повністю практично безслідно тепер реально!

Джерела:

 1. BAAPS, Setting back prominent ears.
 2. Charles H. Thorne “Otoplasty”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×