we speak english
Меню
Наші послуги

Догляд за обличчям взимку

Пілінги

Лазерна шліфовка

Фотоомолодження

Мезотерапія

Біоревіталізація

В результаті перепадів температури, пронизуючого морозного вітру або, навпаки, критично сухого повітря в опалювальних приміщеннях, спостерігається лущення, сухість, відчуття стягнутості і дискомфорту, почервоніння, іншими словами збільшується чутливість шкіри на тлі її зневоднення.

Поряд з симптомами зневоднення шкіри, знижується її імунітет і імунітет організму. Тому клітини шкіри потребують вітамінів, мінералів, амінокислот. Дефіцит вітамінів легко заповнюється як з коригуванням харчового раціону, так і при прийомі відповідних мультивітамінних комплексів.

Селен, цинк і магній – тріада мікроелементів, які допоможуть відновити і підтримати здоров’я шкіри і покрити потреби організму у вітамінах. Вітамін С зміцнює імунітет, а також являє собою потужний антиоксидант і стимулятор вироблення колагену. Вітамін Е має антиоксидантні властивості, запобігає зневодненню шкіри, прискорює її регенерацію.

Зі зневодненням шкіри, тьмяністю і втратою еластичності в зимовий період, які викликані уповільненням кровообігу в результаті холоду і недоліком виділення себума, функція якого полягає в захисті шкіри від втрати вологи і пересихання, частково допомагає впоратися індивідуально підібраний домашній догляд.

Правильне умивання

Щоб не завдати шкоди шкірі взимку, слід дотримуватися кількох основних правил:

  • не вмиватися надмірно гарячою водою;
  • не використовувати мило з високим вмістом лугу;
  • застосовувати максимально щадні миючі засоби (м’які пінки, муси), що не містять спирта та сульфати для виключення порушення захисної функції шкіри;
  • не використовувати скраб і будь-які абразивні засоби на обличчі, що порушують ліпідний бар’єр шкіри.

Відповідне зволоження

Фахівці рекомендують на зимовий період підбирати щільний крем на жирній (масляній) основі замість водної. Дуже добре справляються з відновленням вологи в клітинах шкіри гіалуроновмісні креми, тому слід звернути увагу на вміст гіалуронової кислоти в їх складі. Крім функції зволоження, крем на зимовий період слід вибирати і поживний. Його склад виробники збагачують мінералами і амінокислотами, які в композиції насичують клітини шкіри і заповнюють дефіцит корисних речовин. Слід не нехтувати регулярністю поживних і відновлюючих масок в період холодів. Вибирати рекомендовано ті засоби, у складі яких в якості активних компонентів представлені трави, масла, фрукти.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Хворостенко Марія Ігорівна зазначає::

Важливо пам’ятати, що домашній догляд – це база здорової шкіри, якою не слід нехтувати, при цьому професійні косметологічні послуги, спрямовані на активізацію тонусу клітин шкіри, її живлення і зволоження на більш глибинних шарах, можна отримати у лікарів-дерматологів.

Пілінги

Цей різновид процедур заснований на природній ексфоліації зовнішнього шару шкіри. Кислотні пілінги видаляють відмерлі частинки епідермісу – збудників інфекцій, і різні забруднення. Оновлення верхніх шарів шкіри в зимовий період має ряд переваг.

  1. Очищення. Повноцінне очищення шкіри від продуктів розпаду неможливо виключно демакіяжем. Деякі компоненти стандартних засобів, що очищають, можуть потрапляти в мікротріщини епідермісу, що утворюються внаслідок кристалізації вологи при низьких температурах. Пілінги в даному випадку допомагають видалити залишки косметичних засобів і забруднень на більш глибокому рівні, перешкоджаючи розвитку інфекційного ряду в клітинах шкіри.
  2. Живлення. До складу кислотних пілінгів входять допоміжні компоненти: вітаміни, мінерали, які надають живильну дію на дерму.
  3. Зміцнення. Пілінги активізують кровотік, завдяки чому зміцнюються стінки капілярів, поліпшується тонус і колір шкіри, активніше протікають відновні процеси.
  4. Захист. Ексфоліація зміцнює імунітет шкіри на клітинному рівні, підвищуючи її стійкість до будь-яких захворювань. Крім того, всі наступні процедури (нанесення кремів, сироваток, масок) будуть проникати в більш глибокі шари шкіри, що підвищить їх результативність. Також, пілінги стимулюють вироблення колагену.

Лазерна шліфовка

Ця процедура заснована на застосуванні лазерного променя, який впливає на поверхневі шари шкіри і миттєво випаровує старі ороговілі клітини та активізує синтез нових колагенових і еластинових волокон. Процедура лазерної шліфовки рекомендована в осінньо-зимовий період, оскільки перебування на сонці в післяпроцедурний період може спровокувати появу пігментації. Лазерна шліфовка сприяє:

  • усуненню пігментації і гіперпігментації;
  • вирівнюванню дрібних і глибоких зморшок на різних ділянках обличчя;
  • корекції рубцевих змін шкіри, в тому числі слідів постакне;
  • поліпшенню тонусу і тургору шкіри.

Ступінь проблемності шкіри пацієнта визначає глибину лазерної шліфовки. Гарячий фракційний СО2 лазер визнаний найефективнішим обладнанням для шліфування, оскільки паралельно з оновленням епідермісу він провокує неоколлагенез, що надає потужний ліфтинговий ефект на тканини.

Фотоомолодження

Цей метод омолодження шкіри заснований на впливі широкого спектру світлового випромінювання на шкіру, що запускає природні процеси регенерації і омолодження. Методика дозволяє усунути пігментні плями і веснянки, оскільки тепловий вплив фотосистеми руйнує пігмент меланін. Фотосистема коригує судинні дефекти завдяки тому, що комбінована енергія світла і тепла склеює стінки судин, які атрофуються після коагуляції. За допомогою імпульсів руйнуються судини, що транспортують кров до сальних залоз в стадії запалення. Таким чином процедура фотоомолодження ефективна для терапії акне. Імпульси світла високої інтенсивності активізують вироблення колагену й еластину в клітинах шкіри, що дозволяє усунути прояви фото- і хроностаріння дерми і пористість шкіри.

Мезотерапія

Мезотерапія є ін’єкційним введенням композиційних коктейлів (що містять фармацевтичні, гомеопатичні препарати, фактори росту, пептиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали тощо) в поверхневі та серединні шари шкіри для терапії різних станів. У зимовий період дана маніпуляція дозволяє заповнити дефіцит корисних речовин в шкірі, підвищити її еластичність, усунути сухість і регенерувати мікротравми, отримані в результаті впливу сухого повітря в приміщеннях і коливань температури.

Біоревіталізація

Процедура біоревіталізації заснована на створенні гідрорезервів в шкірі за рахунок ін’єкційного введення гіалуронової кислоти нетваринного походження. Гіалуронова кислота бере участь в процесі вироблення колагену, інтенсивно зволожує шкіру і виконує захисну функцію від впливу окислювальних речовин. Взимку питання сухості шкіри найбільш актуальне, біоревіталізація відновлює гідробаланс, розгладжує дрібні зморшки, вирівнює рельєф шкіри. Вітаміни та мікроелементи в складі біоревіталізанта комплексно впливають на якість шкіри. Крім того, при проведенні процедури голки стимулюють біологічно активні точки, розташовані на шкірі. Резюмуючи, біоревіталізація:

  • поповнює нестачу еластинових волокон в шкірі;
  • відновлює гідробаланс в клітинах;
  • вирівнює неглибокі зморшки;
  • звужує пори;
  • зменшує активність сальних залоз;
  • регенерує тканини.

Біоревіталізацію рекомендовано проводити в зоні навколо очей, оскільки шкіра на цій ділянці максимально схильна до сухості і є найбільш тонкою.

Джерела:

  1. “Young!: Look Half Your Age Or Less!”, Alexander Jumbo.

  2. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×