we speak english
Меню
Наші послуги

Ендоскопічний ліфтинг

Зморшки дуже погано позначаються на зовнішньому вигляді жінки, що її і турбує в першу чергу. Таким чином, більша частина жінок, які бажають відчутних змін, звертається за допомогою до пластичних хірургів.

Типи ліфтингу

Особливою популярністю користується ліфтинг обличчя, який являє собою підтяжку тканин. У косметології виділяють два типи ліфтингу:

 • поверхневий, коли підтягують тільки шкіру;
 • глибокий, коли підтягують не тільки шкіру, але і зв’язки, а також м’язи.

Ендоскопічний ліфтинг використовується для того, щоб підтягувати верхні або середні шари обличчя. Для решти ділянок використовується класичний метод. Під час ендоскопічної процедури травмування тканин знижується до мінімуму, адже відбувається все через невеликий надріз. Рубці таких розрізів швидко гояться або ховаються.

Підтяжка верхньої частини обличчя

Лифтинг лица

Ендоскопічна підтяжка верхньої частини обличчя – це процедура, яка передбачає корекцію брів. Їх зміни бувають як віковими, так і вродженими. Тому до даної процедури вдаються як люди старшого віку, так і молодь. Щоб не порушити гармонію обличчя, необхідно зробити комп’ютерне моделювання. Що стосується післяопераційного періоду, то в даному випадку він протікає набагато легше, чого не скажеш про класичний метод підтяжки.

 

Підтяжка середньої частини обличчя

Даний тип підтяжки обличчя передбачає виправлення глибоких носогубних складок, зниження м’яких тканин виличної ділянки і куточків рота. Операція є більш щадним методом, порівняно з глибокою підтяжкою обличчя.

Варто зауважити, що в даному випадку відбувається глибока підтяжка не тільки шкіри, але і м’язів, фасції, а також зв’язок. Мета даної операції полягає в тому, щоб підтягнути куточки рота, розгладити носогубні складки, підняти жирову складку в області вилиць, а також частково підняти щоки. Завдяки цій процедурі з’являється новий овал обличчя.

Особливості проведення операції

Під час операції використовуються ендоскопічні інструменти, це сприяє відшаруванню м’якої тканини в області середньої частини обличчя. Відновлювальний період після процедури займає не більше десяти днів. Але в перші десять днів пацієнт не повинен проводити процедури в області рота, на зразок збільшення губ, видалення зморшок або мезонітей в носогубні складки.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×