we speak english
Меню
Наші послуги

10 міфів про пластику ягодиць

Операція зі збільшення сідниць (Глютеопластика) щорічно набирає все більшої популярності. Інтерес до неї породжує зростання неправдивої інформації з неперевірених джерел. Прийшов час розвіяти основні міфи, які рік за роком супроводжують цей вид хірургічного втручання.

Міф 1. Після операції заборонено сидіти.

Реабілітаційний період глютеопластики передбачає відмову від повноцінного сидіння протягом перших 4 тижнів. Справа в тому, що в цей період імплант займає потрібне положення і будь-який некоректний вплив може порушити режим приживання протеза. Також важливо забезпечити шкірі природну регенерацію, отже мінімізувати будь-який контакт зони з твердими поверхнями.

Міф 2. Великий ризик підривання імпланта в літаку.

Сучасні інноваційні імпланти мають довічну гарантію, їх склад відрізняється певною формулою, яка виключає всі ризики деформації при перепаді тиску, температур або будь-яких механічних пошкодженнях.

Міф 3. Після операції існує сувора заборона на активні фізичні навантаження довічно.

Відновлювальний період після глютеопластики вимагає виключити будь-які заняття спортом на період не більше 2 місяців. Цей термін вважається оптимальним для регенерації тканин, зникнення набряклості, відновлення сідничного м’яза після втручання.

Оскільки міцність сучасних імплантів дозволяє їм витримувати сильні навантаження, пацієнти, які займаються спортом професійно, після глютеопластики можуть повернутися в професійний спорт.

Міф 4. Сідниці втрачають свою чутливість.

Втрата чутливості після втручання на довічній основі виключена, оскільки протез поміщається досить глибоко. Але в перші 3-6 місяців може бути втрата чутливості через набряклість і наявність посттравматичних ущільнень.

Міф 5. Заборонено проводити внутрішньом’язові ін’єкції в сідниці.

Тут будемо солідарні. Оскільки всі уколи проводяться в верхню частину сідниці, куди і анатомічно правильно встановлювати сідничні протези, будь-які м’язові ін’єкції проводити на ділянці не можна. Дозволено тільки ін’єкційне введення препаратів в шкіру або в стегнову частину.

Міф 6. Великий ризик зсуву імплантів через рухливість зони.

Зміститися імпланти можуть строго в двох випадках. Перший – це при неправильно проведеній операції. Імплант встановлюється у спеціальну внутрішньом’язову кишеню, де чітко фіксується. У такому положенні при правильному розміщенні протеза в кишені у нього немає можливості мігрувати.

Другим варіантом зміщення імпланта буває недотримання пацієнтом постопераційного режиму з точки зору занять спортом. Якщо пацієнт знехтував рекомендаціями і раніше терміну приступив до фізичних навантажень, це може стати каталізатором зміщення протеза.

Міф 7. Зона втрачає природний вигляд.

Якщо протезування сідниць було проведено з імплантами, що перевищує за розмірами анатомічно правильний розмір сідниць пацієнта і який порушує пропорції тіла, то результат буде виглядати ненатурально. Але це можуть зробити виключно некваліфіковані хірурги.

Хірург клініки Gold Laser Огородник Ярослав Петрович зазначає:

Правильно підібрані імпланти надають сідницям більш естетичний, пружний вигляд. Крім іншого, глютеопластика візуально подовжує ноги, оскільки відбувається переміщення акцентів в верхню частину сідниць, а нижня складка підіймається та відкриває ноги.

Міф 8. Імпланти з роками опускаються, створюючи обвислі сідниці.

Сідничні протези можуть мігрувати вниз тільки в одному випадку – якщо вони встановлені в підшкірну клітковину. Кваліфіковані хірурги не допускають таких помилок!

Імпланти поміщаються в кишеню сідничного м’яза, що виключає обвисання. Якщо ж з віком обвисає шкіра навколо імпланта, то пацієнту слід задуматися про підтяжку шкіри.

Міф 9. Така операція несприятлива з очки зору навантаження на ноги.

Це міф. Однак, пацієнтам з варикозною хворобою і схильністю до тромбофлебіту слід провести максимальну кількість обстежень вен ніг напередодні втручання. Якщо вени на ногах здорові, глютеопластика ніяким чином їм не зашкодить.

Міф 10. Глютеопластика – виключно жіноча операція.

Це міф. Багато чоловіків теж лягають під ніж хірургів з метою скорегувати форму і обсяг сідниць. На даний момент в хірургії представлена велика кількість чоловічих імплантів для сідничної зони.

Існує ряд випадків, коли ендопротезування протипоказано пацієнтам. Для такої групи осіб сучасна хірургія пропонує ліпофілінг сідниць – введення обробленого жиру пацієнта з метою моделювання (контурінга) зони.

Клініка Gold Laser запрошує Вас на консультацію до висококласних пластичних хірургів, які мають величезний досвід моделювання тіла усіма сучасними техніками.

Джерела:

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×