we speak english
Меню
Наші послуги

Мімічні зморшки: Секрети молодості та ефективні методи усунення

Що таке мімічні зморшки

Як боротися з мімічними зморшками

Як прибрати мімічні зморшки на обличчі в домашніх умовах

Кожна людина мріє продовжити свою молодість, але з віком протистояти старінню стає дедалі складніше. На шкірі з’являються зморшки, складки, а далі – заломи. Як боротися зі зморшками на обличчі – у цій статті.

Що таке мімічні зморшки

Мімічні зморшки є результатом активних скорочень м’язів. Чим рухливіша міміка, тим у більш ранньому віці виникають небажані наслідки. У “зоні ризику” області з м’язовими затисками: лоб, перенісся, очі, ніс, кисетні зморшки навколо губ, підборіддя.

Крім мімічної активності на утворення зморшок також впливає:

  • Фізіологічне старіння шкіри. Зморшки стають наслідком гормонального дисбалансу, природного зниження синтезу колагену та еластину з віком, що призводить до втрати шкірою пружності та еластичності.
  • Фотостаріння. Ультрафіолетові промені провокують окислювальний стрес у клітинах шкіри та вивільняють вільні радикали. Віковій шкірі, що має накопичені пошкодження на клітинному рівні, а також знижений рівень природної гіалуронової кислоти, колагену та еластину, складніше впоратися з ними. В результаті шкіра втрачає вологу, стає схильнішою до зморшок, слабшає її бар’єрна функція.
  • Стрес. Стресові стани, за яких підвищений викид кортизолу (гормон стресу), відображаються на шкірі: судини спазмуються, порушується кровопостачання, м’язи обличчя перенапружуються. Результат: шкіра в’яне, на обличчі з’являються статичні зморшки.
  • Спосіб життя. Недосипи, малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування призводять до того, що зморшки розвиваються у ранньому віці.

Як боротися з мімічними зморшками

Говорячи про те, як прибрати мімічні зморшки на підборідді, переніссі, “горизонтальні зморшки чола”, “гусячі лапки”, носогубні складки і т.д., існують кілька дієвих процедур (залежно від поставленого завдання).

Блокування м’язів

Ін’єкції ботулотоксину типу А знерухомлюють мімічні м’язи, у результаті м’яз перестає скорочуватися, розслаблюється, його довжина відновлюється, а мімічна зморшка над м’язом вирівнюється. Ботулінотерапія проводиться в області чола, міжбрів’я, на куточках очей, на носі тощо. Результат зберігається на термін 6-9 місяців, далі процедуру повторюють.

Заповнення зморшок

Заповнити зморшку чи складку, піднявши її до рівня навколишніх тканин, можливо двома способами. Перший – за допомогою контурної пластики гелеподібними філерами на основі гіалуронової кислоти. Другий – власною жировою тканиною пацієнта (ліпофілінг). У першому випадку результат збережеться на 9-18 місяців, у другому – на 2-3 та більше років.

Оновлення шкіри

Хімічний пілінг або лазерне шліфування руйнують “старі” клітини шкіри епідермісу та дерми, активізують процес регенерації у тканинах. Шкіра оновлюється, активно синтезується власний колаген, еластин та гіалуронова кислота (ГК). Як результат – прояв зморшок значно зменшується. Процедури курсові та вимагають не менше 2-3 повторень.

Стимуляція

Плазмотерапія є підшкірною ін’єкцією аутоплазми, отриманої з венозної крові пацієнта. Аутоплазма багата на тромбоцити, які грають найважливішу роль у регенерації шкіри. Плазмотерапія омолоджує шкіру на клітинному рівні, розгладжує зморшки, сприяє природному зволоженню шкіри, а також усуває пігментацію, підвищує місцевий імунітет. Курс у середньому передбачає 3-6 процедур один раз на 10-21 день.

Біоревіталізація є ін’єкційною методикою омолодження, під час якої відбувається насичення глибоких шарів шкіри низькомолекулярною ГК. Процедура сприяє глибокій гідратації (зволоженню) шкірного покриву, внаслідок чого її еластичність зростає, а зморшки стають менш помітними. Завжди проводиться курсом із 3-6 процедур.

Мезотерапія “відповідає” за насичення шкіри вітамінами, мінералами та амінокислотами. Вона покращує якість шкіри, підвищує захисний бар’єр, бореться із дією вільних радикалів. Повторювати мезотерапію слід 5-10 разів.

Не можна сказати, що плазмоліфтинг, біоревіталізація або мезотерапія самостійно допоможуть позбутися глибоких зморшок, але ці методики благотворно впливають на якість шкіри і дозволяють їй бути менш схильною до факторів старіння. Їх можна проводити як профілактику зморшок.

Як прибрати мімічні зморшки на обличчі в домашніх умовах

Прибрати зморшки усмішки та іншої активної міміки можна і в домашніх умовах за допомогою лицьової гімнастики та масажу. Такі маніпуляції потрібно проводити регулярно та систематично. Важливо також звернути увагу на коригування постави, сон, правильне харчування, водний режим та фізичну активність і, безумовно, стежити за своєю мімічною активністю.

Як прибрати складки від посмішки, похмурості та інших емоцій на обличчі – знають досвідчені лікарі-дерматологи клініки Goldlaser (Київ). Звертайтеся і ви отримаєте відповіді на всі питання, що вас цікавлять! У нашій клініці представлені всі сучасні ін’єкційні та апаратні засоби корекції.

Джерела:

  1. Stery W., Paus R., Burgdorf W. “Dermatology”.
  2. S. Weinkle “Injection Techniques for Revolumization of the Perioral Region with Hyaluronic Acid”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×