we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Гіменопластика

Дівоча пліва – це тонка й еластична складка слизової оболонки, що оточує вхід у піхву. Зазвичай вона розривається при початку статевої активності.

Відновлення цноти (гіменопластика) – досить затребувана сучасна корекція, що проводиться не за медичними показаннями, а за власним бажанням пацієнтки. Операція найчастіше потрібна з релігійних та етичних міркувань.

Гіменопластика: показання до хірургічного втручання

Медичних підстав щодо гіменопластики немає. Проте відновлювальна процедура може бути затребувана з таких причин:

 • Релігійні міркування. У певних релігійних традиціях мусульманської культури дівчина має зберегти цноту до шлюбу.
 • Психологічні чинники У випадках, коли втрата цноти сталася помилково, занадто рано чи не за власним бажанням, операція може бути розглянута в психологічному контексті.
 • Сексуальні уподобання. Для нових сексуальних відчуттів чи різноманітності в інтимному житті може бути проведена операція з повернення цноти.
 • Інші причини. Наприклад, якщо чоловік має намір будувати стосунки лише з безневинною дівчиною, то його партнерка змушена пройти процедуру відновлення.
 • Вроджені аномалії розвитку.

Важливо, що порушення цілісності пліви може виникнути у результаті статевого акту, а й унаслідок травм.

Види гіменопластики

На первинній консультації та гінекологічному огляді лікар-гінеколог клініки Gold Laser пропонує різноманітні методи відновлення гімена. Характер технік визначає, як довго зберігатиметься ефект після операції.

Сьогодні хірургічне відновлення пліви може проводитись двома основними способами:

 • Короткострокова гіменопластика – включає в себе зшивання залишків пліви спеціальними нитками, що саморозсмоктуються. Це малотравматичне хірургічне втручання, що потребує 2-3 днів для повної реабілітації. Зшивання рекомендується проводити за тиждень-півтора до планованого статевого акту.

Ефект такої реставрації зберігається протягом 10-14 днів, після чого нитки, що фіксують цноту, розсмоктуються. Цей метод забезпечує природність відчуттів обох сексуальних партнерів.

 • Тришарова (довгострокова) гіменопластика є складнішою хірургічною процедурою. Лікар використовує три шари тканини – шари слизової оболонки піхви і фрагменти залишкової дівочої пліви. Ця методика відрізняється тривалим періодом відновлення та забезпечує результат, який зберігається на необмежений термін.

Вибір найкращого виду реставрації гімена здійснюється індивідуально оперуючим гінекологом, беручи до уваги медичний анамнез та побажання пацієнтки.

Як проводиться операція з відновлення цноти

Операція відбувається амбулаторно під місцевою анестезією у разі короткострокової корекції. У той час як довгострокова тришарова гіменопластика потребує загальної анестезії та стаціонару. Операція за тривалістю не перевищує 30-60 хвилин.

Пластика забезпечує збереження природності відчуттів як чоловіка, так жінки. Розрив відновленої пліви супроводжується ознаками, характерними для першого статевого контакту.

Протипоказання до операції

Гіменопластика не рекомендується при:

 • Процесах запального характеру в органах сечостатевої системи;
 • Захворюваннях, що передаються статевим шляхом;
 • Менструації;
 • Новоутвореннях в інтимній зоні;
 • Онкології;
 • Порушеннях згортання крові;
 • Психічних порушеннях.

Ціна на відновлення цноти

Ціна гіменопластики залежить від обраної методики та типу анестезії. Для отримання детальної інформації про процедуру та вартість у клініці Gold Laser (Київ) – запишіться на очну консультацію до лікаря-гінеколога.

Крім відновлення пліви, наша клініка пропонує широкий спектр послуг в галузі інтимної пластики, у тому числі хірургічну дефлорацію – операцію з розриву пліви.

Гіменопластика

Гіменопластика 1 категорія/ 2 категорія

500/700 євро
Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×