we speak english
Меню
Наші послуги

Запалі очі – як відновити молодість очей

Як виглядають запалі очі

Причини запалих очей

Як виправити запалі очі

Як виглядають запалі очі

З часом вікові зміни впливають на зовнішність: обличчя виглядає менш свіжим, з’являються “запалі очі”. “Запалі очі” – це стан, при якому область навколо очей здається вдавленою або поглибленою. У деяких людей западання очей – це спадкова особливість, яка супроводжує їх з дитинства, тоді як у інших вона з’являється з віком. Також цей стан може проявлятися по-різному у різних людей і мати різний ступінь виразності. У кожному випадку косметологія та пластична хірургія пропонують ефективні способи вирішення проблеми. У цій статті поговоримо про причини виникнення “запалих очей” та методи їх корекції.

Причини запалих очей

Причини виникнення “запалих очей” можуть бути різноманітними:

  • Генетична схильність. У деяких людей “запалі очі” можуть бути спадковою особливістю, пов’язаною з анатомією черепа. У них очі здаються глибоко посадженими від народження, а з віком це стає ще помітніше.
  • Віковий фактор. У деяких людей “запалі очі” можуть виникати в результаті природних процесів старіння: через втрату підшкірної жирової тканини та витончення кругового м’яза ока. Ці процеси зазвичай починаються після 30-35 років.
  • Некоректно виконана блефаропластика. У деяких випадках “запалі очі” можуть бути наслідком неправильно проведеної операції з підтяжки верхніх або нижніх повік. Це може статися, якщо під час операції надмірно видаляється шкіра та жирова тканина. Сучасні методики блефаропластики здатні уникати таких проблем.

Важливо, що корекція “запалих очей” може бути проведена за допомогою різних методів, включаючи хірургічні та нехірургічні процедури, і вибір оптимального методу залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

Як виправити запалі очі

Коли проблема “запалих очей” тільки починає проявлятися, ін’єкції філерів можуть виступити тимчасовим рішенням: вони збільшують об’єм і підтримують пружність шкіри в області навколо очей. Шкіра під очима під впливом гіалуронової кислоти розгладиться і набуде молодого рельєфу. Однак ефект філерів обмежений за часом – лише 1-1.5 року.

Другий варіант – це ліпофілінг – трансплантація власної жирової тканини пацієнта в ділянку навколо очей, щоб компенсувати дефіцит жиру. Цей метод є надзвичайно ефективним, але не завжди може бути рекомендований пацієнтам як самостійна процедура. Власна жирова тканина не викликає алергічних реакцій та хвороб, не відторгається організмом, не мігрує та зберігається набагато довше, ніж філери. Крім того, вона стимулює вироблення колагену, покращуючи пружність шкіри. Часто ліпофілінг поєднують із пластикою верхніх або нижніх повік, щоб досягти найкращих результатів.

У більшості випадків для усунення “впалих очей” рекомендується комплексна блефаропластика:

  • Пластика верхніх повік дозволяє усунути птоз, грижі та надлишок шкіри, роблячи погляд більш ясним та свіжим.
  • Пластика нижніх повік усуває грижі, видаляє надлишки шкіри та підтягує ослаблені м’язи, допомагаючи досягти гармонійного та молодого вигляду обличчя.

У деяких випадках, коли “запалі очі” супроводжуються птозом (опущенням) верхньої повіки, може бути рекомендована кантопластика. Ця процедура спрямована на корекцію птозу, який може надавати погляду втомлений або віковий вигляд. Кантопластика – це хірургічне втручання, яке дозволяє підняти опущений куточок ока. Під час процедури хірург коригує м’язи та тканини, відповідальні за підтримання верхньої повіки, щоб відновити її правильне положення. Щоб порівняти результати корекції “запалих очей” із вихідним станом, наші хірурги роблять фото до та після втручання.

Однак, кожну з вищезазначених процедур слід розглядати лише після консультації з кваліфікованим дерматологом або хірургом та обговорення всіх аспектів та ризиків, пов’язаних із корекцією цієї проблеми.

Джерела:

  1. Moorfields Eye Hospital “Ptosis”.
  2. “Droopy Eyelids: Problems and Treatments”, Craig Lewis, MD.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×