we speak english
Меню
Наші послуги

Що таке мікромастія – огляд методів корекції

Які причини дуже маленьких грудей?

Мікромастія: симптоми

Лікування недорозвинення молочних залоз

Жіночі молочні залози є органами, що складаються зі сполучних залозистих і жирових тканин. Вплив певних факторів на розвиток тканин грудей може призвести до їх неповноцінного формування, що надає грудям вигляду надто маленьких і недорозвинених. Мікромастія – це аномалія, пов’язана з недостатнім розвитком залозистих тканин молочних залоз. Які симптоми мікромастії і чи існують способи її корекції – дамо відповіді у цій публікації.

Які причини дуже маленьких грудей?

Основними факторами, що викликають мікромастію, є:

  • Генетика;
  • Хірургічні втручання у підлітковому віці, такі як операції на яєчниках, органах малого тазу або грудних залозах;
  • Різке зниження синтезу статевих гормонів у період дозрівання, спричинене важкими інфекціями чи ендокринними порушеннями;
  • Різка втрата ваги;
  • Підвищений вміст чоловічих статевих гормонів.

Як правило, мікромастія є вродженим порушенням, яке можливо виявити на ранніх стадіях. У деяких випадках може бути джерелом складних гормональних порушень в організмі.

Мікромастія: симптоми

Характерними ознаками мікромастії є такі симптоми:

  • Недостатня маса молочних залоз (менше 200 мл відповідно до медичних норм).
  • Візуально плоскі груди.
  • Асиметрія правої та лівої сторін.
  • Неестетична форма залоз.
  • Зниження чутливості, спричинене недорозвиненням нервових закінчень.

Симптоми мікромастії зрозумілі, тепер приділимо увагу різновидам мікромастії:

  1. Гіпоплазія: характеризується недостатньою кількістю залізистої тканини.
  2. Амастія: пов’язана з повною відсутністю залізистої тканини.
  3. Одностороння форма: одна сторона грудей значно менша за іншу.
  4. Двостороння форма: обидві залози мають недостатній розмір.

Перед тим, як ми перейдемо до лікування мікромастії, поговоримо про те, які ускладнення має ця патологія.

  • По-перше, якщо груди маленькі, то у жінки можуть виникнути труднощі з нормальною лактацією. У такому разі вона змушена раніше переходити на штучні суміші.
  • По-друге, жінка з невеликими грудьми може зіткнутися з проблемами у сексуальному житті, тому що у неї може бути порушена ерогенна чутливість області ареол та сосків.
  • По-третє, у жінки можуть розвиватися психологічні комплекси через розмір бюсту або його асиметричну форму.

Лікування недорозвинення молочних залоз

При виникненні проблем із зростанням грудей першим кроком є консультація у ендокринолога та мамолога. У ході діагностики фахівець проводить огляд та оцінює характер розвитку молочних залоз. У разі виявлення причин гіпоплазії, призначається відповідне лікування. Одним із найефективніших методів є гормональна терапія, особливо у разі ендокринних порушень, щоб відновити загальний гормональний баланс.

Хірургічна операція здатна усунути “відсутність грудей”. У клініці Gold Laser лікарями використовуються два сучасні підходи: маммопластика (ендопротезування) та ліпофілінг (збільшення залоз власним жиром пацієнтки).

Мамопластика з використанням силіконових імплантатів є радикальний метод корекції форми та розміру грудей. За рахунок введення ендопротезів під грудний м’яз можна збільшити молочні залози, змінити їх форму і гармонізувати пропорції тіла. Процедура збільшення проводиться лише після досягнення дівчиною 18 років (коли молочні залози повністю природно сформовані) та за відсутності протипоказань. Перед проведенням операції пацієнтка проходить комплексне обстеження, включаючи УЗД молочних залоз, консультацію мамолога та ендокринолога. Мамопластика виконується під загальним наркозом.

Ліпофілінг передбачає введення очищеної жирової емульсії пацієнтки, попередньо взятої з жирових депозитів (живіт, стегна, боки, сідниці). Операція проходить також під загальним наркозом та дає природні результати збільшення грудей на 0.5-1 розмір. Операція не може бути проведена надто худим дівчатам через відсутність жирової тканини.

Якщо вас турбує розмір і обсяг ваших грудей і ви хочете зробити їх більш виразним – запрошуємо вас на особисту консультацію з нашими досвідченими пластичними хірургами.

Джерела:

  1. United Kingdom National Health Service.
  2. The National Center for Biotechnology Information.
  3. Plastic Surgery — E-Book: Volume 2: Aesthetic Surgery, J. Peter Rubin, Peter C. Neligan.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×